Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M1 (iPad) vs Qualcomm Snapdragon 845

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два ARM-чипи різних поколінь: Apple M1 (iPad) 2020 року та Qualcomm Snapdragon 845 2017 року. M1 створено для планшетів Apple, а Snapdragon 845 використовувався у флагманських смартфонах Android. Обидва чипи мають високу енергоефективність, але значно відрізняються за продуктивністю CPU, GPU та AI-можливостями. Розглянемо ключові параметри та результати бенчмарків.

Короткий висновок. Apple M1 (iPad) значно випереджає Snapdragon 845 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується результатами Geekbench (одноядерний 2304 проти 564, багатоядерний 8422 проти 2074) та AnTuTu (загальний бал 1 709 057 проти 462 622). Snapdragon 845, хоч і старіший, демонструє гідну енергоефективність, але поступається в усіх обчислювальних завданнях. M1 краще підходить для ресурсомістких додатків, ігор та роботи з графікою.

Основні відмінності

  • Продуктивність CPU: M1 має одноядерний бал Geekbench 2304, що в 4 рази вище, ніж 564 у Snapdragon 845; багатоядерний бал 8422 проти 2074.
  • Графічна продуктивність: M1 набирає 688 199 балів GPU в AnTuTu, тоді як Snapdragon 845 — 152 997, що свідчить про значно кращу обробку графіки.
  • Енергоефективність: обидва чипи мають однаковий показник 100 балів, але M1 досягає вищої продуктивності при тому ж рівні енергоспоживання.
  • AI-блок: M1 має 16-ядерний Neural Engine, що забезпечує потужну обробку AI-завдань; Snapdragon 845 має Hexagon 685 DSP, але його AI-продуктивність нижча.
  • Техпроцес: M1 виготовлено за 5-нм техпроцесом, Snapdragon 845 — за 10-нм, що дає M1 перевагу в енергоефективності та щільності транзисторів.

AnTuTu 10

CPU 494680 141271
GPU 688199 152997
Memory 196817 86182
UX 329361 82172
Total score 1709057 462622
Apple M1 (iPad) 1709057 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 845 Немає даних 462622

GeekBench 6

Asset compression 326.3 MB/sec 104.1 MB/sec
HTML 5 Browser 176 pages/sec 68.5 pages/sec
PDF Renderer 224.2 Mpixels/sec 74.9 Mpixels/sec
Image detection 192 images/sec 18.1 images/sec
HDR 283 Mpixels/sec 71.5 Mpixels/sec
Background blur 31.9 images/sec 6.01 images/sec
Photo processing 70 images/sec 20.5 images/sec
Ray tracing 9.65 Mpixels/sec 3.02 Mpixels/sec
Single-Core Score 2304 564
Multi-Core Score 8422 2074
Compute Score (GPU) Немає даних 1941

3DMark

Stability 73% 94%
Graphics test 102 FPS 9 FPS
Score 17076 1663
3DMark Wild Life Performance 17076 1663

Центральний процесор

Архітектура 4x 2.1 ГГц – Firestorm
4x 3.2 ГГц – Icestorm
4x 2.8 ГГц – Kryo 385 Gold (Cortex-A75)
4x 1.8 ГГц – Kryo 385 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 3200 МГц 2800 МГц
Набір інструкцій ARMv8.5-A ARMv8.2-A
Кеш L1 192 КБ 128 КБ
Кеш L2 12 МБ 256 КБ
Техпроцес 5 нм 10 нм
Кількість транзисторів 16 млрд. 3 млрд.
TDP (Sustained) 14 Вт 9 Вт
Виробництво TSMC Samsung
Кеш L3 Немає даних 2 МБ

Графічний прискорювач

GPU Apple M1 GPU Adreno 630
Архітектура Apple GPU Adreno 600
Частота GPU 1278 МГц 710 МГц
Обчислювальних блоків 8 2
Шейдерних блоків 128 256
Всього шейдерів 1024 512
FLOPS 2617 Гфлопс 727 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.1
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine Hexagon 685
Продуктивність NPU 11 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 4266 МГц 1866 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 32 Біти
Пропускна здатність До 68.25 Гбіт/сек До 29.8 Гбіт/сек
Об'єм До 16 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe UFS 2.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2732 x 2048 3840 x 2160
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 60FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- Motion JPEG
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 192 МП

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 7500 Мбіт/с До 1200 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 2500 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.0 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS
Модем Немає даних X20

Загальна інформація

Дата анонсу Листопад 2020 року Грудень 2017 року
Клас Флагман Флагман
Номер моделі APL1102 SDM845
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 845

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 53 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile Немає даних 55 FPS
[High]
Fortnite Немає даних 28 FPS
[Ultra]
Shadowgun Legends Немає даних 48 FPS
[High]
World of Tanks Blitz Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 56 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Pocophone F1
1080 x 2246

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Apple M1 (iPad) значно потужніший за Snapdragon 845 у графічних тестах, тому забезпечує вищу частоту кадрів та кращу деталізацію в сучасних іграх.

Чи варто купувати пристрій з Snapdragon 845 у 2024 році?

Snapdragon 845 застарів: його продуктивність CPU та GPU нижча за середню. Для базових завдань він ще придатний, але для ігор та важких додатків краще обрати новіший чип.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однаковий показник енергоефективності 100 балів, але M1 досягає значно вищої продуктивності, що робить його ефективнішим у перерахунку на ват.

Чи підтримують чипи AI-функції?

Так, M1 має 16-ядерний Neural Engine для AI-завдань, а Snapdragon 845 — Hexagon 685 DSP. M1 забезпечує швидшу обробку зображень та машинне навчання.

Який чип краще підходить для роботи з відео?

M1 завдяки потужному GPU та апаратному декодуванню забезпечує плавне редагування відео високої роздільної здатності, тоді як Snapdragon 845 може мати труднощі з 4K-контентом.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.