Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M1 (iPad) vs MediaTek Dimensity 720

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Apple M1 (iPad) та MediaTek Dimensity 720 — два ARM-чипи, що представляють різні сегменти ринку. M1, створений для планшетів Apple, демонструє високу продуктивність та енергоефективність, тоді як Dimensity 720 орієнтований на бюджетні смартфони. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні характеристики, результати бенчмарків та ключові відмінності, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Apple M1 (iPad) значно випереджає MediaTek Dimensity 720 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується результатами бенчмарків: загальний бал AnTuTu 1709057 проти 388163, а Geekbench 6 Single/Multi — 2304/8422 проти 770/1844. M1 також має вищу енергоефективність (100 балів проти 0). Однак Dimensity 720 є більш доступним рішенням для смартфонів початкового рівня. Вибір залежить від ваших потреб: максимальна продуктивність чи економічність.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Apple M1 набирає 1709057 балів в AnTuTu, що в 4,4 рази більше, ніж у Dimensity 720 (388163 бали).
  • Продуктивність CPU: M1 має 494680 балів CPU в AnTuTu проти 127273 у Dimensity 720, а в Geekbench 6 Single-Core — 2304 проти 770.
  • Графічна продуктивність: GPU M1 (688199 балів) значно потужніше за GPU Dimensity 720 (84697 балів), що впливає на ігри та рендеринг.
  • Енергоефективність: M1 отримує 100 балів за енергоефективність, тоді як Dimensity 720 — 0 балів, що свідчить про краще управління енергією у M1.
  • Швидкість обробки даних: M1 показує вищу швидкість стиснення (326,3 MB/s проти 92,9 MB/s) та рендерингу PDF (224,2 Mpixels/s проти 68,6 Mpixels/s).

AnTuTu 10

CPU 494680 127273
GPU 688199 84697
Memory 196817 86369
UX 329361 89824
Total score 1709057 388163
Apple M1 (iPad) 1709057 Немає даних
MediaTek Dimensity 720 Немає даних 388163

GeekBench 6

Asset compression 326.3 MB/sec 92.9 MB/sec
HTML 5 Browser 176 pages/sec 43.6 pages/sec
PDF Renderer 224.2 Mpixels/sec 68.6 Mpixels/sec
Image detection 192 images/sec 36.1 images/sec
HDR 283 Mpixels/sec 57.1 Mpixels/sec
Background blur 31.9 images/sec 5.2 images/sec
Photo processing 70 images/sec 17.2 images/sec
Ray tracing 9.65 Mpixels/sec 2.6 Mpixels/sec
Single-Core Score 2304 770
Multi-Core Score 8422 1844
Compute Score (GPU) Немає даних 1871

3DMark

Stability 73% 97%
Graphics test 102 FPS 7 FPS
Score 17076 1228
3DMark Wild Life Performance 17076 1228

Центральний процесор

Архітектура 4x 2.1 ГГц – Firestorm
4x 3.2 ГГц – Icestorm
2x 2 ГГц – Cortex-A76
6x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 3200 МГц 2000 МГц
Набір інструкцій ARMv8.5-A ARMv8.2-A
Кеш L1 192 КБ Немає даних
Кеш L2 12 МБ Немає даних
Техпроцес 5 нм 7 нм
Кількість транзисторів 16 млрд. Немає даних
TDP (Sustained) 14 Вт Немає даних
Виробництво TSMC Немає даних

Графічний прискорювач

GPU Apple M1 GPU Mali-G57 MP3
Архітектура Apple GPU Valhall 1st gen
Частота GPU 1278 МГц 850 МГц
Обчислювальних блоків 8 3
Шейдерних блоків 128 64
Всього шейдерів 1024 192
FLOPS 2617 Гфлопс 326.4 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.3
Версія OpenCL Немає даних 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine MediaTek APU
Продуктивність NPU 11 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 4266 МГц 2133 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 68.25 Гбіт/сек До 17,07 Гбіт/с
Об'єм До 16 ГБ До 12 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 2732 x 2048 2520 x 1080
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- Motion JPEG
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 64 МП, 2x 20 МП

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 7500 Мбіт/с До 2770 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 2500 Мбіт/с До 1250 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.0 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS

Загальна інформація

Дата анонсу Листопад 2020 року Липень 2020 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі APL1102 MT6853V
Офіційний сайт Немає даних Сайт MediaTek Dimensity 720

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 41 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile Немає даних 43 FPS
[High]
Fortnite Немає даних 26 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 49 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 52 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 30 FPS
[Medium]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 30 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Realme V3
720 x 1600

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Apple M1 (iPad) значно потужніший завдяки вищій продуктивності GPU (688199 балів в AnTuTu проти 84697), що забезпечує плавнішу графіку в сучасних іграх.

Який чип енергоефективніший?

Apple M1 має вищу енергоефективність (100 балів проти 0), що означає менше енергоспоживання при тій же продуктивності, що важливо для автономності пристроїв.

Чи підходить MediaTek Dimensity 720 для повсякденних завдань?

Так, Dimensity 720 впорається з базовими завданнями, такими як перегляд веб-сторінок, соціальні мережі та відео, але може бути повільнішим у важчих додатках.

Який чип має кращі результати в бенчмарках?

Apple M1 значно випереджає Dimensity 720 за всіма показниками: AnTuTu (1709057 vs 388163), Geekbench 6 Single-Core (2304 vs 770) та Multi-Core (8422 vs 1844).

Який чип варто обрати для планшета?

Якщо вам потрібна максимальна продуктивність та енергоефективність, обирайте Apple M1. Для бюджетних смартфонів підійде Dimensity 720.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.