Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

HiSilicon Kirin 820 vs MediaTek Helio G70

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

HiSilicon Kirin 820 та MediaTek Helio G70 — два популярних ARM-чипи для смартфонів середнього сегмента, випущені у 2020 році. Обидва пропонують збалансовану продуктивність, але суттєво відрізняються за архітектурою, графікою та енергоефективністю. У цьому порівнянні ми проаналізуємо їхні характеристики, результати бенчмарків та реальну продуктивність, щоб допомогти вам обрати оптимальний варіант.

Короткий висновок. HiSilicon Kirin 820 значно випереджає MediaTek Helio G70 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується вищими результатами в AnTuTu (494513 проти 246700) та Geekbench (одноядерний 788 проти 417, багатоядерний 1972 проти 1345). Kirin 820 також демонструє кращу обробку зображень та роботу з HDR. Водночас MediaTek Helio G70 може бути цікавим для бюджетних пристроїв завдяки нижчій вартості, хоча й поступається в іграх та ресурсомістких завданнях.

Основні відмінності

  • HiSilicon Kirin 820 має майже вдвічі вищий загальний бал в AnTuTu (494513) порівняно з MediaTek Helio G70 (246700).
  • Kirin 820 демонструє вищу продуктивність CPU: одноядерний тест Geekbench 788 проти 417, багатоядерний 1972 проти 1345.
  • Графічна підсистема Kirin 820 значно потужніша: GPU-бал в AnTuTu 144816 проти 41559 у Helio G70.
  • Kirin 820 краще справляється з обробкою зображень та HDR: 60.3 Mpixels/sec проти 44.3 Mpixels/sec.
  • MediaTek Helio G70 має нижчі показники в тестах пам'яті та UX, що впливає на загальну швидкодію системи.

AnTuTu 10

CPU 146219 78346
GPU 144816 41559
Memory 101046 55019
UX 102432 71776
Total score 494513 246700
HiSilicon Kirin 820 494513 Немає даних
MediaTek Helio G70 Немає даних 246700

GeekBench 6

Asset compression 99.6 MB/sec 69.5 MB/sec
HTML 5 Browser 46.6 pages/sec 38.9 pages/sec
PDF Renderer 65.3 Mpixels/sec 48.8 Mpixels/sec
Image detection 36.4 images/sec 24.8 images/sec
HDR 60.3 Mpixels/sec 44.3 Mpixels/sec
Background blur 6.16 images/sec 3.2 images/sec
Photo processing 17.7 images/sec 12.3 images/sec
Ray tracing 2.86 Mpixels/sec 2.1 Mpixels/sec
Single-Core Score 788 417
Multi-Core Score 1972 1345
Compute Score (GPU) 2258 949

Ігри

PUBG Mobile 58 FPS
[Low]
31 FPS
[High]
Call of Duty: Mobile 41 FPS
[Ultra]
30 FPS
[Low]
Fortnite 27 FPS
[Low]
Немає даних
World of Tanks Blitz 48 FPS
[Ultra]
52 FPS
[Ultra]
Genshin Impact 33 FPS
[Medium]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 57 FPS
[Ultra]
53 FPS
[High]
Смартфон Huawei Honor X10
1080 x 2400
Realme C3
720 x 1600
Shadowgun Legends Немає даних 52 FPS
[Low]

Центральний процесор

Архітектура 1x 2.36 ГГц – Cortex-A76
3x 2.22 ГГц – Cortex-A76
4x 1.84 ГГц – Cortex-A55
2x 2 ГГц – Cortex-A75
6x 1,7 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2360 МГц 2000 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8-A
Техпроцес 7 нм 12 нм
TDP (Sustained) 5 Вт 5 Вт
Кеш L2 Немає даних 320 КБ
Кеш L3 Немає даних 1 МБ
Кількість транзисторів Немає даних 5,5 млрд
Виробництво Немає даних TSMC

Графічний прискорювач

GPU Mali-G57 MP6 Mali-G52 MP2
Архітектура Valhall 1st gen Bifrost 2nd gen
Частота GPU 850 МГц 820 МГц
Обчислювальних блоків 6 2
Шейдерних блоків 64 24
Всього шейдерів 384 48
FLOPS 652.8 Гфлопс 78.7 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Так

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 1800 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 31.78 Гбіт/сек До 13.41 Гбіт/сек
Об'єм До 12 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.1 eMMC 5.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3360 x 1440 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 48 МП, 2x 20 МП 1x 48 МП, 2x 16 МП
Запис відео 4K при 30FPS 2K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 2K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Balong 5000 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 7
Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 4600 Мбіт/с До 300 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.1 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou GPS, GLONASS, Beidou, Galileo
Швидкість завантаження Немає даних До 100 Мбіт/с

Загальна інформація

Дата анонсу Березень 2020 року Січень 2020 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі Немає даних MT6769V/CB
Офіційний сайт Немає даних Сайт MediaTek Helio G70

3DMark

Stability Немає даних 99%
Graphics test Немає даних 4 FPS
Score Немає даних 718
3DMark Wild Life Performance Немає даних 718

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Kirin 820 чи Helio G70?

HiSilicon Kirin 820 забезпечує значно кращу ігрову продуктивність завдяки потужнішому GPU та вищим результатам у тестах (GPU-бал 144816 проти 41559). Він краще справляється з вимогливими іграми.

Чи варто переплачувати за Kirin 820?

Якщо вам потрібна висока продуктивність для ігор, багатозадачності та обробки медіа, Kirin 820 виправдовує свою ціну. Helio G70 підійде для базових завдань та економії бюджету.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однаковий показник енергоефективності (100), тому за автономністю вони приблизно рівні. Однак Kirin 820 використовує більш сучасний техпроцес, що може давати невелику перевагу.

Які смартфони використовують ці чипи?

HiSilicon Kirin 820 встановлювався в смартфони Huawei та Honor (наприклад, Honor 30S). MediaTek Helio G70 використовується в бюджетних моделях Realme, Xiaomi та інших брендів.

Чи підтримують ці чипи 5G?

HiSilicon Kirin 820 має вбудований 5G-модем, тоді як MediaTek Helio G70 підтримує лише 4G LTE. Це важлива відмінність для тих, хто планує використовувати мережі п'ятого покоління.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.