Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Google Tensor G2 vs Apple M1 (iPad)

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У цьому порівнянні ми розглянемо два потужні ARM-чипи: Google Tensor G2, представлений у 2022 році, та Apple M1 (iPad), що дебютував у 2020 році. Обидва процесори призначені для мобільних пристроїв, але мають різну архітектуру та цільове призначення. Ми проаналізуємо їхню продуктивність CPU та GPU, енергоефективність, AI-можливості та результати бенчмарків, щоб допомогти вам зробити усвідомлений вибір.

Короткий висновок. Apple M1 (iPad) значно випереджає Google Tensor G2 за продуктивністю CPU та GPU: його загальний бал AnTuTu 10 майже вдвічі вищий (1 709 057 проти 924 798), а багатоядерний тест Geekbench 6 показує більш ніж двократну перевагу (8422 проти 3802). Водночас Tensor G2, випущений пізніше, пропонує кращу енергоефективність та оптимізацію для AI-задач, що робить його привабливим для смартфонів. Якщо вам потрібна максимальна продуктивність для планшета, M1 (iPad) є очевидним вибором.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Apple M1 (iPad) набирає 1 709 057 балів в AnTuTu 10, тоді як Google Tensor G2 — 924 798 балів, що свідчить про значну перевагу M1.
  • Продуктивність CPU: У Geekbench 6 M1 (iPad) демонструє 2304 бали в одноядерному та 8422 бали в багатоядерному тестах, проти 1439 та 3802 балів у Tensor G2 відповідно.
  • Графічна продуктивність: M1 (iPad) має вищий GPU-бал AnTuTu (688 199 проти 295 034), що забезпечує кращу продуктивність в іграх та графічних завданнях.
  • Енергоефективність: Обидва чипи мають однаковий бал енергоефективності (100), але Tensor G2 використовує техпроцес 5 нм, тоді як M1 (iPad) — 5 нм, що робить їх порівнянними за цим параметром.
  • AI-блок: Tensor G2 має вдосконалений AI-процесор для задач машинного навчання, тоді як M1 (iPad) має 16-ядерний Neural Engine, але точні дані про порівняння AI-продуктивності відсутні.

AnTuTu 10

CPU 236717 494680
GPU 295034 688199
Memory 191230 196817
UX 201817 329361
Total score 924798 1709057
Google Tensor G2 924798 Немає даних
Apple M1 (iPad) Немає даних 1709057

GeekBench 6

Asset compression 166.4 MB/sec 326.3 MB/sec
HTML 5 Browser 107.3 pages/sec 176 pages/sec
PDF Renderer 117.5 Mpixels/sec 224.2 Mpixels/sec
Image detection 87.4 images/sec 192 images/sec
HDR 122.1 Mpixels/sec 283 Mpixels/sec
Background blur 14.4 images/sec 31.9 images/sec
Photo processing 37.4 images/sec 70 images/sec
Ray tracing 4.52 Mpixels/sec 9.65 Mpixels/sec
Single-Core Score 1439 2304
Multi-Core Score 3802 8422
Compute Score (GPU) 4640 Немає даних

3DMark

Graphics test 36 FPS 102 FPS
Score 6138 17076
3DMark Wild Life Performance 6138 17076
Stability Немає даних 73%

Центральний процесор

Архітектура 2x 2.85 ГГц – Cortex-X1
2x 2.35 ГГц – Cortex-A78
4x 1.8 ГГц – Cortex-A55
4x 2.1 ГГц – Firestorm
4x 3.2 ГГц – Icestorm
Кількість ядер 8 8
Частота 2850 МГц 3200 МГц
Набір інструкцій ARMv8.4-A ARMv8.5-A
Кеш L3 4 МБ Немає даних
Техпроцес 5 нм 5 нм
TDP (Sustained) 7 Вт 14 Вт
Виробництво Samsung TSMC
Кеш L1 Немає даних 192 КБ
Кеш L2 Немає даних 12 МБ
Кількість транзисторів Немає даних 16 млрд.

Графічний прискорювач

GPU Mali-G710 MP7 Apple M1 GPU
Архітектура Valhall 3rd gen Apple GPU
Частота GPU 850 МГц 1278 МГц
Обчислювальних блоків 7 8
Шейдерних блоків 96 128
Всього шейдерів 672 1024
FLOPS 1142.4 Гфлопс 2617 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 Немає даних
Версія OpenCL 2.0 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Next-gen Tensor Processing Unit Apple Neural Engine
Продуктивність NPU Немає даних 11 ТОПС

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4X
Частота пам'яті 3200 МГц 4266 МГц
Шина 4x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 51,2 Гбіт/с До 68.25 Гбіт/сек
Об'єм До 16 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1 NVMe
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 2732 x 2048
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП, 2x 32 МП Немає даних
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 60FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
- Motion JPEG
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Exynos 5300g Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 7350 Мбіт/с До 7500 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3670 Мбіт/с До 2500 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.2 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Galileo, QZSS

Загальна інформація

Дата анонсу Жовтень 2022 року Листопад 2020 року
Клас Флагман Флагман
Номер моделі Немає даних APL1102

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Google Tensor G2 чи Apple M1 (iPad)?

Apple M1 (iPad) значно потужніший у графічних завданнях: його GPU-бал AnTuTu майже вдвічі вищий (688 199 проти 295 034), що забезпечує плавніший геймплей у вимогливих іграх.

Який чип енергоефективніший: Tensor G2 чи M1 (iPad)?

Обидва чипи мають однаковий бал енергоефективності (100), що свідчить про подібну енергоефективність. Однак Tensor G2 оптимізований для смартфонів, тоді як M1 (iPad) — для планшетів.

Чи варто вибирати Google Tensor G2 замість Apple M1 (iPad)?

Tensor G2 може бути кращим вибором для смартфонів завдяки оптимізації для AI-задач та енергоефективності, але M1 (iPad) значно продуктивніший для планшетів.

Який чип має кращий AI-блок: Tensor G2 чи M1 (iPad)?

Tensor G2 має вдосконалений AI-процесор, спеціально розроблений для машинного навчання, тоді як M1 (iPad) має 16-ядерний Neural Engine. Точне порівняння AI-продуктивності потребує додаткових даних.

Який чип кращий для повсякденних завдань: Tensor G2 чи M1 (iPad)?

Для повсякденних завдань, таких як веб-серфінг, відео та соціальні мережі, обидва чипи забезпечують плавну роботу. M1 (iPad) має перевагу в багатозадачності завдяки вищій багатоядерній продуктивності.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.