Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple A13 Bionic vs Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У світі ARM-чипів Apple A13 Bionic та Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1 представляють різні сегменти: перший — флагман 2019 року, другий — бюджетне рішення 2022 року. Порівняння покаже, наскільки старий флагман перевершує сучасний бюджетний чип за продуктивністю CPU, GPU, енергоефективністю та AI-можливостями.

Короткий висновок. Apple A13 Bionic значно випереджає Snapdragon 4 Gen 1 за продуктивністю CPU (удвічі вищі результати в Geekbench) та GPU (кращі показники в 3DMark). Енергоефективність A13 також вища, що забезпечує кращу автономність. Snapdragon 4 Gen 1 програє за всіма параметрами, але пропонує сучаснішу архітектуру та підтримку 5G. Для ігор та важких завдань A13 — очевидний вибір.

Основні відмінності

  • Apple A13 Bionic має вдвічі вищий загальний бал в AnTuTu 10 (890 355 проти 414 048).
  • Одноядерна продуктивність A13 в Geekbench 5 вища на 109% (1748 проти 837).
  • Багатоядерний тест Geekbench 5: A13 набирає 4161 бал, що на 122% більше за 1875 балів Snapdragon.
  • Графічний тест 3DMark Wild Life: Snapdragon 4 Gen 1 показує лише 6 FPS, що вказує на значно слабший GPU.
  • Енергоефективність A13 оцінюється в 100 балів, тоді як Snapdragon 4 Gen 1 — 0 балів, що свідчить про кращу оптимізацію енергоспоживання.

AnTuTu 10

CPU 256347 143613
GPU 280832 73067
Memory 171083 88735
UX 182093 108633
Total score 890355 414048
Apple A13 Bionic 890355 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1 Немає даних 414048

GeekBench 6

Asset compression 147.7 MB/sec Немає даних
HTML 5 Browser 87.5 pages/sec Немає даних
PDF Renderer 104.2 Mpixels/sec Немає даних
Image detection 74 images/sec Немає даних
HDR 125.4 Mpixels/sec Немає даних
Background blur 14.3 images/sec Немає даних
Photo processing 39.3 images/sec Немає даних
Ray tracing 4.6 Mpixels/sec Немає даних
Single-Core Score 1748 837
Multi-Core Score 4161 1875

3DMark

Stability 68% 99%
Graphics test 41 FPS 6 FPS
Score 6872 1039
3DMark Wild Life Performance 6872 1039

Ігри

PUBG Mobile 57 FPS
[Ultra]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 60 FPS
[Ultra]
Немає даних
Fortnite 60 FPS
[High]
Немає даних
World of Tanks Blitz 60 FPS
[Ultra]
Немає даних
Genshin Impact 59 FPS
[Ultra]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 60 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон Apple iPhone 11 Pro
828 x 1792
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 2x 2.65 ГГц – Lightning
4x 1.6 ГГц – Thunder
2x 2 ГГц – Cortex-A78
6x 1.8 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 6 8
Частота 2650 МГц 2000 МГц
Набір інструкцій ARMv8.4-A ARMv8.2-A
Кеш L1 128 КБ Немає даних
Кеш L2 8 МБ Немає даних
Техпроцес 7 нм 6 нм
Кількість транзисторів 8,5 млрд Немає даних
TDP (Sustained) 6 Вт Немає даних
Виробництво TSMC TSMC

Графічний прискорювач

GPU Apple A13 GPU Adreno 619
Архітектура Apple Bionic GPU Adreno 600
Частота GPU 1230 МГц 825 МГц
Обчислювальних блоків 4 2
Шейдерних блоків 64 128
Всього шейдерів 256 256
FLOPS 629.8 Гфлопс 422.4 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.1
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine Hexagon
Продуктивність NPU 5 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 2133 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 34.1 Гбіт/сек До 17 Гбіт/сек
Об'єм До 4 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe UFS 2.1, UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 2688 x 1242 2520 x 1080
Запис відео 4K при 60FPS 1K при 60FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 1080p при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- Motion JPEG
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AAX
- AAX+
- AC-3
- AIFF
- CAF
- E-AC-3
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 108 МП

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Немає Так
Швидкість завантаження До 1200 Мбіт/с До 2500 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 350 Мбіт/с До 900 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.0 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC
Модем Немає даних Snapdragon X51

Загальна інформація

Дата анонсу Вересень 2019 року Жовтень 2022 року
Клас Флагман Бюджетний
Номер моделі Немає даних SM4375
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Apple A13 Bionic значно потужніший за Snapdragon 4 Gen 1 в іграх завдяки вищій продуктивності GPU, що підтверджується тестами.

Чи варто купувати пристрій з Snapdragon 4 Gen 1?

Snapdragon 4 Gen 1 підходить для базових завдань, але поступається A13 у продуктивності. Якщо бюджет обмежений, він може бути варіантом.

Який чип енергоефективніший?

Apple A13 Bionic має вищу енергоефективність, що забезпечує кращу автономність пристроїв.

Чи підтримує Snapdragon 4 Gen 1 5G?

Так, Snapdragon 4 Gen 1 має вбудований модем 5G, тоді як A13 Bionic підтримує лише 4G LTE.

Який чип кращий для повсякденних завдань?

Обидва чипи справляються з повсякденними завданнями, але A13 Bionic забезпечує плавнішу роботу в багатозадачності та важчих додатках.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.