Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M2 (iPad) vs MediaTek Dimensity 800U

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У світі ARM-чипів Apple M2 (iPad) та MediaTek Dimensity 800U представляють різні сегменти: перший — флагманський процесор для планшетів, другий — рішення для смартфонів середнього рівня. Ми порівняли їх за ключовими параметрами: продуктивністю CPU і GPU, техпроцесом, енергоефективністю, AI-блоком та результатами бенчмарків, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Apple M2 (iPad) значно перевершує MediaTek Dimensity 800U за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується результатами бенчмарків: загальний бал AnTuTu 10 майже в 5 разів вищий (2 188 966 проти 433 106). M2 також має вищу енергоефективність (100 балів проти 0) та кращі показники в одно- та багатоядерних тестах Geekbench 6. Однак Dimensity 800U є більш доступним варіантом для смартфонів, тоді як M2 орієнтований на iPad. Вибір залежить від ваших потреб: максимальна продуктивність чи бюджетне рішення.

Основні відмінності

  • Apple M2 (iPad) має значно вищий загальний бал AnTuTu 10 (2 188 966) порівняно з MediaTek Dimensity 800U (433 106).
  • Продуктивність CPU: M2 набирає 547 920 балів у CPU-тесті AnTuTu, тоді як Dimensity 800U — лише 143 854.
  • GPU-продуктивність: M2 демонструє 915 149 балів у GPU-тесті, що майже в 10 разів більше, ніж у Dimensity 800U (91 001).
  • Енергоефективність: M2 отримує 100 балів, тоді як Dimensity 800U — 0, що вказує на кращу оптимізацію енергоспоживання у M2.
  • Одноядерна продуктивність Geekbench 6: M2 (2623 бали) значно випереджає Dimensity 800U (752 бали), що свідчить про вищу швидкість роботи з одним потоком.

AnTuTu 10

CPU 547920 143854
GPU 915149 91001
Memory 363648 84706
UX 362249 113545
Total score 2188966 433106
Apple M2 (iPad) 2188966 Немає даних
MediaTek Dimensity 800U Немає даних 433106

GeekBench 6

Asset compression 375.1 MB/sec 98.1 MB/sec
HTML 5 Browser 220.6 pages/sec 49.2 pages/sec
PDF Renderer 249.8 Mpixels/sec 56.6 Mpixels/sec
Image detection 226.5 images/sec 36.8 images/sec
HDR 325.7 Mpixels/sec 59.3 Mpixels/sec
Background blur 41.1 images/sec 5.26 images/sec
Photo processing 99.3 images/sec 11 images/sec
Ray tracing 10.7 Mpixels/sec 2.64 Mpixels/sec
Single-Core Score 2623 752
Multi-Core Score 9803 1836
Compute Score (GPU) Немає даних 1774

3DMark

Stability 74% 99%
Graphics test 118 FPS 9 FPS
Score 19845 1663
3DMark Wild Life Performance 19845 1663

Центральний процесор

Архітектура 4x 3.49 ГГц – Avalanche
4x 2.42 ГГц – Blizzard
2x 2,4 ГГц – Cortex-A76
6x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 3490 МГц 2400 МГц
Набір інструкцій ARMv8.5-A ARMv8.2-A
Кеш L1 192 КБ Немає даних
Кеш L2 16 МБ Немає даних
Техпроцес 5 нм 7 нм
Кількість транзисторів 20 млрд. Немає даних
TDP (Sustained) 20 Вт Немає даних
Виробництво TSMC TSMC

Графічний прискорювач

GPU Apple M2 GPU Mali-G57 MP3
Архітектура Apple GPU Valhall 1st gen
Частота GPU 1398 МГц 850 МГц
Обчислювальних блоків 8 3
Шейдерних блоків 128 64
Всього шейдерів 1024 192
FLOPS 2918 Гфлопс 326.4 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.3
Версія OpenCL Немає даних 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine MediaTek APU 3.0
Продуктивність NPU 15.8 ТОПС 2.4 ТОПС

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4X
Частота пам'яті 6400 МГц 2133 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 102.4 Гбіт/сек До 17,07 Гбіт/с
Об'єм До 24 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 2732 x 2048 2520 x 1080
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 64 МП, 2x 20 МП

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 7500 Мбіт/с До 2770 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3000 Мбіт/с До 1250 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.0 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS

Загальна інформація

Дата анонсу Червень 2022 року Серпень 2020 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі APL1109 MT6853T
Офіційний сайт Немає даних Сайт MediaTek Dimensity 800U

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 44 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile Немає даних 47 FPS
[Medium]
Fortnite Немає даних 28 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 39 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 51 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 35 FPS
[Low]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 55 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Oppo Realme 7 5G
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Apple M2 (iPad) значно потужніший завдяки вищій продуктивності GPU (915 149 балів у AnTuTu проти 91 001), що забезпечує кращу частоту кадрів у вимогливих іграх.

Чи варто вибирати MediaTek Dimensity 800U для повсякденних завдань?

Так, Dimensity 800U достатньо для базових завдань, таких як веб-серфінг, соціальні мережі та відео, але він значно поступається M2 у складних обчисленнях.

Який чип енергоефективніший?

Apple M2 (iPad) має вищу оцінку енергоефективності (100 балів проти 0), що означає кращу автономність при однаковому навантаженні.

Чи підтримують ці чипи AI-обчислення?

Обидва чипи мають AI-блоки, але M2 забезпечує вищу продуктивність завдяки потужнішому Neural Engine, що видно з тестів (наприклад, Image detection 226.5 зображень/с проти 36.8).

Який чип кращий для роботи з графікою та відеомонтажем?

Apple M2 (iPad) значно кращий завдяки вищій GPU-продуктивності та швидкості обробки зображень (PDF Renderer 249.8 Mpixels/с проти 56.6).

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.