Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple A18 vs MediaTek Dimensity 810

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два ARM-чипи: флагманський Apple A18, представлений у 2024 році, та MediaTek Dimensity 810, який вийшов у 2021. A18 демонструє значно вищу продуктивність CPU та GPU, що підтверджується тестами, тоді як Dimensity 810 вирізняється кращою енергоефективністю. Розглянемо ключові відмінності, результати бенчмарків та сценарії використання.

Короткий висновок. Apple A18 значно перевершує MediaTek Dimensity 810 за продуктивністю CPU та GPU: його загальний бал в AnTuTu 10 майже в 4 рази вищий, а багатоядерний Geekbench 6 — у 4,4 раза. Однак Dimensity 810 має кращу енергоефективність (100% проти 0% за даними), що робить його привабливим для бюджетних пристроїв. Якщо вам потрібна максимальна швидкодія для ігор та важких застосунків — обирайте A18. Для базових завдань і тривалої автономності — Dimensity 810.

Основні відмінності

  • Apple A18 має набагато вищий загальний бал AnTuTu 10: 1 673 813 проти 421 890 у Dimensity 810.
  • Продуктивність CPU: A18 набирає 441 992 бали в CPU-тесті AnTuTu, тоді як Dimensity 810 — лише 145 931.
  • GPU-продуктивність: A18 отримує 699 959 балів у графічному тесті, а Dimensity 810 — 65 720.
  • Енергоефективність: Dimensity 810 має оцінку 100%, тоді як A18 — 0%, що свідчить про кращу оптимізацію живлення у старішого чипа.
  • Результати Geekbench 6: A18 показує 3466 одноядерних та 8592 багатоядерних балів, тоді як Dimensity 810 — лише 780 та 1940 відповідно.

AnTuTu 10

CPU 441992 145931
GPU 699959 65720
Memory 173158 99558
UX 358704 110681
Total score 1673813 421890
Apple A18 1673813 Немає даних
MediaTek Dimensity 810 Немає даних 421890

GeekBench 6

Asset compression 286.8 MB/sec 97.7 MB/sec
HTML 5 Browser 184.2 pages/sec 50.3 pages/sec
PDF Renderer 201.2 Mpixels/sec 63 Mpixels/sec
Image detection 297.2 images/sec 37.6 images/sec
HDR 279.1 Mpixels/sec 57.2 Mpixels/sec
Background blur 36.2 images/sec 5.4 images/sec
Photo processing 90 images/sec 17.5 images/sec
Ray tracing 8.68 Mpixels/sec 2.85 Mpixels/sec
Single-Core Score 3466 780
Multi-Core Score 8592 1940
Compute Score (GPU) Немає даних 1381

Центральний процесор

Архітектура 2x 4.04 ГГц –
4x 2 ГГц –
2x 2,4 ГГц – Cortex-A76
6x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 6 8
Частота 4040 МГц 2400 МГц
Набір інструкцій ARMv9.2-A ARMv8.2-A
Техпроцес 3 нм 6 нм
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L1 Немає даних 512 КБ
Кеш L2 Немає даних 1 МБ
Кеш L3 Немає даних 2 МБ
TDP (Sustained) Немає даних 6 Вт

Графічний прискорювач

GPU Apple A18 GPU Mali-G57 MP2
Архітектура Apple Bionic GPU Valhall 1st gen
Частота GPU 1398 МГц 950 МГц
Обчислювальних блоків 5 2
Шейдерних блоків 128 64
Всього шейдерів 640 128
FLOPS 1789.4 Гфлопс 243.2 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.3
Версія OpenCL Немає даних 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор Neural Engine MediaTek APU 3.0
Продуктивність NPU 35 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5X LPDDR4X
Частота пам'яті 7500 МГц 2133 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Об'єм До 8 ГБ До 16 ГБ
Пропускна здатність Немає даних До 17,07 Гбіт/с

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe UFS 2.2
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 48 МП 1x 64 МП, 2x 16 МП
Запис відео 8K при 24FPS, 4K при 120FPS 2K при 30FPS
Відтворення відео 8K при 24FPS, 4K при 120FPS 2K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP8
- VP9
- Motion JPEG
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AAX
- AAX+
- AC-3
- AIFF
- CAF
- E-AC-3
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3
Макс. роздільна здатність дисплея Немає даних 2520 x 1080

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X75 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 2770 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3500 Мбіт/с До 1250 Мбіт/с
Wi-Fi 7 5
Bluetooth 5.3 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Вересень 2024 року Серпень 2021 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі Немає даних MT6833V
Офіційний сайт Немає даних Сайт MediaTek Dimensity 810

3DMark

Graphics test Немає даних 8 FPS
Score Немає даних 1337
3DMark Wild Life Performance Немає даних 1337

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 77 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile Немає даних 42 FPS
[High]
Fortnite Немає даних 26 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 74 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 56 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 37 FPS
[Low]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 59 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Poco M4 Pro 5G
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

—

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип краще підходить для ігор?

Apple A18 значно потужніший: його GPU-бал в AnTuTu (699 959) майже в 10,6 раза вищий, ніж у Dimensity 810 (65 720), що забезпечує плавну роботу в важких іграх.

Чи варто обирати Dimensity 810 через енергоефективність?

Так, якщо пріоритет — автономність. Dimensity 810 має оцінку енергоефективності 100%, тоді як A18 — 0%, що вказує на менше споживання енергії при легких навантаженнях.

Який чип має кращу продуктивність CPU?

Apple A18 значно швидший: одноядерний тест Geekbench 6 (3466) у 4,4 раза вищий, ніж у Dimensity 810 (780), а багатоядерний — у 4,4 раза (8592 проти 1940).

Чи підтримує Apple A18 новітні технології?

Так, A18 використовує сучасніший техпроцес і має потужніший AI-блок, що забезпечує кращу обробку зображень та машинне навчання.

Який чип краще обрати для бюджетного смартфона?

MediaTek Dimensity 810 є більш енергоефективним і дешевшим, що робить його хорошим вибором для недорогих пристроїв з базовими завданнями.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.