Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M2 (iPad) vs Qualcomm Snapdragon 888

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два ARM-чипи різних поколінь: Apple M2 (iPad), випущений у 2022 році, та Qualcomm Snapdragon 888, анонсований наприкінці 2020. Обидва процесори призначені для мобільних пристроїв, але M2 створений для планшетів, а Snapdragon 888 — для смартфонів. Розглянемо їхні характеристики, продуктивність CPU та GPU, енергоефективність та результати популярних бенчмарків.

Короткий висновок. Apple M2 (iPad) значно випереджає Snapdragon 888 за загальною продуктивністю: загальний бал AnTuTu 10 майже вдвічі вищий (2 188 966 проти 906 041), а багатоядерний Geekbench 6 — майже втричі (9803 проти 3423). В ігрових тестах M2 також лідирує (915 149 проти 280 892). Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100), що свідчить про хорошу оптимізацію. Однак Snapdragon 888 залишається гідним варіантом для флагманських смартфонів 2021 року.

Основні відмінності

  • Apple M2 (iPad) має значно вищий загальний бал AnTuTu 10 — 2 188 966 проти 906 041 у Snapdragon 888.
  • Продуктивність CPU: M2 набирає 547 920 балів у CPU-тесті AnTuTu, тоді як Snapdragon — 249 463.
  • Графічна продуктивність: GPU M2 (915 149) більш ніж утричі перевершує GPU Snapdragon (280 892) в AnTuTu.
  • У Geekbench 6 Single-Core M2 (2623) майже вдвічі швидший за Snapdragon (1427), а Multi-Core — майже втричі (9803 проти 3423).
  • Apple M2 випущений у 2022 році, тоді як Snapdragon 888 — у 2020, що пояснює технологічний розрив.

AnTuTu 10

CPU 547920 249463
GPU 915149 280892
Memory 363648 158043
UX 362249 217643
Total score 2188966 906041
Apple M2 (iPad) 2188966 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 888 Немає даних 906041

GeekBench 6

Asset compression 375.1 MB/sec 160.7 MB/sec
HTML 5 Browser 220.6 pages/sec 99.4 pages/sec
PDF Renderer 249.8 Mpixels/sec 125.2 Mpixels/sec
Image detection 226.5 images/sec 68.5 images/sec
HDR 325.7 Mpixels/sec 87.1 Mpixels/sec
Background blur 41.1 images/sec 11.5 images/sec
Photo processing 99.3 images/sec 28 images/sec
Ray tracing 10.7 Mpixels/sec 4.77 Mpixels/sec
Single-Core Score 2623 1427
Multi-Core Score 9803 3423
Compute Score (GPU) Немає даних 5373

3DMark

Stability 74% 63%
Graphics test 118 FPS 34 FPS
Score 19845 5824
3DMark Wild Life Performance 19845 5824

Центральний процесор

Архітектура 4x 3.49 ГГц – Avalanche
4x 2.42 ГГц – Blizzard
1x 2.84 ГГц – Kryo 680 Prime (Cortex-X1)
3x 2.42 ГГц – Kryo 680 Gold (Cortex-A78)
4x 1.8 ГГц – Kryo 680 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 3490 МГц 2840 МГц
Набір інструкцій ARMv8.5-A ARMv8.4-A
Кеш L1 192 КБ 512 КБ
Кеш L2 16 МБ 1 МБ
Техпроцес 5 нм 5 нм
Кількість транзисторів 20 млрд. 10,3 млрд
TDP (Sustained) 20 Вт 8 Вт
Виробництво TSMC Samsung
Кеш L3 Немає даних 4 МБ

Графічний прискорювач

GPU Apple M2 GPU Adreno 660
Архітектура Apple GPU Adreno 600
Частота GPU 1398 МГц 792 МГц
Обчислювальних блоків 8 2
Шейдерних блоків 128 512
Всього шейдерів 1024 1024
FLOPS 2918 Гфлопс 1622 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.1
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine Hexagon 780
Продуктивність NPU 15.8 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR5
Частота пам'яті 6400 МГц 3200 МГц
Шина 4x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 102.4 Гбіт/сек До 51,2 Гбіт/с
Об'єм До 24 ГБ До 24 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe UFS 3.0, UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2732 x 2048 3840 x 2160
Запис відео 4K при 60FPS 8K при 30FPS, 4K при 120FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 8K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 200 МП, 2x 25 МП

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 22
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 7500 Мбіт/с До 7500 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3000 Мбіт/с До 3000 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.0 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC
Модем Немає даних X60

Загальна інформація

Дата анонсу Червень 2022 року Грудень 2020 року
Клас Флагман Флагман
Номер моделі APL1109 SM8350
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 888

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 83 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Fortnite Немає даних 26 FPS
[Ultra]
Shadowgun Legends Немає даних 89 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 112 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 58 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Asus Zenfone 8
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Apple M2 (iPad) значно потужніший: його GPU-бал в AnTuTu 10 (915 149) майже втричі вищий, ніж у Snapdragon 888 (280 892). M2 забезпечує вищу частоту кадрів і плавність у вимогливих іграх.

Чи варто купувати пристрій з Snapdragon 888 у 2024 році?

Snapdragon 888 все ще здатний справлятися з більшістю завдань, але його продуктивність поступається сучасним чипам. Для бюджетних ігор та повсякденного використання він прийнятний, але для важких додатків краще обирати новіші моделі.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100) у наявних даних. Проте Apple M2 виготовлений за новішим техпроцесом (5 нм), що зазвичай забезпечує кращу енергоефективність при високій продуктивності.

Чи підтримують ці чипи штучний інтелект?

Обидва мають вбудовані AI-блоки: Apple M2 — 16-ядерний Neural Engine, Snapdragon 888 — Hexagon 780. Точні показники продуктивності AI не наведені, але M2, ймовірно, швидший завдяки новішій архітектурі.

Який чип краще підходить для планшета?

Apple M2 (iPad) оптимізований для iPad і забезпечує високу продуктивність для творчих завдань, редагування відео та ігор. Snapdragon 888 призначений для смартфонів і не використовується в планшетах, тому M2 є очевидним вибором.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.