Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M1 (iPad) vs Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У світі ARM-чипів два потужних гравці — Apple M1 (iPad) і Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 — змагаються за лідерство. Перший дебютував у 2020 році в iPad Pro, другий — у 2022 році в топових Android-смартфонах. Обидва пропонують високу продуктивність, але їхні архітектури та оптимізація суттєво відрізняються. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові відмінності в CPU, GPU, енергоефективності та результатах тестів, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Apple M1 (iPad) випереджає Snapdragon 8 Plus Gen 1 за загальною продуктивністю (1709057 проти 1297201 балів в AnTuTu 10) і особливо сильний у CPU (494680 проти 344625) та GPU (688199 проти 484936). Однак Snapdragon має кращий показник UX (237971 проти 329361?) і вищу енергоефективність за даними тестів. Загалом M1 кращий для важких завдань, але Snapdragon ефективніший у повсякденному використанні.

Основні відмінності

  • Apple M1 (iPad) має значно вищий загальний бал AnTuTu 10 (1709057) порівняно з Snapdragon 8 Plus Gen 1 (1297201).
  • Продуктивність CPU в M1 майже на 43% вища (494680 проти 344625), що підтверджується одно- та багатоядерними тестами Geekbench 6.
  • GPU в M1 також потужніший (688199 проти 484936), що забезпечує кращу продуктивність у графічних завданнях.
  • Snapdragon 8 Plus Gen 1 має вищий показник UX (329361 проти 237971), що може свідчити про кращу оптимізацію інтерфейсу.
  • Обидва чипи мають однакову енергоефективність (100 балів), але Snapdragon виграє у тестах продуктивності на ват.

AnTuTu 10

CPU 494680 344625
GPU 688199 484936
Memory 196817 229669
UX 329361 237971
Total score 1709057 1297201
Apple M1 (iPad) 1709057 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 Немає даних 1297201

GeekBench 6

Asset compression 326.3 MB/sec 195.5 MB/sec
HTML 5 Browser 176 pages/sec 118.1 pages/sec
PDF Renderer 224.2 Mpixels/sec 175.1 Mpixels/sec
Image detection 192 images/sec 117.5 images/sec
HDR 283 Mpixels/sec 146.3 Mpixels/sec
Background blur 31.9 images/sec 16.5 images/sec
Photo processing 70 images/sec 34 images/sec
Ray tracing 9.65 Mpixels/sec 5.31 Mpixels/sec
Single-Core Score 2304 1767
Multi-Core Score 8422 4591
Compute Score (GPU) Немає даних 7373

3DMark

Stability 73% 46%
Graphics test 102 FPS 45 FPS
Score 17076 7655
3DMark Wild Life Performance 17076 7655

Центральний процесор

Архітектура 4x 2.1 ГГц – Firestorm
4x 3.2 ГГц – Icestorm
1x 3.2 ГГц – Cortex-X2
3x 2.75 ГГц – Cortex-A710
4x 2 ГГц – Cortex-A510
Кількість ядер 8 8
Частота 3200 МГц 3200 МГц
Набір інструкцій ARMv8.5-A ARMv9-A
Кеш L1 192 КБ Немає даних
Кеш L2 12 МБ 1 МБ
Техпроцес 5 нм 4 нм
Кількість транзисторів 16 млрд. Немає даних
TDP (Sustained) 14 Вт 6 Вт
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L3 Немає даних 6 МБ

Графічний прискорювач

GPU Apple M1 GPU Adreno 730
Архітектура Apple GPU Adreno 700
Частота GPU 1278 МГц 900 МГц
Обчислювальних блоків 8 2
Шейдерних блоків 128 768
Всього шейдерів 1024 1536
FLOPS 2617 Гфлопс 2764.8 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.3
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine Hexagon
Продуктивність NPU 11 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR5
Частота пам'яті 4266 МГц 3200 МГц
Шина 4x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 68.25 Гбіт/сек До 51,2 Гбіт/с
Об'єм До 16 ГБ До 24 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2732 x 2048 3840 x 2160
Запис відео 4K при 60FPS 8K при 30FPS, 4K при 120FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 8K при 30FPS, 4K при 120FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- Motion JPEG
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 200 МП

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 24
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 7500 Мбіт/с До 10000 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 2500 Мбіт/с До 3670 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.0 5.3
Навігація GPS, GLONASS, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC
Модем Немає даних Snapdragon X65

Загальна інформація

Дата анонсу Листопад 2020 року Травень 2022 року
Клас Флагман Флагман
Номер моделі APL1102 SM8475
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 89 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Fortnite Немає даних 47 FPS
[Ultra]
Shadowgun Legends Немає даних 114 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 120 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 56 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 58 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних ZTE Nubia Red Magic 7S Pro
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Apple M1 (iPad) має вищу продуктивність GPU (688199 проти 484936), що робить його кращим для важких ігор. Однак Snapdragon 8 Plus Gen 1 оптимізований для мобільних ігор і може запропонувати кращу підтримку ігрових технологій.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однаковий бал енергоефективності (100), але Snapdragon 8 Plus Gen 1 виготовлений за 4-нм техпроцесом, що потенційно забезпечує кращу енергоефективність у реальному використанні.

Чи варто вибирати iPad з M1 замість Android-пристрою з Snapdragon 8 Plus Gen 1?

Якщо вам потрібна максимальна продуктивність для творчих завдань або ігор, M1 кращий. Якщо ви віддаєте перевагу екосистемі Android і хочете отримати збалансований пристрій, Snapdragon 8 Plus Gen 1 буде гідним вибором.

Який чип має кращий AI-блок?

Apple M1 має 16-ядерний Neural Engine, а Snapdragon 8 Plus Gen 1 — AI Engine 7-го покоління. Точні порівняння відсутні, але обидва забезпечують високу продуктивність для завдань ШІ.

Який чип швидший у багатозадачності?

Apple M1 (iPad) має вищий багатоядерний бал Geekbench 6 (8422 проти 4591), що робить його значно швидшим у багатозадачності та ресурсомістких завданнях.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.