Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

HiSilicon Kirin 710A vs Samsung Exynos 2500

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

HiSilicon Kirin 710A та Samsung Exynos 2500 — це ARM-чипи різних поколінь. Kirin 710A вийшов у 2020 році та орієнтований на бюджетні смартфони, тоді як Exynos 2500 — флагманський процесор 2025 року з передовими характеристиками. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові відмінності: продуктивність CPU та GPU, техпроцес, енергоефективність, AI-можливості та результати популярних бенчмарків.

Короткий висновок. Samsung Exynos 2500 значно перевершує HiSilicon Kirin 710A за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується результатами бенчмарків: загальний бал Exynos 2500 у AnTuTu 10 становить 2 519 784 проти 238 420 у Kirin 710A. Exynos 2500 також має сучасніший 3-нм техпроцес, що забезпечує вищу енергоефективність, хоча за цим параметром Kirin 710A має 100 балів у нашому рейтингу. Водночас Kirin 710A може бути цікавий для пристроїв початкового рівня завдяки нижчій вартості.

Основні відмінності

  • Продуктивність CPU: Exynos 2500 має 10 ядер (Cortex-X5, A730, A520) з частотою до 3.2 ГГц, тоді як Kirin 710A — 8 ядер з невідомою архітектурою. У Geekbench 6 Exynos 2500 набирає 2666 одноядерних та 8839 багатоядерних балів, а Kirin 710A — лише 319 та 1125 відповідно.
  • Продуктивність GPU: Exynos 2500 демонструє значно вищу графічну продуктивність: GPU-підсистема в AnTuTu 10 отримує 1 107 639 балів, тоді як у Kirin 710A — лише 34 226 балів.
  • Техпроцес: Exynos 2500 виготовляється за 3-нм технологією Samsung, що забезпечує кращу енергоефективність, тоді як Kirin 710A використовує старіший 14-нм техпроцес.
  • Енергоефективність: За даними нашого рейтингу, Kirin 710A отримує 100 балів за енергоефективність, а Exynos 2500 — 0 балів, що може свідчити про відсутність даних або іншу методику оцінки. Однак 3-нм техпроцес Exynos 2500 теоретично має бути ефективнішим.
  • AI-блок: Exynos 2500 підтримує новітні AI-можливості завдяки архітектурі ARMv9.2-A, тоді як Kirin 710A не має спеціалізованого AI-блоку, що обмежує його можливості в задачах машинного навчання.

AnTuTu 10

CPU 86750 600921
GPU 34226 1107639
Memory 53515 409202
UX 63929 402022
Total score 238420 2519784
HiSilicon Kirin 710A 238420 Немає даних
Samsung Exynos 2500 Немає даних 2519784

GeekBench 6

Asset compression 74 MB/sec Немає даних
HTML 5 Browser 31.1 pages/sec Немає даних
PDF Renderer 48.3 Mpixels/sec Немає даних
Image detection 13.7 images/sec Немає даних
HDR 41.7 Mpixels/sec Немає даних
Background blur 1.93 images/sec Немає даних
Photo processing 8.4 images/sec Немає даних
Ray tracing 1.9 Mpixels/sec Немає даних
Single-Core Score 319 2666
Multi-Core Score 1125 8839
Compute Score (GPU) 951 Немає даних

3DMark

Graphics test 3 FPS Немає даних
Score 562 Немає даних
3DMark Wild Life Performance 562 Немає даних

Ігри

PUBG Mobile 48 FPS
[Medium]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 30 FPS
[Ultra]
Немає даних
Fortnite 26 FPS
[Low]
Немає даних
Shadowgun Legends 54 FPS
[Low]
Немає даних
World of Tanks Blitz 60 FPS
[Medium]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 58 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон Huawei Honor 9C
1560 x 720
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 4x 2 ГГц – Cortex-A73
4x 1.7 ГГц – Cortex-A53
1x 3.2 ГГц – Cortex-X5
3x 2.5 ГГц – Cortex-A730
2x 2.5 ГГц – Cortex-A730
4x 2.2 ГГц – Cortex-A520
Кількість ядер 8 10
Частота 2000 МГц 3200 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv9.2-A
Кеш L1 256 КБ Немає даних
Кеш L2 512 КБ Немає даних
Кеш L3 1 МБ Немає даних
Техпроцес 14 нм 3 нм
TDP (Sustained) 5 Вт Немає даних
Виробництво TSMC Samsung

Графічний прискорювач

GPU Mali-G51 MP4 Немає даних
Архітектура Bifrost 1st gen Немає даних
Частота GPU 1000 МГц Немає даних
Обчислювальних блоків 4 Немає даних
Шейдерних блоків 16 Немає даних
Всього шейдерів 64 Немає даних
FLOPS 128 Гфлопс Немає даних
Версія Vulkan 1.3 Немає даних
Версія OpenCL 2.0 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Немає Так

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR5T
Частота пам'яті 1866 МГц 4800 МГц
Шина 2x 32 Біти 4x 16 Біт
Об'єм До 8 ГБ До 24 ГБ
Пропускна здатність Немає даних До 76.8 Гбіт/сек

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 2.1 UFS 4.0
Макс. роздільна здатність дисплея 2340 x 1080 3840 x 2160
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 40 МП, 2x 24 МП Немає даних
Запис відео 1K при 30FPS 8K при 30FPS, 4K при 120FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 8K при 30FPS, 4K при 120FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- AV1
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 12 LTE Cat. 24
Підтримка 5G Немає Так
Швидкість завантаження До 600 Мбіт/с Немає даних
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с Немає даних
Wi-Fi 4 7
Bluetooth 4.2 5.4
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Червень 2020 року Січень 2025 року
Клас Середній клас Флагман

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Samsung Exynos 2500 значно потужніший завдяки GPU з балом 1 107 639 в AnTuTu 10, що забезпечує плавну роботу в сучасних іграх. Kirin 710A підходить лише для казуальних ігор.

Який чип більш енергоефективний?

Хоча Kirin 710A має вищий рейтинг енергоефективності (100 балів), Exynos 2500 з 3-нм техпроцесом має кращу теоретичну ефективність. Різниця в рейтингах може бути пов'язана з відсутністю даних для Exynos 2500.

Чи варто купувати пристрій з Kirin 710A у 2025 році?

Kirin 710A підходить лише для базових завдань (дзвінки, месенджери, веб-серфінг) через низьку продуктивність. Для сучасних додатків та ігор краще обрати пристрій з Exynos 2500.

Який чип має кращий AI-блок?

Exynos 2500 підтримує ARMv9.2-A з розширеними AI-інструкціями, що дозволяє виконувати завдання машинного навчання. Kirin 710A не має спеціалізованого AI-блоку.

Який чип має вищий загальний бал у бенчмарках?

Samsung Exynos 2500 має значно вищий загальний бал AnTuTu 10 — 2 519 784, тоді як Kirin 710A — лише 238 420. У Geekbench 6 Exynos 2500 також перевершує Kirin 710A.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.