Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple A17 Pro vs Qualcomm Snapdragon 888

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівняння Apple A17 Pro та Qualcomm Snapdragon 888 — це двобій двох потужних ARM-чипів, які визначають продуктивність флагманських смартфонів. A17 Pro, випущений у 2023 році, виготовлений за 3-нм техпроцесом, тоді як Snapdragon 888 (2020) базується на 5-нм технології. Обидва чипи пропонують високу продуктивність, але різниця в архітектурі та енергоефективності може вплинути на вибір. Розглянемо ключові відмінності в CPU, GPU, AI-блоці та результатах бенчмарків.

Короткий висновок. Apple A17 Pro випереджає Snapdragon 888 за більшістю параметрів: вищі показники в AnTuTu (1529965 проти 906041) та Geekbench (одноядерний 2953 проти 1427, багатоядерний 7441 проти 3423). Завдяки 3-нм техпроцесу A17 Pro демонструє кращу енергоефективність, що позитивно впливає на автономність. Snapdragon 888, хоч і старіший, залишається гідним варіантом для ігор та повсякденних завдань, але поступається в обробці графіки та AI-задачах.

Основні відмінності

  • Apple A17 Pro має значно вищий загальний бал в AnTuTu (1529965) порівняно з Snapdragon 888 (906041), що свідчить про кращу загальну продуктивність.
  • У Geekbench 6 A17 Pro набирає 2953 одноядерних та 7441 багатоядерних балів, тоді як Snapdragon 888 — 1427 та 3423 відповідно, що вказує на перевагу A17 Pro в CPU.
  • Графічна продуктивність A17 Pro (GPU AnTuTu 609132) майже вдвічі вища за Snapdragon 888 (280892), що забезпечує кращу ігрову продуктивність.
  • A17 Pro виготовлений за 3-нм техпроцесом, що забезпечує вищу енергоефективність порівняно з 5-нм Snapdragon 888, хоча обидва мають однаковий бал енергоефективності (100) у наявних даних.
  • Snapdragon 888 має вбудований AI-блок, але A17 Pro демонструє кращі результати в тестах AI (Image detection 173.5 проти 68.5 зображень/сек).

AnTuTu 10

CPU 382829 249463
GPU 609132 280892
Memory 188665 158043
UX 349339 217643
Total score 1529965 906041
Apple A17 Pro 1529965 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 888 Немає даних 906041

GeekBench 6

Asset compression 260.8 MB/sec 160.7 MB/sec
HTML 5 Browser 169.6 pages/sec 99.4 pages/sec
PDF Renderer 178.5 Mpixels/sec 125.2 Mpixels/sec
Image detection 173.5 images/sec 68.5 images/sec
HDR 232.4 Mpixels/sec 87.1 Mpixels/sec
Background blur 27.9 images/sec 11.5 images/sec
Photo processing 79.1 images/sec 28 images/sec
Ray tracing 7.58 Mpixels/sec 4.77 Mpixels/sec
Single-Core Score 2953 1427
Multi-Core Score 7441 3423
Compute Score (GPU) Немає даних 5373

3DMark

Graphics test 59 FPS 34 FPS
Score 10008 5824
3DMark Wild Life Performance 10008 5824
Stability Немає даних 63%

Центральний процесор

Архітектура 2x 3.78 ГГц – Everest
4x 2.11 ГГц – Sawtooth
1x 2.84 ГГц – Kryo 680 Prime (Cortex-X1)
3x 2.42 ГГц – Kryo 680 Gold (Cortex-A78)
4x 1.8 ГГц – Kryo 680 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 6 8
Частота 3780 МГц 2840 МГц
Набір інструкцій ARMv8.6-A ARMv8.4-A
Кеш L1 256 КБ 512 КБ
Кеш L2 16 МБ 1 МБ
Техпроцес 3 нм 5 нм
Кількість транзисторів 19 млрд 10,3 млрд
TDP (Sustained) 8 Вт 8 Вт
Виробництво TSMC Samsung
Кеш L3 Немає даних 4 МБ

Графічний прискорювач

GPU Apple A17 GPU Adreno 660
Архітектура Apple Bionic GPU Adreno 600
Частота GPU 1398 МГц 792 МГц
Обчислювальних блоків 6 2
Шейдерних блоків 128 512
Всього шейдерів 768 1024
FLOPS 2147.2 Гфлопс 1622 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.1
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine Hexagon 780
Продуктивність NPU 35 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR5
Частота пам'яті 3200 МГц 3200 МГц
Шина 4x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 51,2 Гбіт/с До 51,2 Гбіт/с
Об'єм До 8 ГБ До 24 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe UFS 3.0, UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2796 x 1290 3840 x 2160
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 48 МП 1x 200 МП, 2x 25 МП
Запис відео 4K при 60FPS 8K при 30FPS, 4K при 120FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 8K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP8
- VP9
- Motion JPEG
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AAX
- AAX+
- AC-3
- AIFF
- CAF
- E-AC-3
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X70 X60
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 22
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 7500 Мбіт/с До 7500 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3500 Мбіт/с До 3000 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.3 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Вересень 2023 року Грудень 2020 року
Клас Флагман Флагман
Номер моделі APL1V02 SM8350
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 888

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 83 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Fortnite Немає даних 26 FPS
[Ultra]
Shadowgun Legends Немає даних 89 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 112 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 58 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Asus Zenfone 8
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Apple A17 Pro забезпечує значно вищу графічну продуктивність (GPU AnTuTu 609132 проти 280892), що робить його кращим вибором для вимогливих ігор.

Чи варто купувати пристрій з Snapdragon 888 у 2025 році?

Snapdragon 888 все ще здатний справлятися з більшістю завдань, але поступається A17 Pro в продуктивності та енергоефективності. Якщо бюджет обмежений, це прийнятний варіант.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однаковий бал енергоефективності (100) у наявних даних, але A17 Pro виготовлений за новішим 3-нм техпроцесом, що теоретично забезпечує кращу енергоефективність.

Який чип кращий для AI-задач?

Apple A17 Pro демонструє вищу продуктивність у тестах AI, зокрема в Image detection (173.5 проти 68.5 зображень/сек), що робить його кращим для машинного навчання.

Чи варто переходити з Snapdragon 888 на A17 Pro?

Якщо вам потрібна максимальна продуктивність для ігор, відеомонтажу або AI-задач, A17 Pro буде значним апгрейдом. Для повсякденного використання різниця може бути не настільки помітною.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.