Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M4 (iPad) vs Qualcomm Snapdragon 710

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У цьому порівнянні ми розглядаємо два ARM-чипи різних поколінь: Apple M4 (iPad), випущений у 2024 році, та Qualcomm Snapdragon 710, представлений у 2018. Apple M4 створений за передовим техпроцесом і пропонує високу продуктивність CPU та GPU, тоді як Snapdragon 710 був орієнтований на середній сегмент смартфонів. Ми порівняємо їх за ключовими параметрами: продуктивність CPU і GPU, енергоефективність, AI-блок та результати бенчмарків, щоб допомогти вам зрозуміти, який чип краще відповідає вашим потребам.

Короткий висновок. Apple M4 (iPad) значно перевершує Qualcomm Snapdragon 710 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується результатами бенчмарків: загальний бал AnTuTu 10 M4 становить 2 797 277 проти 305 175 у Snapdragon 710. M4 також має вищі показники в одно- та багатоядерних тестах Geekbench 6 (3767 та 14677 балів відповідно), тоді як Snapdragon 710 набирає лише 445 та 1352 бали. Обидва чипи демонструють однакову енергоефективність, але M4 пропонує набагато кращу продуктивність в іграх. Якщо вам потрібна максимальна потужність для сучасних завдань, Apple M4 є очевидним вибором.

Основні відмінності

  • Apple M4 має значно вищу продуктивність CPU: одноядерний тест Geekbench 6 – 3767 балів проти 445 у Snapdragon 710.
  • GPU M4 забезпечує кращу ігрову продуктивність: 71 бал проти 8 балів у Snapdragon 710 за шкалою продуктивності в іграх.
  • Загальний бал AnTuTu 10 M4 (2 797 277) майже в 9 разів вищий, ніж у Snapdragon 710 (305 175).
  • M4 випущений у 2024 році на відміну від Snapdragon 710 (2018), що відображає різницю в техпроцесі та архітектурі.
  • Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100 балів), але M4 досягає цього при значно вищій продуктивності.

AnTuTu 10

CPU 763066 97913
GPU 1167582 56171
Memory 430483 67596
UX 436146 83495
Total score 2797277 305175
Apple M4 (iPad) 2797277 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 710 Немає даних 305175

GeekBench 6

Asset compression 577.3 MB/sec 71 MB/sec
HTML 5 Browser 341.4 pages/sec 44.5 pages/sec
PDF Renderer 367.5 Mpixels/sec 55.8 Mpixels/sec
Image detection 422.4 images/sec 13 images/sec
HDR 506.2 Mpixels/sec 45.6 Mpixels/sec
Background blur 57.2 images/sec 3.65 images/sec
Photo processing 149.6 images/sec 13.9 images/sec
Ray tracing 17.7 Mpixels/sec 2.02 Mpixels/sec
Single-Core Score 3767 445
Multi-Core Score 14677 1352
Compute Score (GPU) Немає даних 865

Центральний процесор

Архітектура 4x 4.4 ГГц –
5x 2.85 ГГц –
2x 2.2 ГГц – Kryo 360 Gold (Cortex-A75)
6x 1.7 ГГц – Kryo 360 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 9 8
Частота 4400 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv9.2-A ARMv8-A
Кеш L1 192 КБ Немає даних
Кеш L2 16 МБ 384 КБ
Техпроцес 3 нм 10 нм
Кількість транзисторів 28 млрд. 3 млрд.
TDP (Sustained) 14 Вт 5 Вт
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L3 Немає даних 1 МБ

Графічний прискорювач

GPU Apple M4 GPU Adreno 616
Архітектура Apple GPU Adreno 600
Частота GPU 1598 МГц 750 МГц
Обчислювальних блоків 10 2
Шейдерних блоків 128 128
Всього шейдерів 1280 256
FLOPS 4090 Гфлопс 384 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.1
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine Hexagon 685
Продуктивність NPU 38 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5X LPDDR4X
Частота пам'яті 7500 МГц 1866 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 120 Гбіт/сек До 14.9 Гбіт/с
Об'єм До 24 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe eMMC 5.1, UFS 2.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2064 x 2752 3360 x 1440
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- Qualcomm Aqstic
- aptX
- aptX HD
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 192 МП, 2x 16 МП

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X70 X15 LTE
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 15
Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 800 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 7500 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.3 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS

Загальна інформація

Дата анонсу Травень 2024 року Травень 2018 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі Немає даних SDM710
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 710

3DMark

Stability Немає даних 96%
Graphics test Немає даних 3 FPS
Score Немає даних 550
3DMark Wild Life Performance Немає даних 550

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 39 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile Немає даних 35 FPS
[Ultra]
Fortnite Немає даних 26 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 53 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 55 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Mi 9 Lite
1080 x 2340

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Apple M4 значно кращий завдяки потужнішому GPU: його оцінка продуктивності в іграх становить 71 бал проти 8 у Snapdragon 710.

Чи варто купувати пристрій на Snapdragon 710 у 2024 році?

Snapdragon 710 застарів і не забезпечує достатньої продуктивності для сучасних застосунків та ігор. Краще розглянути новіші чипи.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100 балів), але Apple M4 досягає цього при значно вищій продуктивності.

Чи підтримує Snapdragon 710 AI-функції?

Так, Snapdragon 710 має AI-блок, але його продуктивність значно нижча порівняно з Apple M4, який має потужніший Neural Engine.

Який чип краще підходить для роботи з відео та фото?

Apple M4 забезпечує набагато вищу швидкість обробки зображень та відео, що підтверджується тестами PDF Renderer та HDR.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.