Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

HiSilicon Kirin 820 vs MediaTek Dimensity 1200

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У світі мобільних ARM-чипів HiSilicon Kirin 820 та MediaTek Dimensity 1200 займають різні ніші. Kirin 820, випущений у 2020 році, орієнтований на середній сегмент, тоді як Dimensity 1200 (2021) належить до флагманської лінійки. Обидва чипи підтримують 5G, але відрізняються архітектурою, продуктивністю та енергоефективністю. У цьому порівнянні ми проаналізуємо їхні характеристики, результати тестів та особливості, щоб допомогти вам визначитися з вибором.

Короткий висновок. MediaTek Dimensity 1200 значно випереджає HiSilicon Kirin 820 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується вищими результатами в AnTuTu (771755 проти 494513) та Geekbench (одноядерний 1113 проти 788, багатоядерний 3172 проти 1972). Обидва чипи мають однакову енергоефективність, але Dimensity 1200 забезпечує кращу ігрову продуктивність. Якщо вам потрібна максимальна швидкість для ігор та важких завдань, обирайте Dimensity 1200. Для повсякденних завдань та економії коштів підійде Kirin 820.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: MediaTek Dimensity 1200 набирає 771755 балів в AnTuTu, тоді як HiSilicon Kirin 820 — 494513, що свідчить про значну перевагу Dimensity.
  • Продуктивність CPU: Dimensity 1200 має вищі одноядерний (1113) та багатоядерний (3172) бали в Geekbench порівняно з Kirin 820 (788 та 1972 відповідно).
  • Продуктивність GPU: Dimensity 1200 забезпечує кращу ігрову продуктивність (19 балів проти 12), що підтверджується вищими показниками в тестах Asset compression та PDF Renderer.
  • Енергоефективність: обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100), тому автономність буде схожою за однакових умов.
  • Дата виходу: Kirin 820 вийшов у березні 2020 року, а Dimensity 1200 — у січні 2021, що робить останній новішим та технологічно досконалішим.

AnTuTu 10

CPU 146219 227236
GPU 144816 211176
Memory 101046 152585
UX 102432 180758
Total score 494513 771755
HiSilicon Kirin 820 494513 Немає даних
MediaTek Dimensity 1200 Немає даних 771755

GeekBench 6

Asset compression 99.6 MB/sec 159.5 MB/sec
HTML 5 Browser 46.6 pages/sec 94.9 pages/sec
PDF Renderer 65.3 Mpixels/sec 135.9 Mpixels/sec
Image detection 36.4 images/sec 60.2 images/sec
HDR 60.3 Mpixels/sec 106.8 Mpixels/sec
Background blur 6.16 images/sec 9.41 images/sec
Photo processing 17.7 images/sec 31.7 images/sec
Ray tracing 2.86 Mpixels/sec 4.48 Mpixels/sec
Single-Core Score 788 1113
Multi-Core Score 1972 3172
Compute Score (GPU) 2258 5177

Ігри

PUBG Mobile 58 FPS
[Low]
68 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile 41 FPS
[Ultra]
60 FPS
[High]
Fortnite 27 FPS
[Low]
28 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz 48 FPS
[Ultra]
88 FPS
[Ultra]
Genshin Impact 33 FPS
[Medium]
51 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang 57 FPS
[Ultra]
60 FPS
[Ultra]
Смартфон Huawei Honor X10
1080 x 2400
Oppo Realme GT Neo
1080 x 2400
Shadowgun Legends Немає даних 71 FPS
[Ultra]

Центральний процесор

Архітектура 1x 2.36 ГГц – Cortex-A76
3x 2.22 ГГц – Cortex-A76
4x 1.84 ГГц – Cortex-A55
1x 3 ГГц – Cortex-A78
3x 2.6 ГГц – Cortex-A78
4x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2360 МГц 3000 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.2-A
Техпроцес 7 нм 6 нм
TDP (Sustained) 5 Вт 4,3 Вт
Кеш L1 Немає даних 32 КБ
Кеш L2 Немає даних 320 КБ
Кеш L3 Немає даних 8 МБ
Виробництво Немає даних TSMC

Графічний прискорювач

GPU Mali-G57 MP6 Mali-G77 MP9
Архітектура Valhall 1st gen Valhall 1st gen
Частота GPU 850 МГц 850 МГц
Обчислювальних блоків 6 9
Шейдерних блоків 64 64
Всього шейдерів 384 576
FLOPS 652.8 Гфлопс 979.2 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так MediaTek APU 3.0
Продуктивність NPU Немає даних 4.5 ТОПС

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 2133 МГц
Шина 4x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 31.78 Гбіт/сек До 34.1 Гбіт/сек
Об'єм До 12 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.1 UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3360 x 1440 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 48 МП, 2x 20 МП 1x 200 МП, 2x 32 МП
Запис відео 4K при 30FPS 4K при 60FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP9
- H.264
- H.265
- AV1
- VP9
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Balong 5000 Helio M70
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 19
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 4600 Мбіт/с До 4700 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.1 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC
Швидкість завантаження Немає даних До 2500 Мбіт/с

Загальна інформація

Дата анонсу Березень 2020 року Січень 2021 року
Клас Середній клас Флагман
Номер моделі Немає даних MT6893
Офіційний сайт Немає даних Сайт MediaTek Dimensity 1200

3DMark

Stability Немає даних 81%
Graphics test Немає даних 27 FPS
Score Немає даних 4520
3DMark Wild Life Performance Немає даних 4520

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

MediaTek Dimensity 1200 значно потужніший в іграх завдяки вищій продуктивності GPU (19 балів проти 12 у Kirin 820).

Чи варто переплачувати за Dimensity 1200?

Якщо вам потрібна максимальна продуктивність для важких завдань та ігор, так. Для базових потреб Kirin 820 є більш економічним варіантом.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності, тому різниці в автономності практично немає.

Який чип має кращий AI-блок?

На основі наявних даних не можна точно визначити, який чип має кращий AI-блок, оскільки результати тестів AI не наведені.

Чи підтримують обидва чипи 5G?

Так, обидва чипи мають вбудований 5G-модем, що забезпечує підтримку мереж п'ятого покоління.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.