Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

HiSilicon Kirin 710F vs Qualcomm Snapdragon 678

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

HiSilicon Kirin 710F та Qualcomm Snapdragon 678 — два популярні ARM-чипи, які використовуються в смартфонах середнього цінового сегмента. Kirin 710F дебютував у 2019 році, а Snapdragon 678 — у грудні 2020. Обидва чипи мають високу енергоефективність, але відрізняються за продуктивністю CPU та GPU, що впливає на ігровий досвід та швидкість роботи додатків. У цьому порівнянні ми проаналізуємо їхні характеристики, результати бенчмарків та допоможемо визначити, який чип краще відповідає вашим потребам.

Короткий висновок. Qualcomm Snapdragon 678 випереджає HiSilicon Kirin 710F за загальною продуктивністю: його загальний бал AnTuTu 10 становить 338 231 проти 251 701 у Kirin 710F. Snapdragon 678 також має вищі показники в Single-Core (680 проти 352) та Multi-Core (1556 проти 1244) тестах Geekbench 6, що свідчить про кращу швидкодію CPU. У ігрових тестах Snapdragon 678 набирає 6 балів проти 3, що робить його більш придатним для важких ігор. Обидва чипи демонструють однакову енергоефективність (100 балів), тому автономність пристроїв на їх основі буде схожою. Таким чином, Snapdragon 678 є більш потужним вибором, особливо для ігор та багатозадачності.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Snapdragon 678 набирає 338 231 бал в AnTuTu 10, що на 34% більше, ніж 251 701 бал у Kirin 710F.
  • Продуктивність CPU: Snapdragon 678 має вищі показники Single-Core (680 проти 352) та Multi-Core (1556 проти 1244) в Geekbench 6, що забезпечує швидшу роботу додатків.
  • Ігрова продуктивність: Snapdragon 678 отримує 6 балів у тесті «Продуктивність в іграх» проти 3 у Kirin 710F, що вказує на кращу роботу з графічно насиченими іграми.
  • Тест GPU: Snapdragon 678 показує 44 936 балів у GPU-тесті AnTuTu проти 34 605 у Kirin 710F, що свідчить про потужніший графічний процесор.
  • Обробка зображень: Snapdragon 678 демонструє кращі результати в тестах Image detection (31,5 зображень/с проти 13,1) та Background blur (4,56 зображень/с проти 1,82), що важливо для камер.

AnTuTu 10

CPU 89753 133249
GPU 34605 44936
Memory 56588 66474
UX 70755 93572
Total score 251701 338231
HiSilicon Kirin 710F 251701 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 678 Немає даних 338231

GeekBench 6

Asset compression 79.9 MB/sec 81.7 MB/sec
HTML 5 Browser 41.8 pages/sec 41.4 pages/sec
PDF Renderer 44.5 Mpixels/sec 54.7 Mpixels/sec
Image detection 13.1 images/sec 31.5 images/sec
HDR 49.1 Mpixels/sec 47.5 Mpixels/sec
Background blur 1.82 images/sec 4.56 images/sec
Photo processing 9.39 images/sec 11.3 images/sec
Ray tracing 2 Mpixels/sec 2.12 Mpixels/sec
Single-Core Score 352 680
Multi-Core Score 1244 1556
Compute Score (GPU) 969 548

3DMark

Stability 99% 97%
Graphics test 3 FPS 2 FPS
Score 559 475
3DMark Wild Life Performance 559 475

Центральний процесор

Архітектура 4x 2.2 ГГц – Cortex-A73
4x 1.7 ГГц – Cortex-A53
2x 2.2 ГГц – Kryo 460 Gold (Cortex-A76)
6x 1.7 ГГц – Kryo 460 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 2200 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8-A
Кеш L1 256 КБ 16 КБ
Кеш L2 512 КБ 256 КБ
Кеш L3 1 МБ Немає даних
Техпроцес 12 нм 11 нм
Кількість транзисторів 5,5 млрд Немає даних
TDP (Sustained) 5 Вт 6 Вт
Виробництво TSMC Samsung

Графічний прискорювач

GPU Mali-G51 MP4 Adreno 612
Архітектура Bifrost 1st gen Adreno 600
Частота GPU 1000 МГц 845 МГц
Обчислювальних блоків 4 2
Шейдерних блоків 16 96
Всього шейдерів 64 192
FLOPS 128 Гфлопс 324.4 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Немає Hexagon 685

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 1866 МГц 1866 МГц
Шина 2x 32 Біти 2x 16 Біт
Об'єм До 8 ГБ До 8 ГБ
Пропускна здатність Немає даних До 14.9 Гбіт/с

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 2.1 eMMC 5.1, UFS 2.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2340 x 1080 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 48 МП, 2x 24 МП 1x 192 МП, 2x 25 МП
Запис відео 1K при 30FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 12 LTE Cat. 12
Підтримка 5G Немає Немає
Швидкість завантаження До 600 Мбіт/с До 600 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 4 5
Bluetooth 4.2 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS
Модем Немає даних X12

Загальна інформація

Дата анонсу Січень 2019 року Грудень 2020 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі Немає даних SM6150-AC
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 678

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 41 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile Немає даних 40 FPS
[Medium]
Fortnite Немає даних 24 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 54 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 59 FPS
[Medium]
Genshin Impact Немає даних 14 FPS
[Low]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 48 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Redmi Note 10
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип краще підходить для ігор?

Qualcomm Snapdragon 678 краще підходить для ігор завдяки вищому балу GPU (44 936 проти 34 605) та кращій оцінці ігрової продуктивності (6 проти 3).

Чи впливає різниця в продуктивності CPU на повсякденне використання?

Так, Snapdragon 678 забезпечує швидше завантаження додатків та плавнішу багатозадачність завдяки вищим показникам Single-Core (680 проти 352) та Multi-Core (1556 проти 1244).

Який чип більш енергоефективний?

Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100 балів), тому автономність пристроїв на їх основі буде приблизно однаковою.

Чи підтримують ці чипи AI-функції?

Обидва чипи мають AI-блоки, але Snapdragon 678 може показувати кращі результати в задачах, пов'язаних з обробкою зображень, завдяки вищій продуктивності GPU та CPU.

Який чип варто вибрати для смартфона середнього цінового сегмента?

Якщо пріоритет — продуктивність та ігри, обирайте Snapdragon 678. Якщо важлива енергоефективність та бюджет, Kirin 710F також є гідним варіантом.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.