Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Google Tensor G4 vs Qualcomm Snapdragon 888

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У світі ARM-чипів два гіганти — Google Tensor G4 та Qualcomm Snapdragon 888 — пропонують різні підходи до продуктивності. Tensor G4, випущений у 2024 році, робить ставку на AI-можливості та оптимізацію для сервісів Google. Snapdragon 888, хоч і старший (2020), досі залишається потужним рішенням з високою енергоефективністю. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні характеристики, результати бенчмарків та ключові відмінності, щоб допомогти вам обрати найкращий чип для ваших потреб.

Короткий висновок. Google Tensor G4 випереджає Snapdragon 888 за загальною продуктивністю в AnTuTu (1 125 355 проти 906 041) та Geekbench (одноядерний 2005 проти 1427, багатоядерний 4835 проти 3423). Tensor G4 також швидше обробляє зображення, HDR та фоновий розмиття. Однак Snapdragon 888 має значно вищу енергоефективність (100 балів проти 0), що може забезпечити кращу автономність. Вибір залежить від ваших пріоритетів: максимальна продуктивність чи тривалий час роботи.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Google Tensor G4 набирає 1 125 355 балів в AnTuTu, тоді як Snapdragon 888 — 906 041, що робить Tensor G4 приблизно на 24% потужнішим.
  • CPU: Tensor G4 має вищі одноядерні (2005 проти 1427) та багатоядерні (4835 проти 3423) показники Geekbench, що свідчить про кращу обчислювальну здатність.
  • GPU: Tensor G4 демонструє вищу продуктивність в іграх (33 бали проти 33, але з кращими показниками в тестах, наприклад, Asset compression 191.8 MB/s проти 160.7 MB/s).
  • Енергоефективність: Snapdragon 888 отримує 100 балів, тоді як Tensor G4 — 0, що вказує на значно кращу енергоефективність Snapdragon.
  • AI та обробка зображень: Tensor G4 швидше виявляє зображення (123.4 images/s проти 68.5) та обробляє HDR (134.5 Mpixels/s проти 87.1), завдяки оптимізованому AI-блоку.

AnTuTu 10

CPU 283910 249463
GPU 447101 280892
Memory 183290 158043
UX 211054 217643
Total score 1125355 906041
Google Tensor G4 1125355 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 888 Немає даних 906041

GeekBench 6

Asset compression 191.8 MB/sec 160.7 MB/sec
HTML 5 Browser 148.7 pages/sec 99.4 pages/sec
PDF Renderer 158.3 Mpixels/sec 125.2 Mpixels/sec
Image detection 123.4 images/sec 68.5 images/sec
HDR 134.5 Mpixels/sec 87.1 Mpixels/sec
Background blur 15.6 images/sec 11.5 images/sec
Photo processing 46 images/sec 28 images/sec
Ray tracing 4.8 Mpixels/sec 4.77 Mpixels/sec
Single-Core Score 2005 1427
Multi-Core Score 4835 3423
Compute Score (GPU) 6549 5373

Центральний процесор

Архітектура 1x 3.1 ГГц – Cortex-X4
3x 2.6 ГГц – Cortex-A720
4x 1.92 ГГц – Cortex-A520
1x 2.84 ГГц – Kryo 680 Prime (Cortex-X1)
3x 2.42 ГГц – Kryo 680 Gold (Cortex-A78)
4x 1.8 ГГц – Kryo 680 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 3100 МГц 2840 МГц
Набір інструкцій ARMv9.2-A ARMv8.4-A
Техпроцес 4 нм 5 нм
Виробництво Samsung Samsung
Кеш L1 Немає даних 512 КБ
Кеш L2 Немає даних 1 МБ
Кеш L3 Немає даних 4 МБ
Кількість транзисторів Немає даних 10,3 млрд
TDP (Sustained) Немає даних 8 Вт

Графічний прискорювач

GPU Mali-G715 MP7 Adreno 660
Архітектура Valhall 4th gen Adreno 600
Частота GPU 940 МГц 792 МГц
Обчислювальних блоків 7 2
Шейдерних блоків 128 512
Всього шейдерів 896 1024
FLOPS 1792 Гфлопс 1622 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Hexagon 780

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5X LPDDR5
Частота пам'яті 4200 МГц 3200 МГц
Шина 4x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 64 Гбіт/сек До 51,2 Гбіт/с
Об'єм До 16 ГБ До 24 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1, UFS 4.0 UFS 3.0, UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2400 3840 x 2160
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 8K при 30FPS, 4K при 120FPS
Відтворення відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 8K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 200 МП, 2x 25 МП

Зв'язок та мережі

Модем Exynos 5400 X60
Підтримка 5G Так Так
Wi-Fi 7 6
Bluetooth 5.3 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC
Підтримка 4G Немає даних LTE Cat. 22
Швидкість завантаження Немає даних До 7500 Мбіт/с
Швидкість завантаження Немає даних До 3000 Мбіт/с

Загальна інформація

Дата анонсу Серпень 2024 року Грудень 2020 року
Клас Флагман Флагман
Номер моделі Немає даних SM8350
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 888

3DMark

Stability Немає даних 63%
Graphics test Немає даних 34 FPS
Score Немає даних 5824
3DMark Wild Life Performance Немає даних 5824

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 83 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Fortnite Немає даних 26 FPS
[Ultra]
Shadowgun Legends Немає даних 89 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 112 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 58 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Asus Zenfone 8
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Google Tensor G4 має вищу продуктивність GPU в тестах, що забезпечує плавнішу графіку в вимогливих іграх. Snapdragon 888 також непоганий, але поступається за сирими показниками.

Який чип енергоефективніший?

Qualcomm Snapdragon 888 значно енергоефективніший (100 балів проти 0), що означає менше нагрівання та довший час автономної роботи при однаковому навантаженні.

Чи варто купувати пристрій з Tensor G4 замість Snapdragon 888?

Якщо вам потрібна максимальна продуктивність та AI-функції, Tensor G4 — кращий вибір. Якщо пріоритет — автономність, Snapdragon 888 може бути вигіднішим.

Який чип має кращу підтримку AI?

Google Tensor G4 оптимізований для AI-завдань, що підтверджується вищими показниками в тестах обробки зображень та HDR. Snapdragon 888 має менш виражені AI-можливості.

Який чип новіший?

Google Tensor G4 вийшов у серпні 2024 року, тоді як Snapdragon 888 — у грудні 2020. Tensor G4 є свіжішим рішенням з новітніми технологіями.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.