Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple A16 Bionic vs MediaTek Dimensity 1000 Plus

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У світі ARM-чипів Apple A16 Bionic та MediaTek Dimensity 1000 Plus представляють різні покоління та підходи. A16 Bionic, випущений у 2022 році, є флагманським процесором Apple, тоді як Dimensity 1000 Plus дебютував у 2020 році як рішення для преміальних Android-смартфонів. Порівняння цих чипів допоможе зрозуміти, наскільки вони відрізняються за продуктивністю CPU, GPU, енергоефективністю та іншими ключовими параметрами.

Короткий висновок. Apple A16 Bionic значно перевершує MediaTek Dimensity 1000 Plus за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується вищими результатами в Geekbench (одноядерний 2627 проти 1031, багатоядерний 6838 проти 3123) та AnTuTu (1,445,672 проти 582,561). A16 також має кращу енергоефективність, хоча Dimensity 1000 Plus може бути достатнім для менш вимогливих завдань. Якщо вам потрібна максимальна швидкодія, вибір очевидний.

Основні відмінності

  • Apple A16 Bionic має значно вищий загальний бал AnTuTu (1,445,672) порівняно з Dimensity 1000 Plus (582,561), що свідчить про перевагу в загальній продуктивності.
  • У тесті Geekbench одноядерна продуктивність A16 Bionic (2627) майже в 2.5 рази вища, ніж у Dimensity 1000 Plus (1031), що важливо для швидкодії додатків.
  • Графічна продуктивність A16 Bionic (GPU бал AnTuTu 500,466) значно вища за Dimensity 1000 Plus (186,779), що забезпечує кращу ігрову продуктивність.
  • Енергоефективність A16 Bionic оцінюється в 100 балів, тоді як Dimensity 1000 Plus має 0 балів за цим параметром, що вказує на краще управління енергією у A16.
  • Dimensity 1000 Plus вийшов у 2020 році, тоді як A16 Bionic — у 2022, тому A16 використовує новіші технології виробництва та архітектури.

AnTuTu 10

CPU 362528 181016
GPU 500466 186779
Memory 253716 101134
UX 328962 113632
Total score 1445672 582561
Apple A16 Bionic 1445672 Немає даних
MediaTek Dimensity 1000 Plus Немає даних 582561

GeekBench 6

Asset compression 236.7 MB/sec 151.6 MB/sec
HTML 5 Browser 156.7 pages/sec 80.4 pages/sec
PDF Renderer 162.1 Mpixels/sec 113 Mpixels/sec
Image detection 155.8 images/sec 66 images/sec
HDR 207.5 Mpixels/sec 93.2 Mpixels/sec
Background blur 26.5 images/sec 9.57 images/sec
Photo processing 77.6 images/sec 32.3 images/sec
Ray tracing 6.85 Mpixels/sec 4.05 Mpixels/sec
Single-Core Score 2627 1031
Multi-Core Score 6838 3123
Compute Score (GPU) Немає даних 4332

3DMark

Stability 79% 98%
Graphics test 59 FPS 22 FPS
Score 9874 3752
3DMark Wild Life Performance 9874 3752

Центральний процесор

Архітектура 2x 3.46 ГГц – Everest
4x 2.02 ГГц – Sawtooth
4x 2,6 ГГц – Cortex-A77
4x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 6 8
Частота 3460 МГц 2600 МГц
Набір інструкцій ARMv8.6-A ARMv8.2-A
Кеш L1 256 КБ Немає даних
Кеш L2 16 МБ Немає даних
Техпроцес 4 нм 7 нм
Кількість транзисторів 16 млрд. Немає даних
TDP (Sustained) 8 Вт Немає даних
Виробництво TSMC TSMC

Графічний прискорювач

GPU Apple A16 GPU Mali-G77 MP9
Архітектура Apple Bionic GPU Valhall 1st gen
Частота GPU 1398 МГц 850 МГц
Обчислювальних блоків 5 9
Шейдерних блоків 128 64
Всього шейдерів 640 576
FLOPS 1789.4 Гфлопс 979.2 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.3
Версія OpenCL Немає даних 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine MediaTek APU 3.0
Продуктивність NPU 17 ТОПС 4.5 ТОПС

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4X
Частота пам'яті 3200 МГц 1866 МГц
Шина 4x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 51,2 Гбіт/с До 29.87 Гбіт/сек
Об'єм До 6 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 2796 x 1290 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 48 МП 1x 80 МП, 2x 32 МП
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- Motion JPEG
- H.264
- H.265
- AV1
- VP9
Аудіо - AAC
- AAX
- AAX+
- AC-3
- AIFF
- CAF
- E-AC-3
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 19
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 7500 Мбіт/с До 4700 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3500 Мбіт/с До 2500 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.3 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS
Модем Немає даних Helio M70

Загальна інформація

Дата анонсу Вересень 2022 року Травень 2020 року
Клас Флагман Флагман
Номер моделі APL1W10 MT6889Z/CZA
Офіційний сайт Немає даних Сайт MediaTek Dimensity 1000 Plus

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 45 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile Немає даних 55 FPS
[High]
Fortnite Немає даних 28 FPS
[Medium]
Shadowgun Legends Немає даних 58 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 56 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 59 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних iQOO Z1
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Apple A16 Bionic забезпечує значно вищу графічну продуктивність (GPU бал AnTuTu 500,466 проти 186,779), тому він краще підходить для вимогливих ігор.

Чи варто вибирати Dimensity 1000 Plus у 2024 році?

Dimensity 1000 Plus може бути достатнім для базових завдань, але його продуктивність значно нижча за A16 Bionic. Для сучасних додатків та ігор краще обрати новіший чип.

Який чип енергоефективніший?

Apple A16 Bionic має вищу оцінку енергоефективності (100 проти 0), що означає менше енергоспоживання при тій самій продуктивності.

Чи підтримують ці чипи 5G?

MediaTek Dimensity 1000 Plus має вбудований 5G-модем, тоді як Apple A16 Bionic використовує зовнішній модем. Обидва підтримують 5G, але реалізація відрізняється.

Який чип краще підходить для щоденних завдань?

Обидва чипи впораються з щоденними завданнями, але A16 Bionic забезпечує плавнішу роботу завдяки вищій одноядерній продуктивності (2627 проти 1031 у Geekbench).

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.