Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M4 (iPad) vs Qualcomm Snapdragon 439

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два ARM-чипи різних поколінь: флагманський Apple M4 (iPad) 2024 року та бюджетний Qualcomm Snapdragon 439 2018 року. Розглядаємо продуктивність CPU та GPU, техпроцес, енергоефективність, AI-блок та результати популярних бенчмарків, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Apple M4 (iPad) значно перевершує Snapdragon 439 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується результатами тестів: загальний бал AnTuTu 2 797 277 проти 149 557, одноядерний Geekbench 3767 проти 199. Обидва чипи мають високу енергоефективність, але M4 пропонує набагато вищу обчислювальну потужність. Для сучасних завдань, ігор та роботи з AI M4 є очевидним вибором, тоді як Snapdragon 439 підійде лише для базових функцій.

Основні відмінності

  • Apple M4 має набагато вищу продуктивність CPU: одноядерний тест Geekbench 3767 проти 199 у Snapdragon 439.
  • Графічна продуктивність M4 значно краща: GPU-бал AnTuTu 1 167 582 проти 15 215.
  • M4 випущений у 2024 році, тоді як Snapdragon 439 — у 2018, що пояснює різницю в техпроцесі та архітектурі.
  • Обидва чипи мають високі оцінки енергоефективності (100 балів), але M4 забезпечує значно більшу продуктивність на ват.
  • M4 підтримує сучасні AI-навантаження завдяки потужнішому Neural Engine, тоді як Snapdragon 439 має обмежені можливості AI.

AnTuTu 10

CPU 763066 57018
GPU 1167582 15215
Memory 430483 46946
UX 436146 30378
Total score 2797277 149557
Apple M4 (iPad) 2797277 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 439 Немає даних 149557

GeekBench 6

Asset compression 577.3 MB/sec 55.3 MB/sec
HTML 5 Browser 341.4 pages/sec 22.4 pages/sec
PDF Renderer 367.5 Mpixels/sec 32.7 Mpixels/sec
Image detection 422.4 images/sec 9 images/sec
HDR 506.2 Mpixels/sec 23.4 Mpixels/sec
Background blur 57.2 images/sec 1.17 images/sec
Photo processing 149.6 images/sec 6.41 images/sec
Ray tracing 17.7 Mpixels/sec 1.59 Mpixels/sec
Single-Core Score 3767 199
Multi-Core Score 14677 795

Центральний процесор

Архітектура 4x 4.4 ГГц –
5x 2.85 ГГц –
4x 2 ГГц – Cortex-A53
4x 1.45 ГГц – Cortex-A53
Кількість ядер 9 8
Частота 4400 МГц 2000 МГц
Набір інструкцій ARMv9.2-A ARMv8-A
Кеш L1 192 КБ Немає даних
Кеш L2 16 МБ Немає даних
Техпроцес 3 нм 12 нм
Кількість транзисторів 28 млрд. 5,5 млрд
TDP (Sustained) 14 Вт 5 Вт
Виробництво TSMC Samsung

Графічний прискорювач

GPU Apple M4 GPU Adreno 505
Архітектура Apple GPU Adreno 500
Частота GPU 1598 МГц 450 МГц
Обчислювальних блоків 10 1
Шейдерних блоків 128 48
Всього шейдерів 1280 48
FLOPS 4090 Гфлопс 43.2 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.0
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 11

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine Hexagon 536
Продуктивність NPU 38 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5X LPDDR3
Частота пам'яті 7500 МГц 800 МГц
Шина 4x 16 Біт 1x 32 Біт
Пропускна здатність До 120 Гбіт/сек До 6.4 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 5 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe eMMC 5.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2064 x 2752 1920 x 1200
Запис відео 4K при 60FPS 1K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 1080p при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 21 МП, 2x 8 МП

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X70 X6
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 4
Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 7500 Мбіт/с До 75 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.3 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS

Загальна інформація

Дата анонсу Травень 2024 року Червень 2018 року
Клас Флагман Бюджетний
Номер моделі Немає даних SDM439
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 439

3DMark

Graphics test Немає даних 1 FPS
Score Немає даних 166
3DMark Wild Life Performance Немає даних 166

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 46 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile Немає даних 31 FPS
[Low]
Fortnite Немає даних 21 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 37 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 32 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 29 FPS
[Ultra]

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Apple M4 (iPad) значно потужніший: його GPU-бал AnTuTu 1 167 582 проти 15 215 у Snapdragon 439, що забезпечує плавну роботу сучасних ігор.

Чи варто купувати пристрій з Snapdragon 439 у 2024 році?

Snapdragon 439 підходить лише для базових завдань: дзвінків, месенджерів, легкого веб-серфінгу. Для ігор, відео або багатозадачності краще обрати M4.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають оцінку енергоефективності 100 балів, але M4 забезпечує значно вищу продуктивність при тому ж рівні енергоспоживання.

Чи підтримують чипи AI-функції?

Так, але M4 має потужніший Neural Engine для завдань машинного навчання, тоді як Snapdragon 439 має обмежені AI-можливості.

Який чип кращий для роботи з відео?

Apple M4 (iPad) забезпечує високу швидкість обробки відео завдяки потужному CPU та GPU, тоді як Snapdragon 439 може мати труднощі з відео високої роздільної здатності.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.