Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Google Tensor G4 vs Qualcomm Snapdragon 730G

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два ARM-чипи: Google Tensor G4 (2024) та Qualcomm Snapdragon 730G (2019). Tensor G4 — новітній процесор Google з фокусом на AI та продуктивність, тоді як Snapdragon 730G — перевірений часом чип середнього рівня з акцентом на енергоефективність. Розглянемо їхні характеристики, результати тестів та сценарії використання.

Короткий висновок. Google Tensor G4 значно випереджає Snapdragon 730G за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується вищими балами в AnTuTu (1 125 355 проти 376 385) та Geekbench (одноядерний 2005 проти 697, багатоядерний 4835 проти 1809). Однак Snapdragon 730G має кращу енергоефективність (100% проти 0% у Tensor G4 за даними оцінок). Tensor G4 підходить для важких завдань та ігор, тоді як Snapdragon 730G — для економії заряду в повсякденних сценаріях.

Основні відмінності

  • Продуктивність CPU: Tensor G4 набирає 283 910 балів у тесті CPU AnTuTu, тоді як Snapdragon 730G — 134 288 балів.
  • Графіка: GPU Tensor G4 отримує 447 101 бал у AnTuTu, що значно більше за 72 184 бали у Snapdragon 730G.
  • Енергоефективність: Snapdragon 730G має оцінку 100% за цим параметром, тоді як Tensor G4 — 0%.
  • Бенчмарки: Tensor G4 показує кращі результати в обробці зображень (123,4 зображення/с проти 34,7) та HDR (134,5 Мпікс/с проти 55).
  • Рік випуску: Tensor G4 вийшов у 2024 році, а Snapdragon 730G — у 2019, що пояснює технологічний розрив.

AnTuTu 10

CPU 283910 134288
GPU 447101 72184
Memory 183290 70690
UX 211054 99223
Total score 1125355 376385
Google Tensor G4 1125355 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 730G Немає даних 376385

GeekBench 6

Asset compression 191.8 MB/sec 93.1 MB/sec
HTML 5 Browser 148.7 pages/sec 47.6 pages/sec
PDF Renderer 158.3 Mpixels/sec 66.1 Mpixels/sec
Image detection 123.4 images/sec 34.7 images/sec
HDR 134.5 Mpixels/sec 55 Mpixels/sec
Background blur 15.6 images/sec 5.3 images/sec
Photo processing 46 images/sec 16.2 images/sec
Ray tracing 4.8 Mpixels/sec 2.76 Mpixels/sec
Single-Core Score 2005 697
Multi-Core Score 4835 1809
Compute Score (GPU) 6549 1003

Центральний процесор

Архітектура 1x 3.1 ГГц – Cortex-X4
3x 2.6 ГГц – Cortex-A720
4x 1.92 ГГц – Cortex-A520
2x 2.2 ГГц – Kryo 470 Gold (Cortex-A76)
6x 1.8 ГГц – Kryo 470 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 3100 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv9.2-A ARMv8-A
Техпроцес 4 нм 8 нм
Виробництво Samsung Samsung
TDP (Sustained) Немає даних 5 Вт

Графічний прискорювач

GPU Mali-G715 MP7 Adreno 618
Архітектура Valhall 4th gen Adreno 600
Частота GPU 940 МГц 825 МГц
Обчислювальних блоків 7 2
Шейдерних блоків 128 128
Всього шейдерів 896 256
FLOPS 1792 Гфлопс 422.4 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Hexagon 688

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5X LPDDR4X
Частота пам'яті 4200 МГц 1866 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 64 Гбіт/сек До 14.9 Гбіт/с
Об'єм До 16 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1, UFS 4.0 UFS 3.0
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2400 2520 x 1080
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 192 МП, 2x 22 МП

Зв'язок та мережі

Модем Exynos 5400 X15
Підтримка 5G Так Немає
Wi-Fi 7 6
Bluetooth 5.3 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS
Підтримка 4G Немає даних LTE Cat. 15
Швидкість завантаження Немає даних До 800 Мбіт/с
Швидкість завантаження Немає даних До 150 Мбіт/с

Загальна інформація

Дата анонсу Серпень 2024 року Квітень 2019 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі Немає даних SM7150-AB
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 730G

3DMark

Stability Немає даних 99%
Graphics test Немає даних 6 FPS
Score Немає даних 1003
3DMark Wild Life Performance Немає даних 1003

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 47 FPS
[High]
Call of Duty: Mobile Немає даних 38 FPS
[Ultra]
Fortnite Немає даних 27 FPS
[Medium]
World of Tanks Blitz Немає даних 51 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 54 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Mi Note 10 Lite
1080 x 2340

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Google Tensor G4 забезпечує вищу продуктивність GPU (447 101 бал у AnTuTu проти 72 184), тому краще підходить для важких ігор.

Який чип енергоефективніший?

Qualcomm Snapdragon 730G має кращу енергоефективність (оцінка 100% проти 0% у Tensor G4), що забезпечує довший час роботи від батареї.

Чи варто оновлюватися з Snapdragon 730G на Tensor G4?

Так, якщо вам потрібна значно вища продуктивність CPU та GPU для ігор, обробки фото чи AI-завдань. Однак врахуйте, що енергоефективність Tensor G4 нижча.

Який чип кращий для фото та відео?

Tensor G4 має кращі показники в обробці зображень (123,4 зображення/с) та HDR (134,5 Мпікс/с), що вказує на перевагу в мультимедійних завданнях.

Який чип має кращий AI-блок?

Хоча точних даних немає, Tensor G4 створений з акцентом на AI, а Snapdragon 730G має старіший AI Engine. Tensor G4, ймовірно, перевершує в AI-завданнях.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.