Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M2 (iPad) vs Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У світі ARM-чипів два гіганти — Apple та Qualcomm — змагаються за лідерство. Apple M2, встановлений у iPad, та Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, що використовується в багатьох флагманських Android-смартфонах, пропонують вражаючу продуктивність. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні характеристики, результати бенчмарків та енергоефективність, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Apple M2 (iPad) демонструє вищу продуктивність CPU та GPU за результатами бенчмарків, набираючи 2 188 966 балів у AnTuTu 10 проти 1 550 432 у Snapdragon 8 Gen 2. Однак Snapdragon 8 Gen 2 має вищий показник продуктивності в іграх (69 проти 51) та пізнішу дату виходу. Обидва чипи мають відмінну енергоефективність (100 балів). Вибір залежить від ваших потреб: M2 кращий для важких обчислювальних задач, а Snapdragon — для ігор та багатозадачності на Android.

Основні відмінності

  • Apple M2 має значно вищий загальний бал AnTuTu 10 (2 188 966) порівняно з Snapdragon 8 Gen 2 (1 550 432).
  • У тесті GeekBench 6 Single-Core M2 набирає 2623 бали, а Snapdragon — 1991; Multi-Core: 9803 проти 5299.
  • Продуктивність CPU за шкалою сайту: M2 — 72 бали, Snapdragon — 50 балів.
  • Продуктивність в іграх вища у Snapdragon (69 балів) проти M2 (51 бал).
  • Обидва чипи мають однакову енергоефективність (100 балів), але M2 вийшов у червні 2022, а Snapdragon — у листопаді 2022.

AnTuTu 10

CPU 547920 376680
GPU 915149 595343
Memory 363648 293195
UX 362249 285286
Total score 2188966 1550432
Apple M2 (iPad) 2188966 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 Немає даних 1550432

GeekBench 6

Asset compression 375.1 MB/sec 210 MB/sec
HTML 5 Browser 220.6 pages/sec 153.9 pages/sec
PDF Renderer 249.8 Mpixels/sec 153.3 Mpixels/sec
Image detection 226.5 images/sec 128.6 images/sec
HDR 325.7 Mpixels/sec 159.7 Mpixels/sec
Background blur 41.1 images/sec 17.1 images/sec
Photo processing 99.3 images/sec 51.9 images/sec
Ray tracing 10.7 Mpixels/sec 5.92 Mpixels/sec
Single-Core Score 2623 1991
Multi-Core Score 9803 5299
Compute Score (GPU) Немає даних 9064

3DMark

Stability 74% 91%
Graphics test 118 FPS 75 FPS
Score 19845 12582
3DMark Wild Life Performance 19845 12582

Центральний процесор

Архітектура 4x 3.49 ГГц – Avalanche
4x 2.42 ГГц – Blizzard
1x 3.2 ГГц – Cortex-X3
2x 2.8 ГГц – Cortex-A715
2x 2.8 ГГц – Cortex-A710
3x 2 ГГц – Cortex-A510
Кількість ядер 8 8
Частота 3490 МГц 3200 МГц
Набір інструкцій ARMv8.5-A ARMv9-A
Кеш L1 192 КБ Немає даних
Кеш L2 16 МБ 1 МБ
Техпроцес 5 нм 4 нм
Кількість транзисторів 20 млрд. Немає даних
TDP (Sustained) 20 Вт 6.3 Вт
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L3 Немає даних 8 МБ

Графічний прискорювач

GPU Apple M2 GPU Adreno 740
Архітектура Apple GPU Adreno 700
Частота GPU 1398 МГц 680 МГц
Обчислювальних блоків 8 2
Шейдерних блоків 128 1280
Всього шейдерів 1024 2560
FLOPS 2918 Гфлопс 2089 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.3
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine Hexagon
Продуктивність NPU 15.8 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR5X
Частота пам'яті 6400 МГц 4200 МГц
Шина 4x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 102.4 Гбіт/сек До 64 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 24 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe UFS 3.1, UFS 4.0
Макс. роздільна здатність дисплея 2732 x 2048 3840 x 2160
Запис відео 4K при 60FPS 8K при 30FPS, 4K при 120FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 8K при 60FPS, 4K при 120FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- AV1
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 200 МП

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 24
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 7500 Мбіт/с До 10000 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3000 Мбіт/с До 3500 Мбіт/с
Wi-Fi 6 7
Bluetooth 5.0 5.3
Навігація GPS, GLONASS, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC
Модем Немає даних Snapdragon X70

Загальна інформація

Дата анонсу Червень 2022 року Листопад 2022 року
Клас Флагман Флагман
Номер моделі APL1109 SM8550-AB
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 90 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Fortnite Немає даних 56 FPS
[Ultra]
Shadowgun Legends Немає даних 118 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 120 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 59 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 59 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних ZTE Nubia Red Magic 8 Pro
1116 x 2480

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Apple M2 чи Snapdragon 8 Gen 2?

За даними порівняння, Snapdragon 8 Gen 2 має вищий показник продуктивності в іграх (69 балів) проти M2 (51 бал), тому він може бути кращим вибором для мобільних ігор.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи отримали максимальну оцінку енергоефективності (100 балів), тому вони однаково добре оптимізовані для тривалої роботи від батареї.

Чи варто вибирати iPad з M2 замість Android-смартфона з Snapdragon 8 Gen 2?

Це залежить від ваших потреб. M2 забезпечує вищу продуктивність CPU для важких завдань, але Snapdragon 8 Gen 2 краще підходить для ігор та має ширшу екосистему Android.

Який чип має кращий AI-блок?

У наданих даних немає прямих показників AI-продуктивності. Однак Apple M2 має 16-ядерний Neural Engine, а Snapdragon 8 Gen 2 — Hexagon NPU, тому обидва чипи добре справляються з AI-завданнями.

Який чип новіший?

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 вийшов у листопаді 2022 року, тоді як Apple M2 (iPad) — у червні 2022, тому Snapdragon є новішим.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.