Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M1 (iPad) vs Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівняння Apple M1 (iPad) та Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 – двох ARM-чипів, які представляють різні покоління та сегменти. M1 дебютував у 2020 році як перший чип Apple для iPad Pro, тоді як Snapdragon 7 Gen 3 вийшов у 2023 році для смартфонів середнього класу. Ми порівняємо їхню продуктивність CPU, GPU, енергоефективність, AI-можливості та результати бенчмарків, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Apple M1 (iPad) значно випереджає Snapdragon 7 Gen 3 за загальною продуктивністю (1709057 проти 819055 балів в AnTuTu 10). M1 має вдвічі вищі одно- та багатоядерні показники Geekbench 6 (2304/8422 проти 1139/3375). Енергоефективність M1 оцінена в 100 балів, тоді як Snapdragon 7 Gen 3 – 0. Однак Snapdragon 7 Gen 3 новіший і може бути ефективнішим у смартфонах. Для планшетів та завдань, що потребують високої продуктивності, M1 – кращий вибір.

Основні відмінності

  • Apple M1 (iPad) має значно вищий загальний бал AnTuTu 10 (1709057) порівняно з Snapdragon 7 Gen 3 (819055).
  • M1 демонструє кращу одноядерну (2304) та багатоядерну (8422) продуктивність у Geekbench 6, ніж Snapdragon 7 Gen 3 (1139 та 3375 відповідно).
  • Енергоефективність M1 оцінена в 100 балів, тоді як Snapdragon 7 Gen 3 – 0, що вказує на перевагу M1 у цьому аспекті.
  • M1 має вищу продуктивність GPU (688199 проти 250983) та кращу швидкість обробки зображень (наприклад, 192 images/sec проти 65.2).
  • Snapdragon 7 Gen 3 новіший (2023 рік) і може мати кращу інтеграцію з сучасними смартфонами, але M1 залишається потужнішим.

AnTuTu 10

CPU 494680 266182
GPU 688199 250983
Memory 196817 138879
UX 329361 163011
Total score 1709057 819055
Apple M1 (iPad) 1709057 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 Немає даних 819055

GeekBench 6

Asset compression 326.3 MB/sec 164.1 MB/sec
HTML 5 Browser 176 pages/sec 92.9 pages/sec
PDF Renderer 224.2 Mpixels/sec 120.1 Mpixels/sec
Image detection 192 images/sec 65.2 images/sec
HDR 283 Mpixels/sec 105.1 Mpixels/sec
Background blur 31.9 images/sec 12 images/sec
Photo processing 70 images/sec 29.6 images/sec
Ray tracing 9.65 Mpixels/sec 4.38 Mpixels/sec
Single-Core Score 2304 1139
Multi-Core Score 8422 3375
Compute Score (GPU) Немає даних 4167

3DMark

Stability 73% Немає даних
Graphics test 102 FPS 35 FPS
Score 17076 5916
3DMark Wild Life Performance 17076 5916

Центральний процесор

Архітектура 4x 2.1 ГГц – Firestorm
4x 3.2 ГГц – Icestorm
1x 2.63 ГГц – Kryo Prime (Cortex-A715)
3x 2.4 ГГц – Kryo Gold (Cortex-A715)
4x 1.8 ГГц – Kryo Silver (Cortex-A510)
Кількість ядер 8 8
Частота 3200 МГц 2630 МГц
Набір інструкцій ARMv8.5-A ARMv8.6-A
Кеш L1 192 КБ Немає даних
Кеш L2 12 МБ Немає даних
Техпроцес 5 нм 4 нм
Кількість транзисторів 16 млрд. Немає даних
TDP (Sustained) 14 Вт Немає даних
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L3 Немає даних 4 МБ

Графічний прискорювач

GPU Apple M1 GPU Adreno 720
Архітектура Apple GPU Adreno 700
Частота GPU 1278 МГц 975 МГц
Обчислювальних блоків 8 2
Шейдерних блоків 128 256
Всього шейдерів 1024 512
FLOPS 2617 Гфлопс 998.4 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.3
Версія OpenCL Немає даних 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine Так
Продуктивність NPU 11 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR5
Частота пам'яті 4266 МГц 3200 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 68.25 Гбіт/сек До 25.6 Гбіт/сек
Об'єм До 16 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe UFS 2.2, UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2732 x 2048 3360 x 1600
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 60FPS, 1K при 120FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 60FPS, 1080p при 120FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- Motion JPEG
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 200 МП

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 7500 Мбіт/с До 5000 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 2500 Мбіт/с До 3500 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.0 5.4
Навігація GPS, GLONASS, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC
Модем Немає даних Snapdragon X63

Загальна інформація

Дата анонсу Листопад 2020 року Листопад 2023 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі APL1102 SM7550-AB
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Apple M1 (iPad) має вищий GPU-бал (688199) та кращу продуктивність в іграх (46 балів), тому він краще підходить для важких ігор. Snapdragon 7 Gen 3 (GPU 250983, ігри 19 балів) поступається.

Який чип енергоефективніший?

Apple M1 (iPad) отримав 100 балів за енергоефективність, тоді як Snapdragon 7 Gen 3 – 0. M1 споживає менше енергії при виконанні завдань.

Чи варто купувати пристрій з M1 у 2024 році?

Так, M1 залишається потужним чипом навіть у 2024 році, особливо для планшетів. Він випереджає Snapdragon 7 Gen 3 за продуктивністю, хоча новіші чипи можуть мати кращі AI-функції.

Який чип краще підходить для роботи з відео?

Apple M1 (iPad) має вищі показники PDF Renderer (224.2 Mpixels/sec) та HDR (283 Mpixels/sec), що робить його кращим для відеомонтажу та обробки зображень.

Чи можна порівнювати чипи для планшетів і смартфонів?

Так, обидва чипи ARM-архітектури, але M1 оптимізований для планшетів, а Snapdragon 7 Gen 3 – для смартфонів. M1 має вищу продуктивність, але Snapdragon може бути ефективнішим у компактних пристроях.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.