Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M1 (iPad) vs Qualcomm Snapdragon 625

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два ARM-чипи різних поколінь: Apple M1 (iPad), випущений у 2020 році, та Qualcomm Snapdragon 625, який дебютував у 2016 році. M1 вражає продуктивністю CPU та GPU, тоді як Snapdragon 625 був популярним рішенням для смартфонів середнього сегмента. Розглянемо ключові відмінності в архітектурі, енергоефективності та результатах тестів.

Короткий висновок. Apple M1 (iPad) значно перевершує Qualcomm Snapdragon 625 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується результатами бенчмарків: загальний бал AnTuTu 1709057 проти 167228, багатоядерний Geekbench 8422 проти 862. Обидва чипи мають високу енергоефективність (100 балів), але M1 набагато потужніший. Snapdragon 625 підходить для базових завдань, тоді як M1 — для ресурсомістких додатків та ігор.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність AnTuTu: Apple M1 набирає 1709057 балів, що в 10 разів більше, ніж 167228 у Snapdragon 625.
  • Багатоядерна продуктивність Geekbench: M1 отримує 8422 бали, тоді як Snapdragon 625 — лише 862.
  • Графічна продуктивність: M1 демонструє 688199 балів GPU в AnTuTu, а Snapdragon 625 — 16162, що свідчить про значно кращу ігрову продуктивність.
  • Швидкість обробки зображень: M1 обробляє 192 зображення/сек проти 9.55 у Snapdragon 625, що робить його набагато ефективнішим для AI-завдань.
  • Дата випуску: M1 вийшов у 2020 році, а Snapdragon 625 — у 2016, що пояснює технологічний розрив.

AnTuTu 10

CPU 494680 61394
GPU 688199 16162
Memory 196817 45586
UX 329361 44086
Total score 1709057 167228
Apple M1 (iPad) 1709057 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 625 Немає даних 167228

GeekBench 6

Asset compression 326.3 MB/sec 62.9 MB/sec
HTML 5 Browser 176 pages/sec 27.2 pages/sec
PDF Renderer 224.2 Mpixels/sec 27.4 Mpixels/sec
Image detection 192 images/sec 9.55 images/sec
HDR 283 Mpixels/sec 26.5 Mpixels/sec
Background blur 31.9 images/sec 1.19 images/sec
Photo processing 70 images/sec 6.81 images/sec
Ray tracing 9.65 Mpixels/sec 1.67 Mpixels/sec
Single-Core Score 2304 189
Multi-Core Score 8422 862

3DMark

Stability 73% Немає даних
Graphics test 102 FPS 1 FPS
Score 17076 159
3DMark Wild Life Performance 17076 159

Центральний процесор

Архітектура 4x 2.1 ГГц – Firestorm
4x 3.2 ГГц – Icestorm
8x 2 ГГц – Cortex-A53
Кількість ядер 8 8
Частота 3200 МГц 2000 МГц
Набір інструкцій ARMv8.5-A ARMv8-A
Кеш L1 192 КБ Немає даних
Кеш L2 12 МБ Немає даних
Техпроцес 5 нм 14 нм
Кількість транзисторів 16 млрд. 2 млрд.
TDP (Sustained) 14 Вт 5 Вт
Виробництво TSMC Samsung

Графічний прискорювач

GPU Apple M1 GPU Adreno 506
Архітектура Apple GPU Adreno 500
Частота GPU 1278 МГц 650 МГц
Обчислювальних блоків 8 1
Шейдерних блоків 128 96
Всього шейдерів 1024 96
FLOPS 2617 Гфлопс 124.8 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.0
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 11

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine Hexagon 546
Продуктивність NPU 11 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR3
Частота пам'яті 4266 МГц 933 МГц
Шина 4x 16 Біт 1x 32 Біт
Пропускна здатність До 68.25 Гбіт/сек До 7.46 Гбіт/сек
Об'єм До 16 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe eMMC 5.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2732 x 2048 1900 x 1200
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- Motion JPEG
- H.264
- H.265
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 24 МП, 2x 13 МП

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 7
Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 7500 Мбіт/с До 300 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 2500 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.0 4.1
Навігація GPS, GLONASS, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS
Модем Немає даних X9

Загальна інформація

Дата анонсу Листопад 2020 року Лютий 2016 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі APL1102 MSM8953
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 625

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Apple M1 (iPad) значно потужніший за Snapdragon 625 у графіці: його GPU-бал в AnTuTu 688199 проти 16162, що забезпечує плавний геймплей у важких іграх.

Чи варто вибирати Snapdragon 625 у 2024 році?

Snapdragon 625 підходить лише для базових завдань (браузинг, месенджери), але його продуктивність CPU та GPU застаріла. Для сучасних додатків краще обрати M1.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають максимальний бал енергоефективності (100), але M1 забезпечує значно вищу продуктивність на ват, що робить його ефективнішим.

Чи підтримують чипи AI-функції?

Так, обидва мають AI-блоки, але M1 обробляє 192 зображення/сек у тесті Image detection, тоді як Snapdragon 625 — лише 9.55, що свідчить про кращу продуктивність AI.

Який чип кращий для багатозадачності?

M1 з багатоядерним балом Geekbench 8422 значно перевершує Snapdragon 625 (862), тому краще справляється з одночасним запуском кількох додатків.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.