Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M4 (iPad) vs Qualcomm Snapdragon 750G

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два ARM-чипи різних поколінь: флагманський Apple M4 (iPad) 2024 року та Qualcomm Snapdragon 750G 2020 року. M4 створений для максимальної продуктивності в планшетах, тоді як Snapdragon 750G орієнтований на смартфони середнього сегмента. Розглянемо ключові відмінності в архітектурі, продуктивності CPU та GPU, енергоефективності та результатах тестів.

Короткий висновок. Apple M4 (iPad) значно випереджає Snapdragon 750G за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується результатами бенчмарків: загальний бал AnTuTu 2797277 проти 393317. M4 має набагато вищі показники в одно- та багатоядерних тестах Geekbench, а також у роботі з графікою. Snapdragon 750G, хоч і поступається, демонструє добру енергоефективність, але для важких завдань чи ігор M4 є беззаперечним лідером.

Основні відмінності

  • Apple M4 використовує новітній 3-нм техпроцес, тоді як Snapdragon 750G — 8-нм, що забезпечує M4 вищу енергоефективність.
  • Продуктивність CPU: M4 набирає 3767 балів у Single-Core та 14677 у Multi-Core Geekbench, проти 875 та 2095 у Snapdragon 750G.
  • Графічна продуктивність: M4 показує 1167582 бали в GPU AnTuTu, а Snapdragon 750G — лише 96049, що робить M4 значно потужнішим для ігор.
  • M4 має вбудований AI-блок з продуктивністю 38 TOPS, тоді як Snapdragon 750G — 5-й Gen AI Engine, але точні дані відсутні.
  • Snapdragon 750G підтримує 5G, тоді як M4 (iPad) — лише Wi-Fi, що може бути важливим для мобільного інтернету.

AnTuTu 10

CPU 763066 126527
GPU 1167582 96049
Memory 430483 68724
UX 436146 102017
Total score 2797277 393317
Apple M4 (iPad) 2797277 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 750G Немає даних 393317

GeekBench 6

Asset compression 577.3 MB/sec 101.8 MB/sec
HTML 5 Browser 341.4 pages/sec 54.8 pages/sec
PDF Renderer 367.5 Mpixels/sec 72.8 Mpixels/sec
Image detection 422.4 images/sec 41.1 images/sec
HDR 506.2 Mpixels/sec 64.8 Mpixels/sec
Background blur 57.2 images/sec 6.18 images/sec
Photo processing 149.6 images/sec 20.6 images/sec
Ray tracing 17.7 Mpixels/sec 2.89 Mpixels/sec
Single-Core Score 3767 875
Multi-Core Score 14677 2095
Compute Score (GPU) Немає даних 1139

Центральний процесор

Архітектура 4x 4.4 ГГц –
5x 2.85 ГГц –
2x 2.2 ГГц – Kryo 570 Gold (Cortex-A77)
6x 1.8 ГГц – Kryo 570 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 9 8
Частота 4400 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv9.2-A ARMv8.3-A
Кеш L1 192 КБ Немає даних
Кеш L2 16 МБ Немає даних
Техпроцес 3 нм 8 нм
Кількість транзисторів 28 млрд. Немає даних
TDP (Sustained) 14 Вт 5 Вт
Виробництво TSMC Samsung
Кеш L3 Немає даних 3 МБ

Графічний прискорювач

GPU Apple M4 GPU Adreno 619
Архітектура Apple GPU Adreno 600
Частота GPU 1598 МГц 825 МГц
Обчислювальних блоків 10 2
Шейдерних блоків 128 128
Всього шейдерів 1280 256
FLOPS 4090 Гфлопс 422.4 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.1
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine Hexagon 694
Продуктивність NPU 38 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5X LPDDR4X
Частота пам'яті 7500 МГц 2133 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 120 Гбіт/сек До 17 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 12 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe UFS 2.1, UFS 2.2, UFS 3.0
Макс. роздільна здатність дисплея 2064 x 2752 2520 x 1080
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 192 МП, 2x 32 МП

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X70 X52
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 3700 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 7500 Мбіт/с До 1600 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.3 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Травень 2024 року Вересень 2020 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі Немає даних SM7225
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 750G

3DMark

Stability Немає даних 99%
Graphics test Немає даних 6 FPS
Score Немає даних 1095
3DMark Wild Life Performance Немає даних 1095

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 58 FPS
[High]
Call of Duty: Mobile Немає даних 37 FPS
[High]
Fortnite Немає даних 28 FPS
[Medium]
Shadowgun Legends Немає даних 61 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 56 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Mi 10T Lite
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Apple M4 (iPad) значно потужніший завдяки вищій продуктивності GPU: 1167582 бали в AnTuTu GPU проти 96049 у Snapdragon 750G. Він забезпечує плавну роботу в сучасних іграх.

Чи варто купувати пристрій із Snapdragon 750G у 2024 році?

Snapdragon 750G забезпечує базову продуктивність для повсякденних завдань, але для ігор або важких додатків краще обрати потужніший чип, як-от Apple M4.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають високі показники енергоефективності (100 балів у нашому рейтингу), але M4 використовує новіший 3-нм техпроцес, що може забезпечити кращу автономність за високої продуктивності.

Який чип підтримує 5G?

Qualcomm Snapdragon 750G має вбудований 5G-модем, тоді як Apple M4 (iPad) підтримує лише Wi-Fi, тому для мобільного інтернету краще обрати пристрій із Snapdragon.

Чи можна порівнювати ці чипи, якщо вони для різних пристроїв?

Так, обидва є ARM-чипами, і порівняння показує різницю в продуктивності між флагманським планшетним чипом і чипом для смартфонів середнього сегмента.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.