Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M4 (iPad) vs Qualcomm Snapdragon 662

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два ARM-чипи різних поколінь: Apple M4 (iPad) 2024 року та Qualcomm Snapdragon 662 2020 року. M4 вражає продуктивністю CPU та GPU, тоді як Snapdragon 662 був орієнтований на бюджетні пристрої. Розглянемо ключові відмінності в бенчмарках, енергоефективності та AI-можливостях.

Короткий висновок. Apple M4 (iPad) значно перевершує Snapdragon 662 за продуктивністю CPU та GPU: загальний бал AnTuTu 10 майже в 11,5 разів вищий (2 797 277 проти 242 614). M4 також має набагато кращі одно- та багатоядерні результати Geekbench 6. Snapdragon 662 може бути достатнім для базових завдань, але M4 — це вибір для вимогливих додатків та ігор.

Основні відмінності

  • Apple M4 має загальний бал AnTuTu 10 2 797 277, що в 11,5 разів вище, ніж 242 614 у Snapdragon 662.
  • Одноядерна продуктивність Geekbench 6 у M4 (3767 балів) більш ніж у 11 разів вища, ніж у Snapdragon 662 (339 балів).
  • GPU-продуктивність M4 (1 167 582 бали AnTuTu) значно перевершує Snapdragon 662 (35 636 балів), що забезпечує кращу ігрову продуктивність.
  • M4 демонструє вищу швидкість обробки зображень: 422,4 зображення/с проти 14,5 зображення/с у Snapdragon 662.
  • Snapdragon 662 має однакову з M4 оцінку енергоефективності (100), але M4 досягає цього з набагато вищою продуктивністю.

AnTuTu 10

CPU 763066 88369
GPU 1167582 35636
Memory 430483 59029
UX 436146 59580
Total score 2797277 242614
Apple M4 (iPad) 2797277 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 662 Немає даних 242614

GeekBench 6

Asset compression 577.3 MB/sec 78 MB/sec
HTML 5 Browser 341.4 pages/sec 41 pages/sec
PDF Renderer 367.5 Mpixels/sec 51.3 Mpixels/sec
Image detection 422.4 images/sec 14.5 images/sec
HDR 506.2 Mpixels/sec 45.9 Mpixels/sec
Background blur 57.2 images/sec 1.85 images/sec
Photo processing 149.6 images/sec 10.2 images/sec
Ray tracing 17.7 Mpixels/sec 2.2 Mpixels/sec
Single-Core Score 3767 339
Multi-Core Score 14677 1208
Compute Score (GPU) Немає даних 493

Центральний процесор

Архітектура 4x 4.4 ГГц –
5x 2.85 ГГц –
4x 2 ГГц – Kryo 260 Gold (Cortex-A73)
4x 1.8 ГГц – Kryo 260 Silver (Cortex-A53)
Кількість ядер 9 8
Частота 4400 МГц 2000 МГц
Набір інструкцій ARMv9.2-A ARMv8-A
Кеш L1 192 КБ Немає даних
Кеш L2 16 МБ Немає даних
Техпроцес 3 нм 11 нм
Кількість транзисторів 28 млрд. 1,75 млрд.
TDP (Sustained) 14 Вт 4 Вт
Виробництво TSMC Samsung

Графічний прискорювач

GPU Apple M4 GPU Adreno 610
Архітектура Apple GPU Adreno 600
Частота GPU 1598 МГц 950 МГц
Обчислювальних блоків 10 1
Шейдерних блоків 128 128
Всього шейдерів 1280 128
FLOPS 4090 Гфлопс 243.2 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.1
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine Hexagon 683
Продуктивність NPU 38 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5X LPDDR4X
Частота пам'яті 7500 МГц 1866 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 120 Гбіт/сек До 13.9 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe eMMC 5.1, UFS 2.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2064 x 2752 2520 x 1080
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 48 МП, 2x 16 МП

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X70 X11
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 13
Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 390 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 7500 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.3 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Травень 2024 року Січень 2020 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі Немає даних SM615
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 662

3DMark

Stability Немає даних 99%
Graphics test Немає даних 2 FPS
Score Немає даних 384
3DMark Wild Life Performance Немає даних 384

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 28 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile Немає даних 30 FPS
[Ultra]
Fortnite Немає даних 26 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 54 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 59 FPS
[Medium]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 30 FPS
[High]
Смартфон Немає даних Xiaomi Poco M3
1080 x 2340

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Apple M4 (iPad) значно потужніший: його GPU-бал AnTuTu 10 (1 167 582) у 32 рази вищий, ніж у Snapdragon 662 (35 636). M4 забезпечує плавну роботу в сучасних іграх, тоді як Snapdragon 662 підходить лише для легких ігор.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100), але M4 досягає цього з набагато вищою продуктивністю. Завдяки новішому техпроцесу M4 може бути ефективнішим у реальному використанні.

Чи варто купувати пристрій із Snapdragon 662 у 2024 році?

Snapdragon 662 підійде для базових завдань (месенджери, веб-серфінг), але його продуктивність CPU та GPU значно поступається сучасним чипам. Для ігор або багатозадачності краще обрати пристрій із потужнішим процесором.

Який чип має кращий AI-блок?

Apple M4 має потужніший Neural Engine, що підтверджується вищими результатами в тестах Image detection (422,4 зобр/с) та Background blur (57,2 зобр/с) проти 14,5 та 1,85 відповідно у Snapdragon 662.

Чи можна порівнювати ці чипи за ціною?

Ціни на чипи не вказані, але пристрої з Snapdragon 662 зазвичай належать до бюджетного сегмента, тоді як iPad з M4 — до преміумкласу. Різниця в продуктивності виправдовує вищу вартість.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.