Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M4 (iPad) vs Qualcomm Snapdragon 632

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два ARM-чипи різних поколінь: флагманський Apple M4 (iPad) 2024 року та бюджетний Qualcomm Snapdragon 632 2018 року. Розглянемо їхню продуктивність CPU та GPU, енергоефективність, AI-можливості та результати популярних бенчмарків, щоб визначити, який чип краще підходить для сучасних завдань.

Короткий висновок. Apple M4 (iPad) значно перевершує Snapdragon 632 за продуктивністю: його загальний бал в AnTuTu 10 майже в 15 разів вищий (2 797 277 проти 182 478), а одноядерний Geekbench 6 — у 12,8 раза (3767 проти 295). Snapdragon 632 виграє лише в енергоефективності (обидва мають 100 балів у цій категорії, але Snapdragon споживає менше). Для ігор, багатозадачності та AI-завдань M4 — беззаперечний лідер.

Основні відмінності

  • Продуктивність CPU: Apple M4 набирає 763 066 балів у CPU-тесті AnTuTu 10, тоді як Snapdragon 632 — лише 73 802.
  • Продуктивність GPU: GPU M4 отримує 1 167 582 бали, а Snapdragon 632 — 17 408, що в 67 разів менше.
  • Багатоядерна продуктивність: у Geekbench 6 Multi-Core M4 набирає 14 677 балів, Snapdragon 632 — 1 037.
  • Тести обробки зображень: M4 обробляє 422,4 зображення/с, Snapdragon 632 — 12,2 зображення/с.
  • Рік випуску: Apple M4 вийшов у 2024 році, Snapdragon 632 — у 2018, що пояснює величезний розрив у продуктивності.

AnTuTu 10

CPU 763066 73802
GPU 1167582 17408
Memory 430483 44054
UX 436146 47214
Total score 2797277 182478
Apple M4 (iPad) 2797277 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 632 Немає даних 182478

GeekBench 6

Asset compression 577.3 MB/sec 72.6 MB/sec
HTML 5 Browser 341.4 pages/sec 30.4 pages/sec
PDF Renderer 367.5 Mpixels/sec 45.7 Mpixels/sec
Image detection 422.4 images/sec 12.2 images/sec
HDR 506.2 Mpixels/sec 36.8 Mpixels/sec
Background blur 57.2 images/sec 1.41 images/sec
Photo processing 149.6 images/sec 7.79 images/sec
Ray tracing 17.7 Mpixels/sec 1.85 Mpixels/sec
Single-Core Score 3767 295
Multi-Core Score 14677 1037

Центральний процесор

Архітектура 4x 4.4 ГГц –
5x 2.85 ГГц –
4x 1.8 ГГц – Kryo 250 Gold (Cortex-A73
4x 1.8 ГГц – Kryo 250 Silver (Cortex-A53)
Кількість ядер 9 8
Частота 4400 МГц 1800 МГц
Набір інструкцій ARMv9.2-A ARMv8-A
Кеш L1 192 КБ Немає даних
Кеш L2 16 МБ Немає даних
Техпроцес 3 нм 14 нм
Кількість транзисторів 28 млрд. 2 млрд.
TDP (Sustained) 14 Вт 5 Вт
Виробництво TSMC Samsung

Графічний прискорювач

GPU Apple M4 GPU Adreno 506
Архітектура Apple GPU Adreno 500
Частота GPU 1598 МГц 650 МГц
Обчислювальних блоків 10 1
Шейдерних блоків 128 96
Всього шейдерів 1280 96
FLOPS 4090 Гфлопс 124.8 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.0
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 11

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine Hexagon 546
Продуктивність NPU 38 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5X LPDDR3
Частота пам'яті 7500 МГц 933 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 120 Гбіт/сек Немає даних
Об'єм До 24 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe eMMC 5.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2064 x 2752 1900 x 1200
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 40 МП, 2x 13 МП

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X70 X9
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 7
Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 300 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 7500 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.3 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS

Загальна інформація

Дата анонсу Травень 2024 року Червень 2018 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі Немає даних SDM632
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 632

3DMark

Graphics test Немає даних 1 FPS
Score Немає даних 134
3DMark Wild Life Performance Немає даних 134

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Apple M4 (iPad) забезпечує значно вищу продуктивність GPU (1 167 582 бали проти 17 408), тому він набагато краще підходить для сучасних ігор.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однаковий бал енергоефективності (100), але Snapdragon 632 споживає менше енергії завдяки старішому техпроцесу, хоча M4 забезпечує кращу продуктивність на ват.

Чи варто купувати пристрій з Snapdragon 632 у 2024 році?

Snapdragon 632 підійде лише для базових завдань (дзвінки, месенджери, легкий веб-серфінг). Для ігор, відео та багатозадачності він застарів.

Який чип має кращий AI-блок?

Apple M4 має потужний Neural Engine, що забезпечує високу продуктивність у завданнях AI (наприклад, обробка зображень). Snapdragon 632 не має виділеного AI-блоку.

Який чип краще підходить для роботи з документами та браузером?

Apple M4 значно швидше обробляє HTML5 (341,4 стор./с проти 30,4) та PDF (367,5 Мпікс/с проти 45,7), тому він ефективніший для роботи з документами.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.