Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M2 (iPad) vs Qualcomm Snapdragon 778G Plus

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У світі ARM-чипів Apple M2 (iPad) та Qualcomm Snapdragon 778G Plus представляють два різних підходи до мобільної продуктивності. M2 від Apple, випущений у 2022 році, орієнтований на високопродуктивні планшети, тоді як Snapdragon 778G Plus (2021) часто використовується в смартфонах середнього класу. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові характеристики, результати бенчмарків та сфери застосування.

Короткий висновок. Apple M2 (iPad) значно випереджає Snapdragon 778G Plus за загальною продуктивністю: його загальний бал AnTuTu 10 майже в 3,5 рази вищий (2 188 966 проти 632 700), а багатоядерний Geekbench 6 у 3,2 рази вищий (9803 проти 3006). Обидва чипи мають однакову енергоефективність за нашими даними, але M2 пропонує набагато кращу продуктивність CPU та GPU. Якщо вам потрібна максимальна потужність для творчих завдань або ігор, M2 є очевидним вибором. Snapdragon 778G Plus підійде для повсякденних завдань та бюджетніших пристроїв.

Основні відмінності

  • Apple M2 (iPad) має значно вищий загальний бал AnTuTu 10 (2 188 966) порівняно з Snapdragon 778G Plus (632 700), що свідчить про перевагу в загальній продуктивності.
  • У Geekbench 6 Single-Core M2 набирає 2623 бали, тоді як Snapdragon — 1064, а в Multi-Core — 9803 проти 3006, що вказує на суттєву перевагу M2 в одно- та багатоядерних завданнях.
  • Продуктивність GPU (за даними AnTuTu) у M2 становить 915 149 балів, у Snapdragon — 155 228, що робить M2 значно потужнішим для графічних завдань та ігор.
  • Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100), але M2 випущений на рік пізніше (червень 2022 проти жовтня 2021) і базується на новішій архітектурі.
  • Snapdragon 778G Plus має вбудований AI-блок, але M2 також оснащений потужним Neural Engine, хоча точні показники AI-продуктивності не наведені.

AnTuTu 10

CPU 547920 200841
GPU 915149 155228
Memory 363648 130074
UX 362249 146557
Total score 2188966 632700
Apple M2 (iPad) 2188966 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 778G Plus Немає даних 632700

GeekBench 6

Asset compression 375.1 MB/sec 159.1 MB/sec
HTML 5 Browser 220.6 pages/sec 74.5 pages/sec
PDF Renderer 249.8 Mpixels/sec 118.7 Mpixels/sec
Image detection 226.5 images/sec 58.4 images/sec
HDR 325.7 Mpixels/sec 95.4 Mpixels/sec
Background blur 41.1 images/sec 11.2 images/sec
Photo processing 99.3 images/sec 26.5 images/sec
Ray tracing 10.7 Mpixels/sec 4.28 Mpixels/sec
Single-Core Score 2623 1064
Multi-Core Score 9803 3006
Compute Score (GPU) Немає даних 2604

3DMark

Stability 74% 98%
Graphics test 118 FPS 15 FPS
Score 19845 2635
3DMark Wild Life Performance 19845 2635

Центральний процесор

Архітектура 4x 3.49 ГГц – Avalanche
4x 2.42 ГГц – Blizzard
1x 2.5 ГГц – Kryo 670 Prime (Cortex-A78)
3x 2.4 ГГц – Kryo 670 Gold (Cortex-A78)
4x 1.8 ГГц – Kryo 670 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 3490 МГц 2500 МГц
Набір інструкцій ARMv8.5-A ARMv8.4-A
Кеш L1 192 КБ Немає даних
Кеш L2 16 МБ 2 МБ
Техпроцес 5 нм 6 нм
Кількість транзисторів 20 млрд. Немає даних
TDP (Sustained) 20 Вт 5 Вт
Виробництво TSMC TSMC

Графічний прискорювач

GPU Apple M2 GPU Adreno 642
Архітектура Apple GPU Adreno 600
Частота GPU 1398 МГц 608 МГц
Обчислювальних блоків 8 2
Шейдерних блоків 128 384
Всього шейдерів 1024 768
FLOPS 2918 Гфлопс 933.8 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.1
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine Hexagon 770
Продуктивність NPU 15.8 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR5
Частота пам'яті 6400 МГц 3200 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 102.4 Гбіт/сек До 25.6 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe UFS 2.2, UFS 3.0, UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2732 x 2048 2520 x 1080
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 192 МП

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 24
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 7500 Мбіт/с До 3700 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3000 Мбіт/с До 1600 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.0 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC
Модем Немає даних X53

Загальна інформація

Дата анонсу Червень 2022 року Жовтень 2021 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі APL1109 SM7325-AE
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 778G Plus

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Apple M2 (iPad) чи Snapdragon 778G Plus?

Apple M2 (iPad) значно потужніший за GPU (915 149 балів AnTuTu проти 155 228), тому він забезпечує вищу частоту кадрів та кращу графіку в іграх.

Чи варто обирати Snapdragon 778G Plus замість Apple M2 через енергоефективність?

Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100), тому вибір залежить від продуктивності: M2 пропонує набагато більше потужності без втрати ефективності.

Який чип краще підходить для роботи з відео та фото?

Apple M2 (iPad) має вищу продуктивність CPU та GPU, що робить його кращим для редагування відео, рендерингу та обробки зображень.

Чи підтримує Snapdragon 778G Plus 5G?

Так, Snapdragon 778G Plus має вбудований модем 5G, тоді як Apple M2 (iPad) зазвичай використовується в iPad, які можуть мати 5G в окремих моделях.

Який чип має кращий AI-блок?

Apple M2 оснащений 16-ядерним Neural Engine, а Snapdragon 778G Plus — AI Engine. Точні показники продуктивності AI не наведені, але M2 зазвичай вважається потужнішим.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.