Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M4 (iPad) vs Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два ARM-чипи різних класів: флагманський Apple M4 (iPad) та середньобюджетний Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3. M4 створений для планшетів Pro, тоді як Snapdragon 7s Gen 3 орієнтований на смартфони середнього рівня. Розглянемо ключові відмінності в продуктивності CPU, GPU, енергоефективності, AI-можливостях та результатах бенчмарків.

Короткий висновок. Apple M4 (iPad) значно випереджає Snapdragon 7s Gen 3 за всіма показниками: загальний бал AnTuTu 10 майже в 3.7 рази вищий (2,797,277 проти 747,952), однопотокова продуктивність Geekbench 6 у 3.2 рази краща, а багатопотокова – у 4.7 рази. M4 демонструє виняткову енергоефективність (оцінка 100), тоді як Snapdragon 7s Gen 3 має нульову оцінку в цій категорії. Для ігор та важких завдань M4 – беззаперечний лідер, але Snapdragon 7s Gen 3 може бути достатнім для повсякденних сценаріїв у бюджетних пристроях.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Apple M4 набирає 2,797,277 балів в AnTuTu 10, що майже в 3.7 рази більше, ніж 747,952 у Snapdragon 7s Gen 3.
  • CPU: M4 має однопотоковий бал Geekbench 6 3767 проти 1161, а багатопотоковий – 14677 проти 3104, що свідчить про значно вищу швидкодію.
  • GPU: Графічний бал AnTuTu у M4 становить 1,167,582 проти 191,365 у Snapdragon 7s Gen 3, що робить M4 набагато потужнішим для ігор та графічних завдань.
  • Енергоефективність: M4 отримує оцінку 100, тоді як Snapdragon 7s Gen 3 – 0, що вказує на кращу оптимізацію енергоспоживання у M4.
  • AI-блок: M4 має більш потужний Neural Engine, що забезпечує вищу продуктивність у завданнях машинного навчання (наприклад, обробка зображень: 422.4 зображення/с проти 60.3).

AnTuTu 10

CPU 763066 273741
GPU 1167582 191365
Memory 430483 124261
UX 436146 158585
Total score 2797277 747952
Apple M4 (iPad) 2797277 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 Немає даних 747952

GeekBench 6

Asset compression 577.3 MB/sec 155.2 MB/sec
HTML 5 Browser 341.4 pages/sec 87.8 pages/sec
PDF Renderer 367.5 Mpixels/sec 115.6 Mpixels/sec
Image detection 422.4 images/sec 60.3 images/sec
HDR 506.2 Mpixels/sec 91.8 Mpixels/sec
Background blur 57.2 images/sec 11.3 images/sec
Photo processing 149.6 images/sec 26.4 images/sec
Ray tracing 17.7 Mpixels/sec 4.09 Mpixels/sec
Single-Core Score 3767 1161
Multi-Core Score 14677 3104
Compute Score (GPU) Немає даних 3957

Центральний процесор

Архітектура 4x 4.4 ГГц –
5x 2.85 ГГц –
1x 2.5 ГГц – Kryo Prime (Cortex-A720)
3x 2.4 ГГц – Kryo Gold (Cortex-A720)
4x 1.8 ГГц – Kryo Silver (Cortex-A520)
Кількість ядер 9 8
Частота 4400 МГц 2500 МГц
Набір інструкцій ARMv9.2-A ARMv8.6-A
Кеш L1 192 КБ Немає даних
Кеш L2 16 МБ Немає даних
Техпроцес 3 нм 4 нм
Кількість транзисторів 28 млрд. Немає даних
TDP (Sustained) 14 Вт Немає даних
Виробництво TSMC TSMC

Графічний прискорювач

GPU Apple M4 GPU Adreno 810
Архітектура Apple GPU Adreno 800
Частота GPU 1598 МГц Немає даних
Обчислювальних блоків 10 Немає даних
Шейдерних блоків 128 Немає даних
Всього шейдерів 1280 Немає даних
FLOPS 4090 Гфлопс Немає даних
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine Так
Продуктивність NPU 38 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5X LPDDR5
Частота пам'яті 7500 МГц 3200 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 120 Гбіт/сек До 25.6 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe UFS 2.2, UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2064 x 2752 3360 x 1600
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP9
- H.264
- H.265
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 200 МП

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X70 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 24 Немає даних
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 2900 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 7500 Мбіт/с До 1600 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.3 5.4
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Травень 2024 року Серпень 2024 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі Немає даних SM7635
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Apple M4 (iPad) значно потужніший завдяки вищому GPU-балу (1,167,582 проти 191,365) та кращій продуктивності в іграх (оцінка 71 проти 0).

Чи варто обирати Snapdragon 7s Gen 3 для повсякденних завдань?

Так, для базових завдань (браузинг, соцмережі, відео) Snapdragon 7s Gen 3 цілком достатній, але M4 забезпечує значно вищу швидкодію.

Який чип енергоефективніший?

Apple M4 має оцінку енергоефективності 100, тоді як Snapdragon 7s Gen 3 – 0, що свідчить про кращу оптимізацію M4.

Які результати бенчмарків у цих чипів?

M4: AnTuTu 10 – 2,797,277, Geekbench 6 Single – 3767, Multi – 14677. Snapdragon 7s Gen 3: AnTuTu 10 – 747,952, Geekbench 6 Single – 1161, Multi – 3104.

Який чип має кращий AI-блок?

Apple M4 має потужніший Neural Engine, що підтверджується вищою швидкістю обробки зображень (422.4 проти 60.3 зображень/с).

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.