Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

HiSilicon Kirin 710F vs HiSilicon Kirin 810

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

HiSilicon Kirin 710F та Kirin 810 — два популярні ARM-чипи від китайського виробника, які використовуються в смартфонах середнього та вищого середнього класу. Обидва вийшли у 2019 році, але Kirin 810 є більш новим і потужним рішенням. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові відмінності в продуктивності CPU, GPU, енергоефективності, AI-можливостях та результатах бенчмарків, щоб допомогти вам визначитися з вибором.

Короткий висновок. HiSilicon Kirin 810 значно перевершує Kirin 710F за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджують результати бенчмарків: загальний бал AnTuTu у Kirin 810 майже вдвічі вищий (429415 проти 251701). Kirin 810 також має кращі показники в одно- та багатоядерних тестах Geekbench, а також вищу швидкість обробки зображень та AI-завдань. Якщо вам потрібен більш потужний чип для ігор та багатозадачності, обирайте Kirin 810. Однак Kirin 710F також демонструє хорошу енергоефективність і може бути достатнім для базових завдань.

Основні відмінності

  • Продуктивність CPU: Kirin 810 має вищий бал CPU в AnTuTu (140335 проти 89753) та кращі одно- (770 проти 352) і багатоядерні (1983 проти 1244) результати Geekbench.
  • Продуктивність GPU: Kirin 810 набирає 91897 балів GPU в AnTuTu, що значно більше за 34605 у Kirin 710F, що забезпечує кращу ігрову продуктивність.
  • AI-можливості: Kirin 810 оснащений виділеним NPU (Neural Processing Unit), що забезпечує вищу швидкість обробки AI-завдань, як-от розпізнавання зображень (38.5 images/sec проти 13.1 images/sec).
  • Техпроцес: Kirin 710F виготовлений за 12-нм техпроцесом, тоді як Kirin 810 — за 7-нм, що забезпечує кращу енергоефективність та нижче тепловиділення.
  • Підтримка пам'яті: Kirin 810 підтримує швидшу пам'ять LPDDR4X, що відображається у вищому балі Memory в AnTuTu (93192 проти 56588).

AnTuTu 10

CPU 89753 140335
GPU 34605 91897
Memory 56588 93192
UX 70755 103991
Total score 251701 429415
HiSilicon Kirin 710F 251701 Немає даних
HiSilicon Kirin 810 Немає даних 429415

GeekBench 6

Asset compression 79.9 MB/sec 97.9 MB/sec
HTML 5 Browser 41.8 pages/sec 48.9 pages/sec
PDF Renderer 44.5 Mpixels/sec 54.9 Mpixels/sec
Image detection 13.1 images/sec 38.5 images/sec
HDR 49.1 Mpixels/sec 59.1 Mpixels/sec
Background blur 1.82 images/sec 5.8 images/sec
Photo processing 9.39 images/sec 17.9 images/sec
Ray tracing 2 Mpixels/sec 2.95 Mpixels/sec
Single-Core Score 352 770
Multi-Core Score 1244 1983
Compute Score (GPU) 969 2580

3DMark

Stability 99% 99%
Graphics test 3 FPS 8 FPS
Score 559 1421
3DMark Wild Life Performance 559 1421

Центральний процесор

Архітектура 4x 2.2 ГГц – Cortex-A73
4x 1.7 ГГц – Cortex-A53
2x 2.27 ГГц – Cortex-A76
6x 1.9 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2200 МГц 2270 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8.2-A
Кеш L1 256 КБ 256 КБ
Кеш L2 512 КБ 1 МБ
Кеш L3 1 МБ Немає даних
Техпроцес 12 нм 7 нм
Кількість транзисторів 5,5 млрд 6,9 млрд
TDP (Sustained) 5 Вт 5 Вт
Виробництво TSMC Немає даних

Графічний прискорювач

GPU Mali-G51 MP4 Mali-G52 MP6
Архітектура Bifrost 1st gen Bifrost 2nd gen
Частота GPU 1000 МГц 820 МГц
Обчислювальних блоків 4 6
Шейдерних блоків 16 24
Всього шейдерів 64 144
FLOPS 128 Гфлопс 236.2 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор Немає Так

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 1866 МГц 2133 МГц
Шина 2x 32 Біти 4x 16 Біт
Об'єм До 8 ГБ До 8 ГБ
Пропускна здатність Немає даних До 31.78 Гбіт/сек

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 2.1 eMMC 5.1, UFS 2.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2340 x 1080 3840 x 2160
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 48 МП, 2x 24 МП 1x 48 МП, 2x 20 МП
Запис відео 1K при 30FPS 1K при 30FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 1080p при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 12 LTE Cat. 12
Підтримка 5G Немає Немає
Швидкість завантаження До 600 Мбіт/с До 600 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 4 6
Bluetooth 4.2 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo

Загальна інформація

Дата анонсу Січень 2019 року Червень 2019 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі Немає даних Hi6280
Офіційний сайт Немає даних Сайт HiSilicon Kirin 810

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 30 FPS
[High]
Call of Duty: Mobile Немає даних 41 FPS
[Ultra]
Fortnite Немає даних 29 FPS
[Medium]
Shadowgun Legends Немає даних 43 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 59 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Huawei Honor 9X
1080 x 2340

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Kirin 710F чи Kirin 810?

Kirin 810 значно кращий для ігор завдяки потужнішому GPU та вищій продуктивності в бенчмарках. Його графічний бал в AnTuTu майже втричі вищий, що забезпечує плавнішу роботу в сучасних іграх.

Чи варто переплачувати за Kirin 810 порівняно з Kirin 710F?

Так, якщо ви потребуєте вищої продуктивності для ігор, багатозадачності або AI-функцій. Kirin 810 пропонує майже вдвічі більшу загальну продуктивність та кращу енергоефективність завдяки 7-нм техпроцесу.

Який чип більш енергоефективний?

Обидва чипи мають однаковий бал енергоефективності (100), але Kirin 810 виготовлений за 7-нм техпроцесом, що теоретично забезпечує кращу енергоефективність при високих навантаженнях.

Чи підтримують ці чипи AI-функції?

Так, обидва підтримують AI, але Kirin 810 має виділений NPU, що забезпечує значно вищу продуктивність у завданнях, як-от розпізнавання зображень та обробка HDR.

Який чип має кращі результати в бенчмарках?

Kirin 810 перевершує Kirin 710F у всіх основних бенчмарках: загальний бал AnTuTu 429415 проти 251701, одноядерний Geekbench 770 проти 352, багатоядерний 1983 проти 1244.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.