Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M4 (iPad) vs Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У світі ARM-чипів точиться постійна боротьба за лідерство. Apple M4 (iPad) та Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 — два потужних представники від провідних виробників. Перший створений для планшетів Apple, другий — для флагманських Android-смартфонів. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові характеристики, продуктивність CPU та GPU, енергоефективність, AI-можливості та результати бенчмарків, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Apple M4 (iPad) значно випереджає Snapdragon 8s Gen 3 за продуктивністю CPU (на 48% вищий багатоядерний результат Geekbench 6) та GPU (загальний бал AnTuTu на 87% вищий). Обидва чипи демонструють однакову енергоефективність, що робить їх оптимальними для тривалої роботи. Однак Snapdragon 8s Gen 3 поступається в AI-задачах та ігровій продуктивності. Якщо вам потрібна максимальна обчислювальна потужність, вибір очевидний — Apple M4.

Основні відмінності

  • Продуктивність CPU: Apple M4 має значно вищі показники одно- та багатоядерної продуктивності (3767 та 14677 балів Geekbench 6) порівняно з Snapdragon 8s Gen 3 (2019 та 5570 балів).
  • Продуктивність GPU: У тесті AnTuTu 10 графічний підсистема Apple M4 набрала 1167582 бали, що майже вдвічі більше за 516177 балів Snapdragon 8s Gen 3.
  • Загальна продуктивність: Загальний бал AnTuTu 10 у Apple M4 (2797277) майже вдвічі вищий, ніж у конкурента (1490963).
  • Енергоефективність: Обидва чипи отримали максимальну оцінку 100 за енергоефективність, що свідчить про однаково високу економію енергії.
  • AI-продуктивність: Apple M4 демонструє кращі результати в тестах обробки зображень та HDR, що вказує на потужніший AI-блок.

AnTuTu 10

CPU 763066 392785
GPU 1167582 516177
Memory 430483 311469
UX 436146 270532
Total score 2797277 1490963
Apple M4 (iPad) 2797277 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 Немає даних 1490963

GeekBench 6

Asset compression 577.3 MB/sec 228.2 MB/sec
HTML 5 Browser 341.4 pages/sec 163 pages/sec
PDF Renderer 367.5 Mpixels/sec 195.5 Mpixels/sec
Image detection 422.4 images/sec 125.2 images/sec
HDR 506.2 Mpixels/sec 176.4 Mpixels/sec
Background blur 57.2 images/sec 18 images/sec
Photo processing 149.6 images/sec 52.1 images/sec
Ray tracing 17.7 Mpixels/sec 5.98 Mpixels/sec
Single-Core Score 3767 2019
Multi-Core Score 14677 5570
Compute Score (GPU) Немає даних 10139

Центральний процесор

Архітектура 4x 4.4 ГГц –
5x 2.85 ГГц –
1x 3 ГГц – Cortex-X4
4x 2.8 ГГц – Cortex-A720
3x 2 ГГц – Cortex-A520
Кількість ядер 9 8
Частота 4400 МГц 3000 МГц
Набір інструкцій ARMv9.2-A ARMv9.2-A
Кеш L1 192 КБ Немає даних
Кеш L2 16 МБ 1 МБ
Техпроцес 3 нм 4 нм
Кількість транзисторів 28 млрд. Немає даних
TDP (Sustained) 14 Вт 6 Вт
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L3 Немає даних 8 МБ

Графічний прискорювач

GPU Apple M4 GPU Adreno 735
Архітектура Apple GPU Adreno 700
Частота GPU 1598 МГц 1100 МГц
Обчислювальних блоків 10 2
Шейдерних блоків 128 768
Всього шейдерів 1280 1536
FLOPS 4090 Гфлопс 1689.6 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.3
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Apple Neural Engine Hexagon
Продуктивність NPU 38 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5X LPDDR5X
Частота пам'яті 7500 МГц 4200 МГц
Шина 4x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 120 Гбіт/сек До 64 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 24 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача NVMe UFS 4.0
Макс. роздільна здатність дисплея 2064 x 2752 3840 x 2160
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 60FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 120FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP9
- H.264
- H.265
- AV1
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 200 МП

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X70 Snapdragon X70
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 22
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 6500 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 7500 Мбіт/с До 3500 Мбіт/с
Wi-Fi 6 7
Bluetooth 5.3 5.4
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Травень 2024 року Березень 2024 року
Клас Флагман Флагман
Номер моделі Немає даних SM8635
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3

3DMark

Graphics test Немає даних 67 FPS
Score Немає даних 11205
3DMark Wild Life Performance Немає даних 11205

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Apple M4 (iPad) має значно вищу продуктивність GPU, що забезпечує кращу частоту кадрів та графіку в іграх. Snapdragon 8s Gen 3 також непоганий, але поступається.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однакову енергоефективність (оцінка 100), тому вони однаково добре тримають заряд батареї.

Чи варто вибирати Snapdragon 8s Gen 3 через ціну?

Snapdragon 8s Gen 3 зазвичай використовується в доступніших пристроях, тому якщо бюджет обмежений, він може бути хорошим вибором, хоча продуктивність нижча.

Який чип краще підходить для AI-задач?

Apple M4 має потужніший AI-блок, що підтверджується вищими результатами в тестах обробки зображень та HDR.

Чи можна порівнювати ці чипи напряму?

Так, хоча вони призначені для різних платформ (iPad vs Android), обидва є ARM-чипами, тому порівняння продуктивності та енергоефективності є коректним.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.