Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple A13 Bionic vs Qualcomm Snapdragon 782G

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Apple A13 Bionic і Qualcomm Snapdragon 782G — це два ARM-чипи, які використовуються в смартфонах різних цінових категорій. A13 Bionic, випущений у 2019 році, досі демонструє високу продуктивність завдяки оптимізації Apple. Snapdragon 782G (2022) пропонує покращену графіку та AI-можливості. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні характеристики, результати тестів та енергоефективність, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Apple A13 Bionic випереджає Snapdragon 782G за продуктивністю CPU (1748 проти 1119 одноядерних балів) та загальним результатом AnTuTu (890K проти 674K). Однак Snapdragon 782G має кращу продуктивність в іграх (23 проти 11 балів) та новіший техпроцес, що забезпечує вищу енергоефективність. Вибір залежить від пріоритетів: для максимальної швидкодії — A13, для ігор та тривалої автономності — Snapdragon 782G.

Основні відмінності

  • Apple A13 Bionic має вищий одноядерний результат Geekbench (1748 проти 1119), що свідчить про кращу продуктивність на одне ядро.
  • У багатоядерному тесті A13 також перевершує Snapdragon (4161 проти 2820 балів).
  • Загальний бал AnTuTu у A13 становить 890 355, що значно вище за 674 056 у Snapdragon 782G.
  • Snapdragon 782G демонструє кращу продуктивність в іграх (23 бали проти 11), завдяки новішому GPU.
  • Обидва чипи мають однакову енергоефективність (100 балів), але Snapdragon виготовлений за новішим техпроцесом, що може забезпечити кращу автономність.

AnTuTu 10

CPU 256347 225606
GPU 280832 162571
Memory 171083 130246
UX 182093 155633
Total score 890355 674056
Apple A13 Bionic 890355 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 782G Немає даних 674056

GeekBench 6

Asset compression 147.7 MB/sec 161.6 MB/sec
HTML 5 Browser 87.5 pages/sec 67.7 pages/sec
PDF Renderer 104.2 Mpixels/sec 100.6 Mpixels/sec
Image detection 74 images/sec 52.1 images/sec
HDR 125.4 Mpixels/sec 88.3 Mpixels/sec
Background blur 14.3 images/sec 11.3 images/sec
Photo processing 39.3 images/sec 23.5 images/sec
Ray tracing 4.6 Mpixels/sec 4.37 Mpixels/sec
Single-Core Score 1748 1119
Multi-Core Score 4161 2820
Compute Score (GPU) Немає даних 2757

3DMark

Stability 68% Немає даних
Graphics test 41 FPS 17 FPS
Score 6872 2958
3DMark Wild Life Performance 6872 2958

Ігри

PUBG Mobile 57 FPS
[Ultra]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 60 FPS
[Ultra]
Немає даних
Fortnite 60 FPS
[High]
Немає даних
World of Tanks Blitz 60 FPS
[Ultra]
Немає даних
Genshin Impact 59 FPS
[Ultra]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 60 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон Apple iPhone 11 Pro
828 x 1792
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 2x 2.65 ГГц – Lightning
4x 1.6 ГГц – Thunder
1x 2.7 ГГц – Cortex-A78
3x 2.4 ГГц – Cortex-A78
4x 1.9 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 6 8
Частота 2650 МГц 2700 МГц
Набір інструкцій ARMv8.4-A ARMv8.4-A
Кеш L1 128 КБ Немає даних
Кеш L2 8 МБ 2 МБ
Техпроцес 7 нм 6 нм
Кількість транзисторів 8,5 млрд Немає даних
TDP (Sustained) 6 Вт 5 Вт
Виробництво TSMC TSMC

Графічний прискорювач

GPU Apple A13 GPU Adreno 642
Архітектура Apple Bionic GPU Adreno 600
Частота GPU 1230 МГц 700 МГц
Обчислювальних блоків 4 2
Шейдерних блоків 64 384
Всього шейдерів 256 768
FLOPS 629.8 Гфлопс 1075.2 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.1
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine Hexagon 770
Продуктивність NPU 5 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR5
Частота пам'яті 2133 МГц 3200 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 34.1 Гбіт/сек До 25.6 Гбіт/сек
Об'єм До 4 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe UFS 2.2, UFS 3.0, UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2688 x 1242 2520 x 1080
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- Motion JPEG
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AAX
- AAX+
- AC-3
- AIFF
- CAF
- E-AC-3
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 200 МП

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 22
Підтримка 5G Немає Так
Швидкість завантаження До 1200 Мбіт/с До 3700 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 350 Мбіт/с До 1600 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.0 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC
Модем Немає даних Snapdragon X53

Загальна інформація

Дата анонсу Вересень 2019 року Листопад 2022 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі Немає даних SM7325-AF
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 782G

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Apple A13 Bionic чи Snapdragon 782G?

Snapdragon 782G має вищу оцінку продуктивності в іграх (23 проти 11), тому він краще підходить для ігор завдяки потужнішому GPU.

Чи варто купувати смартфон з Apple A13 Bionic у 2024 році?

Так, A13 Bionic досі забезпечує високу продуктивність CPU та плавну роботу системи, але може поступатися новішим чипам у графіці та AI-функціях.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100), але Snapdragon 782G виготовлений за новішим техпроцесом, що може забезпечити кращу автономність у реальному використанні.

Який чип швидше обробляє фотографії?

Apple A13 Bionic має вищі показники в тестах обробки зображень (74 images/sec проти 52), тому він швидше виконує завдання, пов'язані з фото.

Чи підтримують ці чипи 5G?

Apple A13 Bionic не має вбудованого 5G-модему, тоді як Snapdragon 782G підтримує 5G, що забезпечує швидший мобільний інтернет.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.