Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M4 (iPad) vs Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 2

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У світі ARM-чипів Apple M4 (iPad) та Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 2 представляють різні сегменти: перший створений для флагманських планшетів, другий — для потужних смартфонів середнього класу. Обидва чипи пропонують високу енергоефективність, але суттєво відрізняються за продуктивністю CPU, GPU та можливостями AI. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові параметри, результати тестів та допоможемо визначити, який чип краще відповідає вашим потребам.

Короткий висновок. Apple M4 (iPad) значно випереджає Snapdragon 7 Plus Gen 2 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується майже двократною перевагою в багатоядерному тесті Geekbench 6 (14677 проти 4404) та загальним балом AnTuTu 10 (2,8 млн проти 1,1 млн). Однак Snapdragon 7 Plus Gen 2 не поступається в енергоефективності, що робить його чудовим вибором для смартфонів, де баланс між продуктивністю та автономністю є критичним. Якщо вам потрібна максимальна обчислювальна потужність для творчих завдань або ігор, M4 — беззаперечний лідер. Для повсякденних завдань на смартфоні Snapdragon 7 Plus Gen 2 забезпечує гідну продуктивність із чудовою енергоефективністю.

Основні відмінності

  • Продуктивність CPU: Apple M4 набирає 100 балів, тоді як Snapdragon 7 Plus Gen 2 — лише 45, що відображає значно вищу обчислювальну потужність M4.
  • Продуктивність GPU в іграх: M4 отримує 71 бал проти 44 у Snapdragon, що забезпечує кращу графічну продуктивність.
  • Результати бенчмарків: У AnTuTu 10 M4 набирає 2 797 277 балів, а Snapdragon — 1 123 375, що майже вдвічі менше.
  • Багатоядерна продуктивність: У Geekbench 6 Multi-Core M4 досягає 14 677 балів, тоді як Snapdragon — 4 404, що свідчить про перевагу M4 у багатозадачності.
  • Техпроцес та енергоефективність: Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100), що вказує на хороший баланс між продуктивністю та енергоспоживанням.

AnTuTu 10

CPU 763066 339488
GPU 1167582 338296
Memory 430483 209037
UX 436146 235554
Total score 2797277 1123375
Apple M4 (iPad) 2797277 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 2 Немає даних 1123375

GeekBench 6

Asset compression 577.3 MB/sec 176.4 MB/sec
HTML 5 Browser 341.4 pages/sec 115.8 pages/sec
PDF Renderer 367.5 Mpixels/sec 157.2 Mpixels/sec
Image detection 422.4 images/sec 114 images/sec
HDR 506.2 Mpixels/sec 134.1 Mpixels/sec
Background blur 57.2 images/sec 16.2 images/sec
Photo processing 149.6 images/sec 41.8 images/sec
Ray tracing 17.7 Mpixels/sec 4.67 Mpixels/sec
Single-Core Score 3767 1697
Multi-Core Score 14677 4404
Compute Score (GPU) Немає даних 5290

Центральний процесор

Архітектура 4x 4.4 ГГц –
5x 2.85 ГГц –
1x 2.91 ГГц – Cortex-X2
3x 2.49 ГГц – Cortex-A710
4x 1.8 ГГц – Cortex-A510
Кількість ядер 9 8
Частота 4400 МГц 2910 МГц
Набір інструкцій ARMv9.2-A Немає даних
Кеш L1 192 КБ 1024 КБ
Кеш L2 16 МБ 2 МБ
Техпроцес 3 нм 4 нм
Кількість транзисторів 28 млрд. 10,2 млрд
TDP (Sustained) 14 Вт 6 Вт
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L3 Немає даних 8 МБ

Графічний прискорювач

GPU Apple M4 GPU Adreno 725
Архітектура Apple GPU Adreno 700
Частота GPU 1598 МГц 580 МГц
Обчислювальних блоків 10 2
Шейдерних блоків 128 768
Всього шейдерів 1280 1536
FLOPS 4090 Гфлопс 1781.7 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.1
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine Так
Продуктивність NPU 38 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5X LPDDR5
Частота пам'яті 7500 МГц 3200 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 120 Гбіт/сек До 25.6 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2064 x 2752 3360 x 1600
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 60FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 200 МП

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X70 Snapdragon X62
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 4400 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 7500 Мбіт/с До 1600 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.3 5.3
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Травень 2024 року Березень 2023 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі Немає даних SM7475-AB
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 2

3DMark

Stability Немає даних 84%
Graphics test Немає даних 45 FPS
Score Немає даних 7530
3DMark Wild Life Performance Немає даних 7530

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 77 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile Немає даних 59 FPS
[Ultra]
Fortnite Немає даних 38 FPS
[Ultra]
Shadowgun Legends Немає даних 81 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 116 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 53 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 114 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Poco F5
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Apple M4 (iPad) має вищий бал продуктивності в іграх (71 проти 44) та потужніший GPU, тому він краще підходить для вимогливих ігор. Snapdragon 7 Plus Gen 2 також здатний запускати більшість ігор, але на нижчих налаштуваннях.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100), що свідчить про їхню високу ефективність. Однак реальна автономність залежить від пристрою та сценарію використання.

Чи варто вибирати Snapdragon 7 Plus Gen 2 замість Apple M4?

Так, якщо вам потрібен чип для смартфона з хорошим балансом продуктивності та ціни. Snapdragon 7 Plus Gen 2 забезпечує достатню потужність для повсякденних завдань і має чудову енергоефективність, але поступається M4 у важких обчисленнях.

Який чип має кращий AI-блок?

Apple M4 має потужніший Neural Engine, що забезпечує вищу продуктивність у завданнях машинного навчання. Snapdragon 7 Plus Gen 2 також має AI-прискорювач, але його можливості скромніші.

Який чип новіший?

Apple M4 (iPad) вийшов у травні 2024 року, тоді як Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 2 — у березні 2023 року. M4 є новішим і має сучаснішу архітектуру.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.