Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M1 (iPad) vs Qualcomm Snapdragon 750G

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Apple M1 (iPad) та Qualcomm Snapdragon 750G — це два ARM-чипи, що представляють різні сегменти ринку. M1 створений для планшетів преміумкласу, тоді як Snapdragon 750G орієнтований на смартфони середнього рівня. У цьому порівнянні ми проаналізуємо їхню продуктивність CPU, GPU, енергоефективність, AI-можливості та результати бенчмарків, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Apple M1 (iPad) значно перевершує Snapdragon 750G за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується вищими результатами в бенчмарках (AnTuTu 10: 1 709 057 проти 393 317). M1 також демонструє кращу енергоефективність, хоча обидва чипи мають однаковий показник у цій категорії. Snapdragon 750G поступається в ігровій продуктивності, але може бути достатнім для повсякденних завдань на смартфонах.

Основні відмінності

  • Apple M1 (iPad) має значно вищий загальний бал AnTuTu 10 — 1 709 057 проти 393 317 у Snapdragon 750G.
  • Продуктивність CPU в M1 майже в 4 рази вища: 494 680 проти 126 527 балів.
  • GPU M1 набирає 688 199 балів, що в 7 разів більше, ніж 96 049 у Snapdragon 750G.
  • У тесті Single-Core M1 отримав 2304 бали, тоді як Snapdragon 750G — лише 875.
  • Multi-Core Score M1 становить 8422 бали проти 2095 у конкурента, що свідчить про кращу багатопотокову продуктивність.

AnTuTu 10

CPU 494680 126527
GPU 688199 96049
Memory 196817 68724
UX 329361 102017
Total score 1709057 393317
Apple M1 (iPad) 1709057 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 750G Немає даних 393317

GeekBench 6

Asset compression 326.3 MB/sec 101.8 MB/sec
HTML 5 Browser 176 pages/sec 54.8 pages/sec
PDF Renderer 224.2 Mpixels/sec 72.8 Mpixels/sec
Image detection 192 images/sec 41.1 images/sec
HDR 283 Mpixels/sec 64.8 Mpixels/sec
Background blur 31.9 images/sec 6.18 images/sec
Photo processing 70 images/sec 20.6 images/sec
Ray tracing 9.65 Mpixels/sec 2.89 Mpixels/sec
Single-Core Score 2304 875
Multi-Core Score 8422 2095
Compute Score (GPU) Немає даних 1139

3DMark

Stability 73% 99%
Graphics test 102 FPS 6 FPS
Score 17076 1095
3DMark Wild Life Performance 17076 1095

Центральний процесор

Архітектура 4x 2.1 ГГц – Firestorm
4x 3.2 ГГц – Icestorm
2x 2.2 ГГц – Kryo 570 Gold (Cortex-A77)
6x 1.8 ГГц – Kryo 570 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 3200 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv8.5-A ARMv8.3-A
Кеш L1 192 КБ Немає даних
Кеш L2 12 МБ Немає даних
Техпроцес 5 нм 8 нм
Кількість транзисторів 16 млрд. Немає даних
TDP (Sustained) 14 Вт 5 Вт
Виробництво TSMC Samsung
Кеш L3 Немає даних 3 МБ

Графічний прискорювач

GPU Apple M1 GPU Adreno 619
Архітектура Apple GPU Adreno 600
Частота GPU 1278 МГц 825 МГц
Обчислювальних блоків 8 2
Шейдерних блоків 128 128
Всього шейдерів 1024 256
FLOPS 2617 Гфлопс 422.4 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.1
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine Hexagon 694
Продуктивність NPU 11 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 4266 МГц 2133 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 68.25 Гбіт/сек До 17 Гбіт/сек
Об'єм До 16 ГБ До 12 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe UFS 2.1, UFS 2.2, UFS 3.0
Макс. роздільна здатність дисплея 2732 x 2048 2520 x 1080
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- Motion JPEG
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 192 МП, 2x 32 МП

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 7500 Мбіт/с До 3700 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 2500 Мбіт/с До 1600 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.0 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC
Модем Немає даних X52

Загальна інформація

Дата анонсу Листопад 2020 року Вересень 2020 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі APL1102 SM7225
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 750G

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 58 FPS
[High]
Call of Duty: Mobile Немає даних 37 FPS
[High]
Fortnite Немає даних 28 FPS
[Medium]
Shadowgun Legends Немає даних 61 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 56 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Mi 10T Lite
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Apple M1 (iPad) значно потужніший: його GPU набирає 688 199 балів в AnTuTu, що в 7 разів більше, ніж у Snapdragon 750G (96 049). Для важких ігор M1 буде набагато кращим вибором.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однаковий показник енергоефективності (100 балів). Однак M1 демонструє вищу продуктивність на ват завдяки архітектурі, що робить його ефективнішим у реальному використанні.

Чи підходить Snapdragon 750G для щоденних завдань?

Так, Snapdragon 750G забезпечує достатню продуктивність для соціальних мереж, веб-серфінгу та легких додатків. Його CPU-бал 126 527 свідчить про адекватну роботу, але для складних завдань краще обрати M1.

Який чип має кращий AI-блок?

Apple M1 має 16-ядерний Neural Engine, що забезпечує високу продуктивність AI. Snapdragon 750G має AI Engine, але точне порівняння за відсутності окремих бенчмарків ускладнене. M1, ймовірно, потужніший.

Який чип обрати для планшета?

Якщо вам потрібна максимальна продуктивність для творчих завдань, ігор або роботи, Apple M1 (iPad) — очевидний вибір. Snapdragon 750G призначений для смартфонів і не використовується в планшетах.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.