Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M2 (iPad) vs Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два ARM-чипи: Apple M2 (iPad), випущений у 2022 році, та Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3, представлений у 2024 році. Обидва призначені для мобільних пристроїв, але суттєво відрізняються за продуктивністю, енергоефективністю та можливостями. Дізнайтеся, який чип краще впорається з іграми, багатозадачністю та AI-навантаженнями.

Короткий висновок. Apple M2 (iPad) значно випереджає Snapdragon 6s Gen 3 за продуктивністю CPU та GPU: загальний бал AnTuTu 10 майже в 5 разів вищий (2 188 966 проти 450 490). M2 також демонструє кращі результати в Geekbench 6 (одноядерний 2623 проти 940, багатоядерний 9803 проти 2115) та швидше обробляє зображення. Snapdragon 6s Gen 3, хоч і новіший, програє в усіх тестах, але може бути енергоефективним для бюджетних пристроїв.

Основні відмінності

  • Apple M2 (iPad) має вищий загальний бал AnTuTu 10 (2 188 966) порівняно з Snapdragon 6s Gen 3 (450 490), що свідчить про значно вищу продуктивність.
  • M2 демонструє кращу продуктивність CPU: одноядерний тест Geekbench 6 — 2623 проти 940, багатоядерний — 9803 проти 2115.
  • GPU Apple M2 (iPad) значно потужніший: бал AnTuTu GPU 915 149 проти 86 787 у Snapdragon, що забезпечує кращу ігрову продуктивність.
  • M2 обробляє зображення швидше: Image detection 226,5 зображень/с проти 42,4, HDR 325,7 Мпікс/с проти 66,7.
  • Snapdragon 6s Gen 3 випущений у 2024 році, але має нижчі показники в усіх тестах, що вказує на його позиціонування як чипа початкового рівня.

AnTuTu 10

CPU 547920 159323
GPU 915149 86787
Memory 363648 92176
UX 362249 112204
Total score 2188966 450490
Apple M2 (iPad) 2188966 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3 Немає даних 450490

GeekBench 6

Asset compression 375.1 MB/sec 107 MB/sec
HTML 5 Browser 220.6 pages/sec 56.7 pages/sec
PDF Renderer 249.8 Mpixels/sec 82.5 Mpixels/sec
Image detection 226.5 images/sec 42.4 images/sec
HDR 325.7 Mpixels/sec 66.7 Mpixels/sec
Background blur 41.1 images/sec 5.26 images/sec
Photo processing 99.3 images/sec 22.3 images/sec
Ray tracing 10.7 Mpixels/sec 2.88 Mpixels/sec
Single-Core Score 2623 940
Multi-Core Score 9803 2115
Compute Score (GPU) Немає даних 1603

3DMark

Stability 74% Немає даних
Graphics test 118 FPS Немає даних
Score 19845 Немає даних
3DMark Wild Life Performance 19845 Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 4x 3.49 ГГц – Avalanche
4x 2.42 ГГц – Blizzard
2x 2,3 ГГц – Cortex-A78
6x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 3490 МГц 2300 МГц
Набір інструкцій ARMv8.5-A ARMv8.2-A
Кеш L1 192 КБ Немає даних
Кеш L2 16 МБ Немає даних
Техпроцес 5 нм 6 нм
Кількість транзисторів 20 млрд. Немає даних
TDP (Sustained) 20 Вт 4 Вт
Виробництво TSMC TSMC

Графічний прискорювач

GPU Apple M2 GPU Adreno 619
Архітектура Apple GPU Adreno 600
Частота GPU 1398 МГц 840 МГц
Обчислювальних блоків 8 2
Шейдерних блоків 128 128
Всього шейдерів 1024 256
FLOPS 2918 Гфлопс 430.1 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.1
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine Hexagon
Продуктивність NPU 15.8 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4X
Частота пам'яті 6400 МГц 2133 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 102.4 Гбіт/сек До 17 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 12 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 2732 x 2048 2520 x 1080
Запис відео 4K при 60FPS 1K при 60FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 1080p при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 108 МП

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 7500 Мбіт/с До 2500 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3000 Мбіт/с До 1500 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.0 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC
Модем Немає даних Snapdragon X51

Загальна інформація

Дата анонсу Червень 2022 року червень 2024 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі APL1109 SM6375-AC
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Apple M2 (iPad) значно кращий для ігор завдяки потужнішому GPU (бал AnTuTu GPU 915 149 проти 86 787) та вищій продуктивності в іграх (51 бал проти 9).

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однаковий бал енергоефективності (100), тому за цим параметром вони рівні. Однак реальна автономність залежить від пристрою.

Чи варто вибирати Snapdragon 6s Gen 3 замість Apple M2?

Snapdragon 6s Gen 3 значно поступається за продуктивністю. Його варто розглядати лише для бюджетних пристроїв, де не потрібна висока потужність.

Який чип має кращий AI-блок?

Apple M2 (iPad) має потужніший AI-блок, що підтверджується вищими результатами в тестах обробки зображень та UX (362 249 проти 112 204).

Який чип новіший?

Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3 випущений у червні 2024 року, тоді як Apple M2 (iPad) — у червні 2022 року. Незважаючи на новизну, Snapdragon значно слабший.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.