Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

HiSilicon Kirin 710A vs Apple M2 (iPad)

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У світі ARM-чипів змагаються різні архітектури: від бюджетних рішень до флагманських процесорів. HiSilicon Kirin 710A — це чип середнього рівня 2020 року, тоді як Apple M2 (iPad) — потужний процесор 2022 року, створений для професійних завдань. Порівняймо їхні характеристики, продуктивність та енергоефективність, щоб зрозуміти, який чип відповідає вашим потребам.

Короткий висновок. Apple M2 (iPad) значно перевершує HiSilicon Kirin 710A за продуктивністю CPU та GPU: його багатоядерний результат Geekbench 5 (9803) майже в 9 разів вищий, ніж у Kirin 710A (1125). У графічних тестах M2 також лідирує з великим відривом. Обидва чипи мають високу енергоефективність (100 балів), але M2 пропонує набагато більше обчислювальної потужності. Якщо вам потрібна максимальна продуктивність для важких завдань — обирайте Apple M2. Для базових сценаріїв Kirin 710A залишається енергоефективним варіантом.

Основні відмінності

  • Продуктивність CPU: Apple M2 (iPad) має багатоядерний результат 9803 балів, що значно вище за 1125 балів у Kirin 710A.
  • Графічна продуктивність: GPU M2 набирає 915149 балів у AnTuTu, тоді як GPU Kirin 710A — лише 34226 балів.
  • Техпроцес: Apple M2 виготовлено за 5-нм технологією, що забезпечує вищу енергоефективність порівняно з 14-нм Kirin 710A.
  • AI-можливості: Apple M2 має потужніший Neural Engine, що покращує обробку завдань штучного інтелекту.
  • Дата виходу: Kirin 710A вийшов у 2020 році, а Apple M2 (iPad) — у 2022, що пояснює значну різницю в продуктивності.

AnTuTu 10

CPU 86750 547920
GPU 34226 915149
Memory 53515 363648
UX 63929 362249
Total score 238420 2188966
HiSilicon Kirin 710A 238420 Немає даних
Apple M2 (iPad) Немає даних 2188966

GeekBench 6

Asset compression 74 MB/sec 375.1 MB/sec
HTML 5 Browser 31.1 pages/sec 220.6 pages/sec
PDF Renderer 48.3 Mpixels/sec 249.8 Mpixels/sec
Image detection 13.7 images/sec 226.5 images/sec
HDR 41.7 Mpixels/sec 325.7 Mpixels/sec
Background blur 1.93 images/sec 41.1 images/sec
Photo processing 8.4 images/sec 99.3 images/sec
Ray tracing 1.9 Mpixels/sec 10.7 Mpixels/sec
Single-Core Score 319 2623
Multi-Core Score 1125 9803
Compute Score (GPU) 951 Немає даних

3DMark

Graphics test 3 FPS 118 FPS
Score 562 19845
3DMark Wild Life Performance 562 19845
Stability Немає даних 74%

Ігри

PUBG Mobile 48 FPS
[Medium]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 30 FPS
[Ultra]
Немає даних
Fortnite 26 FPS
[Low]
Немає даних
Shadowgun Legends 54 FPS
[Low]
Немає даних
World of Tanks Blitz 60 FPS
[Medium]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 58 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон Huawei Honor 9C
1560 x 720
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 4x 2 ГГц – Cortex-A73
4x 1.7 ГГц – Cortex-A53
4x 3.49 ГГц – Avalanche
4x 2.42 ГГц – Blizzard
Кількість ядер 8 8
Частота 2000 МГц 3490 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8.5-A
Кеш L1 256 КБ 192 КБ
Кеш L2 512 КБ 16 МБ
Кеш L3 1 МБ Немає даних
Техпроцес 14 нм 5 нм
TDP (Sustained) 5 Вт 20 Вт
Виробництво TSMC TSMC
Кількість транзисторів Немає даних 20 млрд.

Графічний прискорювач

GPU Mali-G51 MP4 Apple M2 GPU
Архітектура Bifrost 1st gen Apple GPU
Частота GPU 1000 МГц 1398 МГц
Обчислювальних блоків 4 8
Шейдерних блоків 16 128
Всього шейдерів 64 1024
FLOPS 128 Гфлопс 2918 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 Немає даних
Версія OpenCL 2.0 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Немає Apple Neural Engine
Продуктивність NPU Немає даних 15.8 ТОПС

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR5
Частота пам'яті 1866 МГц 6400 МГц
Шина 2x 32 Біти 4x 16 Біт
Об'єм До 8 ГБ До 24 ГБ
Пропускна здатність Немає даних До 102.4 Гбіт/сек

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 2.1 NVMe
Макс. роздільна здатність дисплея 2340 x 1080 2732 x 2048
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 40 МП, 2x 24 МП Немає даних
Запис відео 1K при 30FPS 4K при 60FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 12 LTE Cat. 24
Підтримка 5G Немає Так
Швидкість завантаження До 600 Мбіт/с До 7500 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с До 3000 Мбіт/с
Wi-Fi 4 6
Bluetooth 4.2 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Galileo, QZSS

Загальна інформація

Дата анонсу Червень 2020 року Червень 2022 року
Клас Середній клас Флагман
Номер моделі Немає даних APL1109

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип краще підходить для ігор?

Apple M2 (iPad) значно потужніший у графічних тестах (GPU 915149 проти 34226 балів), тому він краще впорається з вимогливими іграми.

Чи варто купувати пристрій з Kirin 710A у 2025 році?

Kirin 710A підходить для базових завдань: веб-серфінгу, месенджерів, відео. Але для сучасних додатків і ігор його продуктивності може не вистачити.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають максимальний бал енергоефективності (100), але Apple M2 завдяки 5-нм техпроцесу може бути ефективнішим при високому навантаженні.

Чи підтримує Kirin 710A AI-функції?

Так, Kirin 710A має AI-блок, але його продуктивність значно нижча, ніж у Neural Engine Apple M2.

Який чип кращий для роботи з відео та фото?

Apple M2 (iPad) забезпечує вищу швидкість обробки зображень (226.5 images/sec) та відео, що робить його кращим вибором для професійних завдань.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.