Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

HiSilicon Kirin 810 vs Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У світі мобільних ARM-чипів HiSilicon Kirin 810 і Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 представляють різні покоління та цінові категорії. Kirin 810, випущений у 2019 році, був популярним середньобюджетним рішенням, тоді як Snapdragon 8+ Gen 1 (2022) — флагманський чип для топових смартфонів. Порівняння допоможе зрозуміти, наскільки великий розрив у продуктивності, енергоефективності та можливостях між цими процесорами.

Короткий висновок. Snapdragon 8+ Gen 1 значно перевершує Kirin 810 за всіма показниками продуктивності: загальний бал AnTuTu вищий майже втричі (1,297,201 проти 429,415), а результати Geekbench (одноядерний 1767 проти 770, багатоядерний 4591 проти 1983) підтверджують перевагу. Однак Kirin 810 демонструє хорошу енергоефективність для свого часу. Вибір між ними залежить від бюджету та потреб: для сучасних ігор і важких завдань краще Snapdragon, для базових сценаріїв — Kirin.

Основні відмінності

  • Snapdragon 8+ Gen 1 має значно вищий загальний бал AnTuTu (1,297,201) порівняно з Kirin 810 (429,415), що свідчить про перевагу в комплексній продуктивності.
  • У тесті Geekbench Snapdragon 8+ Gen 1 набирає 1767 одноядерних та 4591 багатоядерних балів, тоді як Kirin 810 — 770 та 1983 відповідно, що вказує на суттєво вищу швидкодію CPU.
  • Графічна продуктивність (GPU) Snapdragon 8+ Gen 1 (484,936 балів у AnTuTu) значно перевершує Kirin 810 (91,897 балів), що критично для ігор та графічних завдань.
  • Snapdragon 8+ Gen 1 виготовлений за техпроцесом 4 нм, тоді як Kirin 810 — за 7 нм, що забезпечує кращу енергоефективність та тепловідведення у новішого чипа.
  • Snapdragon 8+ Gen 1 підтримує новіші стандарти пам'яті (LPDDR5) та швидший накопичувач (UFS 3.1), тоді як Kirin 810 обмежений старішими LPDDR4X та UFS 2.1.

AnTuTu 10

CPU 140335 344625
GPU 91897 484936
Memory 93192 229669
UX 103991 237971
Total score 429415 1297201
HiSilicon Kirin 810 429415 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 Немає даних 1297201

GeekBench 6

Asset compression 97.9 MB/sec 195.5 MB/sec
HTML 5 Browser 48.9 pages/sec 118.1 pages/sec
PDF Renderer 54.9 Mpixels/sec 175.1 Mpixels/sec
Image detection 38.5 images/sec 117.5 images/sec
HDR 59.1 Mpixels/sec 146.3 Mpixels/sec
Background blur 5.8 images/sec 16.5 images/sec
Photo processing 17.9 images/sec 34 images/sec
Ray tracing 2.95 Mpixels/sec 5.31 Mpixels/sec
Single-Core Score 770 1767
Multi-Core Score 1983 4591
Compute Score (GPU) 2580 7373

3DMark

Stability 99% 46%
Graphics test 8 FPS 45 FPS
Score 1421 7655
3DMark Wild Life Performance 1421 7655

Ігри

PUBG Mobile 30 FPS
[High]
89 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile 41 FPS
[Ultra]
60 FPS
[Ultra]
Fortnite 29 FPS
[Medium]
47 FPS
[Ultra]
Shadowgun Legends 43 FPS
[Ultra]
114 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz 59 FPS
[Ultra]
120 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang 60 FPS
[Ultra]
58 FPS
[Ultra]
Смартфон Huawei Honor 9X
1080 x 2340
ZTE Nubia Red Magic 7S Pro
1080 x 2400
Genshin Impact Немає даних 56 FPS
[Ultra]

Центральний процесор

Архітектура 2x 2.27 ГГц – Cortex-A76
6x 1.9 ГГц – Cortex-A55
1x 3.2 ГГц – Cortex-X2
3x 2.75 ГГц – Cortex-A710
4x 2 ГГц – Cortex-A510
Кількість ядер 8 8
Частота 2270 МГц 3200 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv9-A
Кеш L1 256 КБ Немає даних
Кеш L2 1 МБ 1 МБ
Техпроцес 7 нм 4 нм
Кількість транзисторів 6,9 млрд Немає даних
TDP (Sustained) 5 Вт 6 Вт
Кеш L3 Немає даних 6 МБ
Виробництво Немає даних TSMC

Графічний прискорювач

GPU Mali-G52 MP6 Adreno 730
Архітектура Bifrost 2nd gen Adreno 700
Частота GPU 820 МГц 900 МГц
Обчислювальних блоків 6 2
Шейдерних блоків 24 768
Всього шейдерів 144 1536
FLOPS 236.2 Гфлопс 2764.8 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Hexagon

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR5
Частота пам'яті 2133 МГц 3200 МГц
Шина 4x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 31.78 Гбіт/сек До 51,2 Гбіт/с
Об'єм До 8 ГБ До 24 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 2.1 UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 3840 x 2160
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 48 МП, 2x 20 МП 1x 200 МП
Запис відео 1K при 30FPS 8K при 30FPS, 4K при 120FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 8K при 30FPS, 4K при 120FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 12 LTE Cat. 24
Підтримка 5G Немає Так
Швидкість завантаження До 600 Мбіт/с До 10000 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с До 3670 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.0 5.3
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC
Модем Немає даних Snapdragon X65

Загальна інформація

Дата анонсу Червень 2019 року Травень 2022 року
Клас Середній клас Флагман
Номер моделі Hi6280 SM8475
Офіційний сайт Сайт HiSilicon Kirin 810 Сайт Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Kirin 810 чи Snapdragon 8+ Gen 1?

Snapdragon 8+ Gen 1 значно потужніший завдяки новішому GPU (Adreno 730) та вищій продуктивності. Він забезпечує плавний геймплей у важких іграх, тоді як Kirin 810 підходить лише для легких ігор.

Чи варто купувати смартфон з Kirin 810 у 2025 році?

Kirin 810 застарів: його продуктивність достатня для базових завдань (месенджери, веб-серфінг), але для сучасних ігор та багатозадачності краще обрати Snapdragon 8+ Gen 1.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають високі показники енергоефективності (100 балів у даних), але Snapdragon 8+ Gen 1 виготовлений за 4 нм техпроцесом, що забезпечує краще співвідношення продуктивності до енергоспоживання.

Чи підтримує Kirin 810 5G?

HiSilicon Kirin 810 не має вбудованого 5G-модема; він підтримує лише 4G LTE. Snapdragon 8+ Gen 1 має інтегрований 5G-модем.

Який чип краще справляється з AI-завданнями?

Snapdragon 8+ Gen 1 має потужніший AI-блок (Qualcomm Hexagon), що забезпечує швидшу обробку зображень та інтелектуальні функції. Kirin 810 також має NPU, але його продуктивність нижча.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.