Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Google Tensor G3 vs Qualcomm Snapdragon 778G

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Google Tensor G3 і Qualcomm Snapdragon 778G — це два ARM-чипи, які використовуються в смартфонах різних цінових категорій. Tensor G3 дебютував у 2023 році, тоді як Snapdragon 778G вийшов у 2021 році. Порівняємо їхню продуктивність CPU та GPU, енергоефективність, AI-можливості та результати бенчмарків, щоб визначити, який чип краще підходить для ігор, багатозадачності та щоденного використання.

Короткий висновок. Google Tensor G3 випереджає Snapdragon 778G за загальною продуктивністю: його загальний бал в AnTuTu 10 майже вдвічі вищий (1 145 372 проти 596 371). Tensor G3 також має кращі результати в CPU (349 692 проти 204 611) та GPU (376 816 проти 137 882). Однак Snapdragon 778G демонструє вищу енергоефективність (обидва мають 100 балів, але Snapdragon виготовлений за техпроцесом 6 нм, що може бути ефективнішим). Для ігор та AI-завдань Tensor G3 є потужнішим, але Snapdragon 778G залишається гідним вибором для пристроїв середнього цінового сегмента.

Основні відмінності

  • Google Tensor G3 має значно вищий загальний бал в AnTuTu 10 (1 145 372 проти 596 371), що свідчить про кращу загальну продуктивність.
  • Продуктивність CPU: Tensor G3 набирає 349 692 балів проти 204 611 у Snapdragon 778G, що робить його швидшим у багатозадачності.
  • GPU Tensor G3 (376 816 балів) майже втричі потужніший за GPU Snapdragon 778G (137 882 балів), що забезпечує кращу ігрову продуктивність.
  • Snapdragon 778G виготовлений за техпроцесом 6 нм, тоді як Tensor G3 — за 4 нм, що потенційно дає перевагу в енергоефективності, хоча обидва мають однаковий бал енергоефективності (100).
  • Tensor G3 має новіший AI-блок (2023 рік) і вищі результати в тестах UX (224 739 проти 142 275), що покращує роботу з камерою та AI-функціями.

AnTuTu 10

CPU 349692 204611
GPU 376816 137882
Memory 194125 111603
UX 224739 142275
Total score 1145372 596371
Google Tensor G3 1145372 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 778G Немає даних 596371

GeekBench 6

Asset compression 188.3 MB/sec 160 MB/sec
HTML 5 Browser 136.5 pages/sec 64.3 pages/sec
PDF Renderer 153 Mpixels/sec 97.1 Mpixels/sec
Image detection 100.8 images/sec 55.6 images/sec
HDR 136.9 Mpixels/sec 91.7 Mpixels/sec
Background blur 15 images/sec 11.1 images/sec
Photo processing 47 images/sec 20.3 images/sec
Ray tracing 4.52 Mpixels/sec 4.27 Mpixels/sec
Single-Core Score 1760 1017
Multi-Core Score 4442 2841
Compute Score (GPU) 5758 2346

Центральний процесор

Архітектура 1x 2.91 ГГц – Cortex-X3
4x 2.37 ГГц – Cortex-A715
4x 1.7 ГГц – Cortex-A510
1x 2.4 ГГц – Kryo 670 Prime (Cortex-A78)
3x 2.4 ГГц – Kryo 670 Gold (Cortex-A78)
4x 1.8 ГГц – Kryo 670 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 9 8
Частота 2910 МГц 2400 МГц
Набір інструкцій ARMv9-A ARMv8.4-A
Техпроцес 4 нм 6 нм
TDP (Sustained) 6 Вт 5 Вт
Виробництво Samsung TSMC
Кеш L2 Немає даних 2 МБ

Графічний прискорювач

GPU Mali-G715 MP7 Adreno 642
Архітектура Valhall 4th gen Adreno 600
Частота GPU 890 МГц 550 МГц
Обчислювальних блоків 7 2
Шейдерних блоків 128 384
Всього шейдерів 896 768
FLOPS 1594.8 Гфлопс 844 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Hexagon 770

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5X LPDDR5
Частота пам'яті 4200 МГц 3200 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 64 Гбіт/сек До 25.6 Гбіт/сек
Об'єм До 16 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1, UFS 4.0 UFS 2.1, UFS 2.2, UFS 3.0, UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП, 2x 32 МП 1x 192 МП, 2x 36 МП
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Exynos 5300i X53
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 24
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 7300 Мбіт/с До 3700 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3700 Мбіт/с До 1600 Мбіт/с
Wi-Fi 7 6
Bluetooth 5.3 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Жовтень 2023 року Травень 2021 року
Клас Флагман Середній клас
Офіційний сайт Сайт Google Tensor G3 Сайт Qualcomm Snapdragon 778G
Номер моделі Немає даних SM7325

3DMark

Stability Немає даних 99%
Graphics test Немає даних 14 FPS
Score Немає даних 2439
3DMark Wild Life Performance Немає даних 2439

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 59 FPS
[High]
Call of Duty: Mobile Немає даних 42 FPS
[Ultra]
Fortnite Немає даних 27 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 49 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 94 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 53 FPS
[High]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Oppo Realme GT Master Edition
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Google Tensor G3 має значно потужніший GPU (376 816 балів у AnTuTu проти 137 882), тому він краще підходить для вимогливих ігор.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однаковий бал енергоефективності (100), але Snapdragon 778G виготовлений за техпроцесом 6 нм, тоді як Tensor G3 — 4 нм. На практиці різниця може бути незначною.

Чи варто вибирати Snapdragon 778G у 2024 році?

Snapdragon 778G все ще забезпечує достатню продуктивність для повсякденних завдань та ігор середнього рівня, але Tensor G3 пропонує кращі показники в бенчмарках та новіші AI-функції.

Який чип має кращу підтримку камери та AI?

Google Tensor G3 має вищий бал UX (224 739 проти 142 275) і новіший AI-блок, що забезпечує кращу обробку зображень та AI-функції, особливо на пристроях Google Pixel.

Який чип кращий за співвідношенням ціна/якість?

Snapdragon 778G часто зустрічається в доступніших смартфонах, тому для бюджетних пристроїв він може бути кращим вибором. Tensor G3 пропонує вищу продуктивність, але зазвичай у дорожчих моделях.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.