Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M2 (iPad) vs Qualcomm Snapdragon 425

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два ARM-чипи різних поколінь: Apple M2 (iPad) 2022 року та Qualcomm Snapdragon 425 2016 року. M2 створений для планшетів Pro, а Snapdragon 425 — для бюджетних смартфонів. Розглянемо їхні характеристики, продуктивність CPU та GPU, енергоефективність та результати бенчмарків, щоб зрозуміти, наскільки вони відрізняються.

Короткий висновок. Apple M2 (iPad) значно випереджає Qualcomm Snapdragon 425 за всіма показниками: загальний бал 2188966 проти 135474, продуктивність CPU (547920 проти 50934) та GPU (915149 проти 7312). M2 має вищу енергоефективність (100 балів) та новіший техпроцес. Snapdragon 425 підходить лише для базових завдань, тоді як M2 забезпечує високу продуктивність для ігор та роботи.

Основні відмінності

  • Apple M2 (iPad) має загальний бал 2188966, що в 16 разів вище, ніж 135474 у Snapdragon 425.
  • Продуктивність CPU: M2 набирає 547920 балів, а Snapdragon 425 — лише 50934.
  • GPU: M2 (915149 балів) перевершує Snapdragon 425 (7312 балів) більш ніж у 125 разів.
  • Енергоефективність: обидва чипи мають 100 балів, але M2 досягає цього з набагато вищою продуктивністю.
  • Техпроцес: M2 виготовлено за 5-нм технологією, тоді як Snapdragon 425 — за 28-нм, що впливає на енергоспоживання та тепловиділення.

AnTuTu 10

CPU 547920 50934
GPU 915149 7312
Memory 363648 36668
UX 362249 40560
Total score 2188966 135474
Apple M2 (iPad) 2188966 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 425 Немає даних 135474

GeekBench 6

Asset compression 375.1 MB/sec Немає даних
HTML 5 Browser 220.6 pages/sec Немає даних
PDF Renderer 249.8 Mpixels/sec Немає даних
Image detection 226.5 images/sec Немає даних
HDR 325.7 Mpixels/sec Немає даних
Background blur 41.1 images/sec Немає даних
Photo processing 99.3 images/sec Немає даних
Ray tracing 10.7 Mpixels/sec Немає даних
Single-Core Score 2623 130
Multi-Core Score 9803 488

3DMark

Stability 74% Немає даних
Graphics test 118 FPS Немає даних
Score 19845 Немає даних
3DMark Wild Life Performance 19845 Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 4x 3.49 ГГц – Avalanche
4x 2.42 ГГц – Blizzard
4x 1.4 ГГц – Cortex-A53
Кількість ядер 8 4
Частота 3490 МГц 1400 МГц
Набір інструкцій ARMv8.5-A ARMv8-A
Кеш L1 192 КБ 128 КБ
Кеш L2 16 МБ Немає даних
Техпроцес 5 нм 28 нм
Кількість транзисторів 20 млрд. 1 млрд
TDP (Sustained) 20 Вт 5 Вт
Виробництво TSMC Samsung

Графічний прискорювач

GPU Apple M2 GPU Adreno 308
Архітектура Apple GPU Adreno 300
Частота GPU 1398 МГц 500 МГц
Обчислювальних блоків 8 1
Шейдерних блоків 128 24
Всього шейдерів 1024 24
FLOPS 2918 Гфлопс 24 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.0
Версія OpenCL Немає даних 1.2
Версія DirectX Немає даних 11

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine Hexagon 536
Продуктивність NPU 15.8 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR3
Частота пам'яті 6400 МГц 667 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 102.4 Гбіт/сек До 5.34 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 4 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe eMMC 5.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2732 x 2048 1280 x 800
Запис відео 4K при 60FPS 1K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 1080p при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 16 МП

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 5
Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 7500 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3000 Мбіт/с До 75 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.0 4.1
Навігація GPS, GLONASS, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS
Модем Немає даних X6

Загальна інформація

Дата анонсу Червень 2022 року Лютий 2016 року
Клас Флагман Бюджетний
Номер моделі APL1109 MSM8917
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 425

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Apple M2 (iPad) значно потужніший: його GPU набирає 915149 балів проти 7312 у Snapdragon 425, що забезпечує плавну графіку в сучасних іграх.

Чи підходить Snapdragon 425 для повсякденних завдань?

Так, для базових завдань (дзвінки, месенджери, веб-серфінг) його продуктивності достатньо, але для ігор або важких додатків він не підходить.

Який чип енергоефективніший?

Обидва мають 100 балів енергоефективності, але M2 забезпечує набагато вищу продуктивність при тому ж рівні енергоспоживання завдяки 5-нм техпроцесу.

Чи варто купувати пристрій з Snapdragon 425 у 2024 році?

Ні, чип застарів: його продуктивність низька, а 28-нм техпроцес менш ефективний. Краще обрати сучасніший чип.

Який чип має кращий AI-блок?

Apple M2 (iPad) має потужний Neural Engine, тоді як Snapdragon 425 не має виділеного AI-блоку, тому M2 краще справляється з завданнями машинного навчання.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.