Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple A10 Fusion vs Qualcomm Snapdragon 675

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У світі ARM-чипів Apple A10 Fusion та Qualcomm Snapdragon 675 представляють різні покоління та філософії. A10 Fusion, випущений у 2016 році, був флагманом Apple, тоді як Snapdragon 675 (2018) орієнтувався на середній сегмент Android. Обидва чипи мають схожі загальні оцінки (41 проти 40), але розкривають сильні сторони в різних сценаріях. Розглянемо їхні характеристики, результати тестів та особливості, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Apple A10 Fusion виграє в одноядерній продуктивності (878 проти 671 у Geekbench), що важливо для щоденних завдань та швидкодії інтерфейсу. Snapdragon 675, натомість, має кращу багатоядерну продуктивність (1695 проти 1319) та вищу швидкість обробки зображень (34 проти 12,1 зображення/с). Обидва чипи демонструють однакову енергоефективність (100 балів), тому вибір залежить від пріоритетів: якщо вам потрібна максимальна швидкість в одному потоці — обирайте A10 Fusion, якщо багатозадачність та робота з медіа — Snapdragon 675.

Основні відмінності

  • Apple A10 Fusion має вищий одноядерний результат Geekbench (878 проти 671), що забезпечує кращу швидкодію в більшості додатків.
  • Qualcomm Snapdragon 675 перевершує A10 Fusion у багатоядерному тесті (1695 проти 1319), що дає перевагу в ресурсомістких завданнях та багатозадачності.
  • Snapdragon 675 значно швидше обробляє зображення: 34 зображення/с проти 12,1 у A10 Fusion, що важливо для камер та AI-функцій.
  • A10 Fusion демонструє вищу продуктивність GPU в AnTuTu (96747 проти 40147), що може вплинути на ігрову продуктивність, хоча обидва мають однакову оцінку "Продуктивність в іграх" (6 балів).
  • Snapdragon 675 має кращу швидкість стиснення активів (86,2 MB/с проти 47,8 MB/с), що прискорює роботу з архівами та завантаження даних.

AnTuTu 10

CPU 122723 113380
GPU 96747 40147
Memory 58351 71738
UX 107719 80565
Total score 385540 305830
Apple A10 Fusion 385540 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 675 Немає даних 305830

GeekBench 6

Asset compression 47.8 MB/sec 86.2 MB/sec
HTML 5 Browser 38.7 pages/sec 44.6 pages/sec
PDF Renderer 41.8 Mpixels/sec 57.2 Mpixels/sec
Image detection 12.1 images/sec 34 images/sec
HDR 47.3 Mpixels/sec 53.9 Mpixels/sec
Background blur 3.5 images/sec 5.26 images/sec
Photo processing 12 images/sec 18.4 images/sec
Ray tracing 1.53 Mpixels/sec 2.51 Mpixels/sec
Single-Core Score 878 671
Multi-Core Score 1319 1695
Compute Score (GPU) Немає даних 535

3DMark

Stability 67% 97%
Graphics test 15 FPS 2 FPS
Score 2630 405
3DMark Wild Life Performance 2630 405

Центральний процесор

Архітектура 2x 2.34 ГГц – Hurricane
2x 1.05 ГГц – Zephyr
2x 2 ГГц – Kryo 460 Gold (Cortex-A76)
6x 1.7 ГГц – Kryo 460 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 4 8
Частота 2340 МГц 2000 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8-A
Кеш L1 64 КБ Немає даних
Кеш L2 3 МБ Немає даних
Кеш L3 4 МБ Немає даних
Техпроцес 16 нм 11 нм
Кількість транзисторів 3,3 млрд 1,75 млрд.
TDP (Sustained) 5 Вт 6 Вт
Виробництво TSMC Samsung

Графічний прискорювач

GPU PowerVR GT7600 Adreno 612
Архітектура PowerVR Series7XT (Rogue) Adreno 600
Частота GPU 650 МГц 845 МГц
Обчислювальних блоків 6 2
Шейдерних блоків 32 96
Всього шейдерів 192 192
FLOPS 249.6 Гфлопс 324.4 Гфлопс
Версія Vulkan 1.1 1.1
Версія OpenCL 1.2 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Немає Hexagon 685

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4 LPDDR4X
Частота пам'яті 1333 МГц 1866 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 14.9 Гбіт/с До 14.9 Гбіт/с
Об'єм До 4 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe eMMC 5.1, UFS 2.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2048 x 1536 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 32 МП, 2x 12 МП 1x 192 МП, 2x 16 МП
Запис відео 4K при 30FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VC-1
- Motion JPEG
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Qualcomm MDM9645M X12
Підтримка 4G LTE Cat. 12 LTE Cat. 13
Підтримка 5G Немає Немає
Швидкість завантаження До 600 Мбіт/с До 600 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 100 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 5 5
Bluetooth 4.2 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS

Загальна інформація

Дата анонсу вересень 2016 року Жовтень 2018 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі APL1W24 SDM675
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 675

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Обидва чипи мають однакову оцінку продуктивності в іграх (6 балів), але A10 Fusion має вищий GPU-бал в AnTuTu (96747 проти 40147), що може забезпечити кращу графіку в оптимізованих іграх.

Чи варто вибирати Snapdragon 675 замість A10 Fusion?

Snapdragon 675 пропонує кращу багатоядерну продуктивність та швидшу обробку зображень, що робить його хорошим вибором для багатозадачності та камер. Однак A10 Fusion виграє в одноядерній швидкодії.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають максимальну оцінку енергоефективності (100 балів), тому вони однаково економлять енергію при виконанні завдань.

Який чип має кращий AI-блок?

Snapdragon 675 має вбудований AI-двигун, що забезпечує швидшу обробку зображень (34 зображення/с проти 12,1), що вказує на кращу підтримку AI-функцій.

Який чип варто обрати для повсякденного використання?

Для повсякденних завдань, як-от веб-серфінг, соціальні мережі та месенджери, A10 Fusion з вищим одноядерним балом забезпечить більш плавну роботу. Snapdragon 675 краще впорається з багатозадачністю та медіа.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.