Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Google Tensor G4 vs Qualcomm Snapdragon 865

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У світі ARM-чипів два процесори привертають особливу увагу: Google Tensor G4, випущений у 2024 році, та Qualcomm Snapdragon 865, який дебютував наприкінці 2019 року. Обидва орієнтовані на флагманські смартфони, але розділені майже п'ятьма роками технологічного прогресу. Tensor G4 робить акцент на AI-обчисленнях та інтеграції з екосистемою Google, тоді як Snapdragon 865 свого часу задавав стандарти продуктивності та енергоефективності. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові характеристики, результати бенчмарків та особливості, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Google Tensor G4 випереджає Snapdragon 865 за загальною продуктивністю в AnTuTu (1 125 355 проти 754 161) та Geekbench (одноядерний 2005 проти 1117, багатоядерний 4835 проти 3274). Він також демонструє кращі результати в обробці зображень, рендерингу та веб-перегляді. Однак Snapdragon 865 має значно вищу енергоефективність (100 балів проти 0), що може забезпечити довший час автономної роботи. Tensor G4 краще підходить для завдань, що потребують високої обчислювальної потужності та AI, тоді як Snapdragon 865 є більш збалансованим вибором з акцентом на енергозбереження.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Tensor G4 набирає 1 125 535 балів в AnTuTu, що на 49% більше, ніж у Snapdragon 865 (754 161).
  • Енергоефективність: Snapdragon 865 має 100 балів, тоді як Tensor G4 – 0, що вказує на значно кращу енергоефективність старшого чипа.
  • Продуктивність CPU: Tensor G4 отримує 38 балів проти 32 у Snapdragon 865, що свідчить про його перевагу в обчислювальних завданнях.
  • Ігрова продуктивність: Tensor G4 набирає 33 бали, випереджаючи Snapdragon 865 з 29 балами, що робить його кращим для ігор.
  • AI-можливості: Tensor G4 має вбудований блок Tensor, оптимізований для AI-завдань, тоді як Snapdragon 865 використовує гексагональний DSP, що може бути менш ефективним.

AnTuTu 10

CPU 283910 239932
GPU 447101 194489
Memory 183290 137689
UX 211054 182051
Total score 1125355 754161
Google Tensor G4 1125355 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 865 Немає даних 754161

GeekBench 6

Asset compression 191.8 MB/sec 150.9 MB/sec
HTML 5 Browser 148.7 pages/sec 84.1 pages/sec
PDF Renderer 158.3 Mpixels/sec 109.4 Mpixels/sec
Image detection 123.4 images/sec 74.7 images/sec
HDR 134.5 Mpixels/sec 102.4 Mpixels/sec
Background blur 15.6 images/sec 10.4 images/sec
Photo processing 46 images/sec 32.6 images/sec
Ray tracing 4.8 Mpixels/sec 4.19 Mpixels/sec
Single-Core Score 2005 1117
Multi-Core Score 4835 3274
Compute Score (GPU) 6549 3038

Центральний процесор

Архітектура 1x 3.1 ГГц – Cortex-X4
3x 2.6 ГГц – Cortex-A720
4x 1.92 ГГц – Cortex-A520
1x 2.84 ГГц – Kryo 585 Prime (Cortex-A77)
3x 2.42 ГГц – Kryo 585 Gold (Cortex-A77)
4x 1.8 ГГц – Kryo 585 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 3100 МГц 2840 МГц
Набір інструкцій ARMv9.2-A ARMv8.2-A
Техпроцес 4 нм 7 нм
Виробництво Samsung TSMC
Кеш L1 Немає даних 512 КБ
Кеш L2 Немає даних 1 МБ
Кеш L3 Немає даних 4 МБ
Кількість транзисторів Немає даних 10,3 млрд
TDP (Sustained) Немає даних 5 Вт

Графічний прискорювач

GPU Mali-G715 MP7 Adreno 650
Архітектура Valhall 4th gen Adreno 600
Частота GPU 940 МГц 587 МГц
Обчислювальних блоків 7 2
Шейдерних блоків 128 512
Всього шейдерів 896 1024
FLOPS 1792 Гфлопс 1202.1 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Hexagon 698

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5X LPDDR5
Частота пам'яті 4200 МГц 2750 МГц
Шина 4x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 64 Гбіт/сек До 44 Гбіт/сек
Об'єм До 16 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1, UFS 4.0 UFS 3.0, UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2400 3840 x 2160
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 8K при 30FPS, 4K при 60FPS
Відтворення відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 8K при 30FPS, 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 200 МП, 2x 25 МП

Зв'язок та мережі

Модем Exynos 5400 X55
Підтримка 5G Так Так
Wi-Fi 7 6
Bluetooth 5.3 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC
Підтримка 4G Немає даних LTE Cat. 22
Швидкість завантаження Немає даних До 7500 Мбіт/с
Швидкість завантаження Немає даних До 3000 Мбіт/с

Загальна інформація

Дата анонсу Серпень 2024 року Грудень 2019 року
Клас Флагман Флагман
Номер моделі Немає даних SM8250-AB
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 865

3DMark

Stability Немає даних 91%
Graphics test Немає даних 23 FPS
Score Немає даних 3875
3DMark Wild Life Performance Немає даних 3875

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile Немає даних 61 FPS
[Ultra]
Fortnite Немає даних 30 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 59 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Mi 10 Pro
1080 x 2340

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип краще підходить для ігор?

Google Tensor G4 має вищий показник продуктивності в іграх (33 бали проти 29), що робить його кращим вибором для геймерів, особливо з огляду на новішу графічну архітектуру.

Чи варто купувати смартфон з Snapdragon 865 у 2024 році?

Snapdragon 865 все ще забезпечує хорошу продуктивність для повсякденних завдань, але його енергоефективність може бути перевагою для тих, хто цінує автономність. Однак для важких ігор та AI-функцій Tensor G4 буде кращим.

Який чип має кращу автономність?

Qualcomm Snapdragon 865 має вищий показник енергоефективності (100 балів), що зазвичай означає менше енергоспоживання та довший час роботи від батареї порівняно з Tensor G4.

Чи підтримує Tensor G4 5G?

Так, Google Tensor G4 має вбудований модем 5G, як і Snapdragon 865, тому обидва чипи підтримують мережі п'ятого покоління.

Який чип кращий для фотографії та обробки зображень?

Tensor G4 демонструє кращі результати в бенчмарках, пов'язаних з обробкою зображень (Image detection 123,4 проти 74,7 images/sec), що вказує на його перевагу в цій сфері.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.