Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

HiSilicon Kirin 710F vs HiSilicon Kirin 9000

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

HiSilicon Kirin 710F та Kirin 9000 — два ARM-чипи від одного виробника, які представляють різні покоління та рівні продуктивності. Перший вийшов у 2019 році та орієнтований на середній сегмент, другий — флагман 2020 року з передовими характеристиками. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові відмінності: продуктивність CPU та GPU, техпроцес, енергоефективність, AI-блок та результати бенчмарків, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. HiSilicon Kirin 9000 значно перевершує Kirin 710F за всіма показниками продуктивності: у нього вищі результати AnTuTu (901517 проти 251701) та Geekbench (одноядерний 1262 проти 352, багатоядерний 3507 проти 1244). Kirin 9000 також має потужніший GPU та AI-блок, що робить його кращим вибором для ігор та ресурсоємних завдань. Однак Kirin 710F демонструє хорошу енергоефективність і може бути достатнім для повсякденних завдань. Якщо ви шукаєте максимальну продуктивність, обирайте Kirin 9000, а для бюджетних пристроїв підійде Kirin 710F.

Основні відмінності

  • Kirin 9000 має значно вищий загальний бал AnTuTu (901517) порівняно з Kirin 710F (251701), що свідчить про перевагу в комплексній продуктивності.
  • Продуктивність CPU: Kirin 9000 набирає 242171 балів у CPU-тесті AnTuTu, тоді як Kirin 710F — лише 89753, що майже втричі менше.
  • GPU-продуктивність: Kirin 9000 демонструє 315801 балів у графічному тесті AnTuTu, тоді як Kirin 710F — 34605, що вказує на суттєву перевагу в іграх.
  • Одноядерна та багатоядерна продуктивність Geekbench: Kirin 9000 (1262/3507) значно випереджає Kirin 710F (352/1244), що впливає на швидкодію в додатках.
  • Kirin 9000 використовує новіший техпроцес (5 нм), що забезпечує кращу енергоефективність при вищій продуктивності, хоча обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності 100.

AnTuTu 10

CPU 89753 242171
GPU 34605 315801
Memory 56588 155272
UX 70755 188275
Total score 251701 901517
HiSilicon Kirin 710F 251701 Немає даних
HiSilicon Kirin 9000 Немає даних 901517

GeekBench 6

Asset compression 79.9 MB/sec 146.1 MB/sec
HTML 5 Browser 41.8 pages/sec 90.8 pages/sec
PDF Renderer 44.5 Mpixels/sec 113.9 Mpixels/sec
Image detection 13.1 images/sec 71.8 images/sec
HDR 49.1 Mpixels/sec 98.9 Mpixels/sec
Background blur 1.82 images/sec 11.8 images/sec
Photo processing 9.39 images/sec 29.7 images/sec
Ray tracing 2 Mpixels/sec 4.01 Mpixels/sec
Single-Core Score 352 1262
Multi-Core Score 1244 3507
Compute Score (GPU) 969 7580

3DMark

Stability 99% 54%
Graphics test 3 FPS 36 FPS
Score 559 6072
3DMark Wild Life Performance 559 6072

Центральний процесор

Архітектура 4x 2.2 ГГц – Cortex-A73
4x 1.7 ГГц – Cortex-A53
1x 3.13 ГГц – Cortex-A77
3x 2.54 ГГц – Cortex-A77
4x 2.05 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2200 МГц 3130 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8.2-A
Кеш L1 256 КБ Немає даних
Кеш L2 512 КБ Немає даних
Кеш L3 1 МБ Немає даних
Техпроцес 12 нм 5 нм
Кількість транзисторів 5,5 млрд 15,3 млрд
TDP (Sustained) 5 Вт 6 Вт
Виробництво TSMC TSMC

Графічний прискорювач

GPU Mali-G51 MP4 Mali-G78 MP24
Архітектура Bifrost 1st gen Valhall 2nd gen
Частота GPU 1000 МГц 759 МГц
Обчислювальних блоків 4 24
Шейдерних блоків 16 64
Всього шейдерів 64 1536
FLOPS 128 Гфлопс 2331.6 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор Немає AI accelerator

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR5
Частота пам'яті 1866 МГц 2750 МГц
Шина 2x 32 Біти 4x 16 Біт
Об'єм До 8 ГБ До 16 ГБ
Пропускна здатність Немає даних До 44 Гбіт/сек

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 2.1 UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2340 x 1080 3840 x 2160
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 48 МП, 2x 24 МП Немає даних
Запис відео 1K при 30FPS 4K при 60FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 12 LTE Cat. 24
Підтримка 5G Немає Так
Швидкість завантаження До 600 Мбіт/с До 4600 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с До 2500 Мбіт/с
Wi-Fi 4 6
Bluetooth 4.2 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, NAVIC
Модем Немає даних Balong 5000

Загальна інформація

Дата анонсу Січень 2019 року Жовтень 2020 року
Клас Середній клас Флагман
Офіційний сайт Немає даних Сайт HiSilicon Kirin 9000

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 81 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile Немає даних 44 FPS
[Ultra]
Fortnite Немає даних 29 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 51 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 58 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Huawei Mate 40 Pro
1344 x 3140

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Kirin 710F чи Kirin 9000?

Kirin 9000 значно кращий для ігор завдяки потужнішому GPU (315801 балів в AnTuTu проти 34605 у Kirin 710F) та вищій продуктивності CPU.

Чи варто переплачувати за Kirin 9000 порівняно з Kirin 710F?

Так, якщо вам потрібна висока продуктивність для важких завдань, ігор або роботи з мультимедіа. Kirin 710F підійде для базових потреб.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності 100, але Kirin 9000, завдяки новішому техпроцесу, може бути ефективнішим при високому навантаженні.

Чи підтримують ці чипи 5G?

Kirin 9000 має вбудований 5G-модем, тоді як Kirin 710F підтримує лише 4G LTE.

Який чип має кращий AI-блок?

Kirin 9000 оснащений потужнішим AI-блоком, що забезпечує кращу обробку завдань штучного інтелекту, наприклад, у фото та голосових асистентах.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.