Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Google Tensor G2 vs Qualcomm Snapdragon 695

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У цьому порівнянні ми розглянемо два ARM-чипи: Google Tensor G2, випущений у жовтні 2022 року, та Qualcomm Snapdragon 695, представлений у жовтні 2021 року. Обидва процесори призначені для смартфонів, але мають різну архітектуру та цільову аудиторію. Tensor G2 розроблений Google для своїх піксельних пристроїв з акцентом на AI-функції, тоді як Snapdragon 695 є популярним вибором для середнього сегмента. Ми порівняємо їхню продуктивність CPU та GPU, техпроцес, енергоефективність, AI-блок та результати бенчмарків, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Google Tensor G2 демонструє вищу продуктивність CPU та GPU порівняно з Snapdragon 695, що підтверджується результатами тестів: загальний бал AnTuTu 924 798 проти 442 093, а також вищі показники Single-Core (1439 проти 908) та Multi-Core (3802 проти 2134) у Geekbench. Обидва чипи мають однакову енергоефективність (100 балів), але Tensor G2 значно кращий в іграх (22 проти 9 балів). Однак Snapdragon 695 може бути більш доступним варіантом для пристроїв середнього цінового сегмента. Вибір залежить від ваших потреб: якщо ви шукаєте максимальну продуктивність та AI-можливості, обирайте Tensor G2; якщо ж пріоритет — ціна та енергоефективність, Snapdragon 695 буде гідним варіантом.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Tensor G2 має значно вищий загальний бал AnTuTu (924 798) порівняно з Snapdragon 695 (442 093), що свідчить про кращу загальну швидкодію.
  • Продуктивність CPU: У Geekbench Tensor G2 набирає 1439 балів в одноядерному тесті та 3802 у багатоядерному, тоді як Snapdragon 695 — 908 та 2134 відповідно, що вказує на перевагу Tensor G2.
  • Графічна продуктивність: Tensor G2 отримує 22 бали за продуктивність в іграх, а Snapdragon 695 — лише 9, що робить перший кращим для ігор.
  • Енергоефективність: Обидва чипи мають однаковий показник енергоефективності (100 балів), тому за цим параметром вони рівні.
  • AI-можливості: Tensor G2 має спеціалізований AI-блок, який забезпечує кращу обробку зображень та інтелектуальні функції, тоді як Snapdragon 695 має менш потужний AI-двигун.

AnTuTu 10

CPU 236717 146288
GPU 295034 81767
Memory 191230 99284
UX 201817 114754
Total score 924798 442093
Google Tensor G2 924798 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 695 Немає даних 442093

GeekBench 6

Asset compression 166.4 MB/sec 106.3 MB/sec
HTML 5 Browser 107.3 pages/sec 58.3 pages/sec
PDF Renderer 117.5 Mpixels/sec 79.4 Mpixels/sec
Image detection 87.4 images/sec 43.4 images/sec
HDR 122.1 Mpixels/sec 68.1 Mpixels/sec
Background blur 14.4 images/sec 6.37 images/sec
Photo processing 37.4 images/sec 20.9 images/sec
Ray tracing 4.52 Mpixels/sec 2.86 Mpixels/sec
Single-Core Score 1439 908
Multi-Core Score 3802 2134
Compute Score (GPU) 4640 1223

3DMark

Graphics test 36 FPS 7 FPS
Score 6138 1215
3DMark Wild Life Performance 6138 1215

Центральний процесор

Архітектура 2x 2.85 ГГц – Cortex-X1
2x 2.35 ГГц – Cortex-A78
4x 1.8 ГГц – Cortex-A55
2x 2.2 ГГц – Kryo 660 Gold (Cortex-A78)
6x 1.8 ГГц – Kryo 660 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 2850 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv8.4-A ARMv8.2-A
Кеш L3 4 МБ Немає даних
Техпроцес 5 нм 6 нм
TDP (Sustained) 7 Вт 4 Вт
Виробництво Samsung TSMC

Графічний прискорювач

GPU Mali-G710 MP7 Adreno 619
Архітектура Valhall 3rd gen Adreno 600
Частота GPU 850 МГц 950 МГц
Обчислювальних блоків 7 2
Шейдерних блоків 96 128
Всього шейдерів 672 256
FLOPS 1142.4 Гфлопс 430.1 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Next-gen Tensor Processing Unit Hexagon 686

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4X
Частота пам'яті 3200 МГц 2133 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 51,2 Гбіт/с До 17 Гбіт/сек
Об'єм До 16 ГБ До 12 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1 eMMC 5.1, UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП, 2x 32 МП 1x 108 МП, 2x 16 МП
Запис відео 4K при 60FPS 1K при 60FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 1080p при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Exynos 5300g Snapdragon X51
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 7350 Мбіт/с До 2500 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3670 Мбіт/с До 1500 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.2 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Жовтень 2022 року Жовтень 2021 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі Немає даних SM6375
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 695

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 66 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile Немає даних 60 FPS
[Low]
Fortnite Немає даних 24 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 67 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 57 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 19 FPS
[Low]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 42 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Poco X4 Pro
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Google Tensor G2 чи Snapdragon 695?

Google Tensor G2 має вищий бал продуктивності в іграх (22 проти 9) та кращі показники GPU, тому він краще підходить для ігор.

Чи варто переплачувати за пристрій з Tensor G2 замість Snapdragon 695?

Якщо вам потрібна висока продуктивність, AI-функції та краща графіка, Tensor G2 виправдовує вищу ціну. Для бюджетних смартфонів Snapdragon 695 буде достатньо.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однаковий показник енергоефективності (100 балів), тому вони приблизно рівні за цим параметром.

Який чип має кращий AI-блок?

Google Tensor G2 має потужніший AI-блок, що забезпечує кращу обробку зображень, розпізнавання мови та інші інтелектуальні функції.

Який чип вийшов раніше?

Qualcomm Snapdragon 695 вийшов у жовтні 2021 року, а Google Tensor G2 — у жовтні 2022 року, тому Tensor G2 новіший.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.