Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

HiSilicon Kirin 659 vs Qualcomm Snapdragon 678

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

HiSilicon Kirin 659 та Qualcomm Snapdragon 678 — це ARM-чипи для мобільних пристроїв, що належать до різних поколінь. Kirin 659 вийшов у 2017 році та орієнтувався на середній сегмент, тоді як Snapdragon 678 (2020) позиціонується як більш сучасне рішення з покращеною енергоефективністю. У цьому порівнянні ми проаналізуємо їхні характеристики, результати бенчмарків та реальну продуктивність, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Qualcomm Snapdragon 678 значно випереджає HiSilicon Kirin 659 за більшістю параметрів: вищий загальний бал в AnTuTu (338231 проти 103757), краща продуктивність CPU (Single-Core 680 проти 214) та GPU. Snapdragon 678 також має набагато вищу енергоефективність (100 балів проти 0). Kirin 659 може бути достатнім для базових завдань, але для ігор та багатозадачності Snapdragon 678 є значно кращим вибором.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Snapdragon 678 набирає 338231 балів в AnTuTu, що більш ніж утричі вище за 103757 балів у Kirin 659.
  • Продуктивність CPU: Snapdragon 678 має вищі одноядерні (680 проти 214) та багатоядерні (1556 проти 809) показники Geekbench.
  • GPU: Snapdragon 678 отримує 44936 балів за графіку в AnTuTu проти 7090 у Kirin 659, що свідчить про значно кращу ігрову продуктивність.
  • Енергоефективність: Snapdragon 678 оцінюється в 100 балів за енергоефективність, тоді як Kirin 659 — 0 балів, що вказує на кращу автономність.
  • Техпроцес: Snapdragon 678 виготовлений за 11-нм техпроцесом, що забезпечує кращу енергоефективність порівняно з 16-нм у Kirin 659.

AnTuTu 10

CPU 46276 133249
GPU 7090 44936
Memory 17518 66474
UX 32873 93572
Total score 103757 338231
HiSilicon Kirin 659 103757 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 678 Немає даних 338231

GeekBench 6

Asset compression 62.5 MB/sec 81.7 MB/sec
HTML 5 Browser 27.2 pages/sec 41.4 pages/sec
PDF Renderer 39 Mpixels/sec 54.7 Mpixels/sec
Image detection 10 images/sec 31.5 images/sec
HDR 26.1 Mpixels/sec 47.5 Mpixels/sec
Background blur 0.84 images/sec 4.56 images/sec
Photo processing 6.86 images/sec 11.3 images/sec
Ray tracing 1.71 Mpixels/sec 2.12 Mpixels/sec
Single-Core Score 214 680
Multi-Core Score 809 1556
Compute Score (GPU) Немає даних 548

Центральний процесор

Архітектура 4x 2.36 ГГц – Cortex-A53
4x 1.7 ГГц – Cortex-A53
2x 2.2 ГГц – Kryo 460 Gold (Cortex-A76)
6x 1.7 ГГц – Kryo 460 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 2360 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8-A
Техпроцес 16 нм 11 нм
Кількість транзисторів 4 млрд. Немає даних
Кеш L1 Немає даних 16 КБ
Кеш L2 Немає даних 256 КБ
TDP (Sustained) Немає даних 6 Вт
Виробництво Немає даних Samsung

Графічний прискорювач

GPU Mali-T830 MP2 Adreno 612
Архітектура Midgard 4th gen Adreno 600
Частота GPU 900 МГц 845 МГц
Обчислювальних блоків 2 2
Шейдерних блоків 16 96
Всього шейдерів 32 192
FLOPS 57,6 Гфлопс 324.4 Гфлопс
Версія Vulkan 1.0 1.1
Версія OpenCL 1.2 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Немає Hexagon 685

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR3 LPDDR4X
Частота пам'яті 933 МГц 1866 МГц
Шина 2x 32 Біти 2x 16 Біт
Об'єм До 4 ГБ До 8 ГБ
Пропускна здатність Немає даних До 14.9 Гбіт/с

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1 eMMC 5.1, UFS 2.1
Макс. роздільна здатність дисплея 1920 x 1200 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 16 МП, 2x 8 МП 1x 192 МП, 2x 25 МП
Запис відео 1K при 60FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 7 LTE Cat. 12
Підтримка 5G Немає Немає
Швидкість завантаження До 300 Мбіт/с До 600 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 50 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 4 5
Bluetooth 4.2 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS
Модем Немає даних X12

Загальна інформація

Дата анонсу Січень 2017 року Грудень 2020 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі Hi6250 SM6150-AC
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 678

3DMark

Stability Немає даних 97%
Graphics test Немає даних 2 FPS
Score Немає даних 475
3DMark Wild Life Performance Немає даних 475

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 41 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile Немає даних 40 FPS
[Medium]
Fortnite Немає даних 24 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 54 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 59 FPS
[Medium]
Genshin Impact Немає даних 14 FPS
[Low]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 48 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Redmi Note 10
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Qualcomm Snapdragon 678 значно потужніший завдяки кращому GPU (Adreno 612) та вищим балам в ігрових тестах. Kirin 659 (Mali-T830 MP2) підійде лише для простих ігор.

Чи варто оновлюватися з Kirin 659 на Snapdragon 678?

Так, оновлення буде помітним: вища продуктивність, краща енергоефективність і підтримка новіших технологій (наприклад, швидшої пам'яті).

Який чип більш енергоефективний?

Snapdragon 678 значно енергоефективніший завдяки новішому техпроцесу (11 нм проти 16 нм) та оптимізаціям, що забезпечує довший час роботи від батареї.

Який чип має кращу продуктивність CPU?

Snapdragon 678 має вищі показники в одно- та багатоядерних тестах Geekbench, що робить його швидшим у повсякденних завданнях та багатозадачності.

Чи підтримують ці чипи швидку зарядку?

Snapdragon 678 підтримує Qualcomm Quick Charge 4+, тоді як Kirin 659 — лише стандартну зарядку. Це залежить також від виробника пристрою.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.