Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M4 (iPad) vs Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У цьому порівнянні ми розглянемо два ARM-чипи: Apple M4 (iPad), випущений у травні 2024 року, та Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1, що з'явився у травні 2022 року. Обидва процесори призначені для мобільних пристроїв, але належать до різних сегментів: M4 — флагманський чип від Apple, а Snapdragon 7 Gen 1 — представник середнього рівня від Qualcomm. Ми порівняємо їх за ключовими параметрами: продуктивність CPU та GPU, техпроцес, енергоефективність, AI-блок та результати бенчмарків.

Короткий висновок. Apple M4 (iPad) значно випереджає Snapdragon 7 Gen 1 за продуктивністю CPU та GPU: загальний бал AnTuTu 10 у M4 становить 2 797 277 проти 676 092 у конкурента, а багатоядерний Geekbench 6 — 14 677 проти 2 761. Обидва чипи мають однакову енергоефективність (100 балів), але M4 забезпечує набагато вищу продуктивність. Якщо вам потрібна максимальна швидкість для ігор, роботи з графікою або багатозадачності, Apple M4 — очевидний вибір. Snapdragon 7 Gen 1 підійде для бюджетних пристроїв з помірними вимогами.

Основні відмінності

  • Apple M4 має значно вищий загальний бал AnTuTu 10 (2 797 277) порівняно з Snapdragon 7 Gen 1 (676 092).
  • Продуктивність CPU: M4 набирає 763 066 балів у CPU-тесті AnTuTu, тоді як Snapdragon — лише 232 250.
  • GPU-продуктивність: M4 показує 1 167 582 бали у GPU-тесті AnTuTu проти 167 116 у Snapdragon.
  • У Geekbench 6 Single-Core M4 отримує 3 767 балів, а Snapdragon — 964; Multi-Core: 14 677 проти 2 761.
  • Енергоефективність обох чипів оцінена однаково (100 балів), але M4 досягає цього при значно вищій продуктивності.

AnTuTu 10

CPU 763066 232250
GPU 1167582 167116
Memory 430483 145697
UX 436146 131029
Total score 2797277 676092
Apple M4 (iPad) 2797277 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 Немає даних 676092

GeekBench 6

Asset compression 577.3 MB/sec 130.3 MB/sec
HTML 5 Browser 341.4 pages/sec 71.4 pages/sec
PDF Renderer 367.5 Mpixels/sec 101.8 Mpixels/sec
Image detection 422.4 images/sec 51.3 images/sec
HDR 506.2 Mpixels/sec 84.1 Mpixels/sec
Background blur 57.2 images/sec 10.5 images/sec
Photo processing 149.6 images/sec 25 images/sec
Ray tracing 17.7 Mpixels/sec 3.49 Mpixels/sec
Single-Core Score 3767 964
Multi-Core Score 14677 2761
Compute Score (GPU) Немає даних 2548

Центральний процесор

Архітектура 4x 4.4 ГГц –
5x 2.85 ГГц –
1x 2.4 ГГц – Cortex-A710
3x 2.36 ГГц – Cortex-A710
4x 1.8 ГГц – Cortex-A510
Кількість ядер 9 8
Частота 4400 МГц 2400 МГц
Набір інструкцій ARMv9.2-A Немає даних
Кеш L1 192 КБ Немає даних
Кеш L2 16 МБ 3 МБ
Техпроцес 3 нм 4 нм
Кількість транзисторів 28 млрд. Немає даних
TDP (Sustained) 14 Вт 5 Вт
Виробництво TSMC Samsung

Графічний прискорювач

GPU Apple M4 GPU Adreno 644
Архітектура Apple GPU Adreno 600
Частота GPU 1598 МГц 443 МГц
Обчислювальних блоків 10 2
Шейдерних блоків 128 384
Всього шейдерів 1280 768
FLOPS 4090 Гфлопс 1013.8 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.1
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine Hexagon
Продуктивність NPU 38 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5X LPDDR5
Частота пам'яті 7500 МГц 3200 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 120 Гбіт/сек До 25.6 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2064 x 2752 3360 x 1600
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 200 МП

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X70 Snapdragon X62
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 4400 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 7500 Мбіт/с До 1600 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.3 5.3
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Травень 2024 року Травень 2022 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі Немає даних SM7450-AB
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1

3DMark

Graphics test Немає даних 18 FPS
Score Немає даних 3166
3DMark Wild Life Performance Немає даних 3166

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Apple M4 (iPad) забезпечує значно вищу продуктивність GPU (1 167 582 бали в AnTuTu проти 167 116), тому він краще підходить для вимогливих ігор.

Чи варто обирати Snapdragon 7 Gen 1 через енергоефективність?

Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100 балів), але M4 пропонує набагато вищу продуктивність. Snapdragon може бути вигіднішим за ціною.

Який чип має кращий AI-блок?

Apple M4 має потужніший Neural Engine, що забезпечує вищу продуктивність у задачах AI, хоча точних даних для порівняння немає.

Чи підходить Snapdragon 7 Gen 1 для щоденних завдань?

Так, Snapdragon 7 Gen 1 впорається з типовими завданнями, як-от веб-серфінг, соцмережі та відео, але може поступатися в багатозадачності.

Який чип новіший і має кращий техпроцес?

Apple M4 вийшов у 2024 році, Snapdragon 7 Gen 1 — у 2022. M4 використовує новіший техпроцес (3 нм), що забезпечує вищу ефективність.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.