Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M4 (iPad) vs MediaTek Dimensity 920

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два ARM-чипи різних поколінь: флагманський Apple M4, створений для iPad, та середньобюджетний MediaTek Dimensity 920. M4 вражає продуктивністю CPU та GPU, тоді як Dimensity 920 пропонує хорошу енергоефективність. Розглянемо ключові відмінності в архітектурі, техпроцесі та результатах тестів.

Короткий висновок. Apple M4 (iPad) значно перевершує MediaTek Dimensity 920 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується результатами бенчмарків: загальний бал AnTuTu 10 майже в 5 разів вищий (2 797 277 проти 543 020). M4 також має кращі одно- та багатоядерні показники Geekbench 6. Однак Dimensity 920 демонструє високу енергоефективність, що робить його привабливим для пристроїв середнього сегмента. Вибір залежить від потреб: максимальна потужність чи баланс продуктивності та енергоспоживання.

Основні відмінності

  • Apple M4 має значно вищий загальний бал AnTuTu 10 (2 797 277) порівняно з Dimensity 920 (543 020), що вказує на перевагу в загальній продуктивності.
  • У Geekbench 6 Single-Core M4 набирає 3767 балів проти 926 у Dimensity 920, а Multi-Core – 14677 проти 2310, демонструючи суттєву перевагу в обчислювальній потужності.
  • Продуктивність GPU у M4 значно вища: графічний тест AnTuTu показує 1 167 582 балів проти 106 561 у Dimensity 920.
  • M4 випереджає Dimensity 920 у швидкості обробки зображень: Asset compression 577.3 MB/sec проти 116.7 MB/sec, PDF Renderer 367.5 Mpixels/sec проти 85.8 Mpixels/sec.
  • Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100 балів), але M4 досягає цього при значно вищій продуктивності, що свідчить про кращу архітектуру.

AnTuTu 10

CPU 763066 172406
GPU 1167582 106561
Memory 430483 108093
UX 436146 155960
Total score 2797277 543020
Apple M4 (iPad) 2797277 Немає даних
MediaTek Dimensity 920 Немає даних 543020

GeekBench 6

Asset compression 577.3 MB/sec 116.7 MB/sec
HTML 5 Browser 341.4 pages/sec 60.1 pages/sec
PDF Renderer 367.5 Mpixels/sec 85.8 Mpixels/sec
Image detection 422.4 images/sec 45.8 images/sec
HDR 506.2 Mpixels/sec 73.5 Mpixels/sec
Background blur 57.2 images/sec 6.59 images/sec
Photo processing 149.6 images/sec 14.9 images/sec
Ray tracing 17.7 Mpixels/sec 3.29 Mpixels/sec
Single-Core Score 3767 926
Multi-Core Score 14677 2310
Compute Score (GPU) Немає даних 2393

Центральний процесор

Архітектура 4x 4.4 ГГц –
5x 2.85 ГГц –
2x 2,5 ГГц – Cortex-A78
6x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 9 8
Частота 4400 МГц 2500 МГц
Набір інструкцій ARMv9.2-A ARMv8.2-A
Кеш L1 192 КБ Немає даних
Кеш L2 16 МБ Немає даних
Техпроцес 3 нм 6 нм
Кількість транзисторів 28 млрд. 10 млрд
TDP (Sustained) 14 Вт 4 Вт
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L3 Немає даних 2 МБ

Графічний прискорювач

GPU Apple M4 GPU Mali-G68 MP4
Архітектура Apple GPU Valhall 2nd gen
Частота GPU 1598 МГц 950 МГц
Обчислювальних блоків 10 4
Шейдерних блоків 128 64
Всього шейдерів 1280 256
FLOPS 4090 Гфлопс 684 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.3
Версія OpenCL Немає даних 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine Так
Продуктивність NPU 38 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5X LPDDR5
Частота пам'яті 7500 МГц 3200 МГц
Шина 4x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 120 Гбіт/сек До 51,2 Гбіт/с
Об'єм До 24 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe UFS 2.1, UFS 2.2, UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2064 x 2752 2520 x 1080
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP9
- H.264
- H.265
- AV1
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 108МП, 2x 20МП

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X70 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 2770 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 7500 Мбіт/с До 1250 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.3 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Травень 2024 року Серпень 2021 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі Немає даних MT6877T
Офіційний сайт Немає даних Сайт MediaTek Dimensity 920

3DMark

Stability Немає даних 99%
Graphics test Немає даних 13 FPS
Score Немає даних 2293
3DMark Wild Life Performance Немає даних 2293

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 64 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile Немає даних 59 FPS
[High]
Fortnite Немає даних 27 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 68 FPS
[Medium]
World of Tanks Blitz Немає даних 59 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 46 FPS
[Medium]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 53 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Oppo Realme 9 Pro Plus
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Apple M4 (iPad) значно потужніший за графікою: результат GPU в AnTuTu 1 167 582 проти 106 561 у Dimensity 920. M4 забезпечує вищу частоту кадрів і кращу графіку в сучасних іграх.

Чи варто вибирати MediaTek Dimensity 920 через енергоефективність?

Dimensity 920 має високу енергоефективність (100 балів), але M4 досягає такого ж рівня при значно більшій потужності. Для пристроїв середнього сегмента Dimensity 920 може бути оптимальним за ціною.

Який чип краще підходить для роботи з відео та фото?

Apple M4 значно швидше обробляє зображення: PDF Renderer 367.5 Mpixels/sec проти 85.8, Image detection 422.4 images/sec проти 45.8. M4 краще підходить для професійних завдань.

Чи підтримують ці чипи 5G?

MediaTek Dimensity 920 має вбудований 5G-модем, тоді як Apple M4 у iPad покладається на зовнішній модем або Wi-Fi. Для мобільних пристроїв Dimensity 920 вигідніший.

Який чип має кращу підтримку AI?

Apple M4 має потужніший Neural Engine, що забезпечує вищу продуктивність у завданнях машинного навчання. Dimensity 920 також має AI-блок, але поступається за обчислювальною потужністю.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.