Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

HiSilicon Kirin 820 vs Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 2

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Вибір між HiSilicon Kirin 820 та Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 2 може бути непростим, адже обидва чипи належать до середнього сегменту, але мають різні роки випуску та архітектуру. Kirin 820 дебютував у 2020 році, тоді як Snapdragon 7 Plus Gen 2 – у 2023. У цьому порівнянні ми проаналізуємо продуктивність CPU, GPU, енергоефективність, AI-можливості та результати популярних бенчмарків, щоб допомогти вам зробити свідомий вибір.

Короткий висновок. Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 2 значно перевершує HiSilicon Kirin 820 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується вищими результатами в AnTuTu (1 123 375 проти 494 513) та Geekbench 6 (одноядерний 1697 проти 788, багатоядерний 4404 проти 1972). Він також пропонує кращу швидкість обробки зображень, роботи з PDF та інших завдань. Однак обидва чипи мають однакову енергоефективність (100 балів). Якщо вам потрібна максимальна продуктивність для ігор та важких додатків, Snapdragon 7 Plus Gen 2 є очевидним вибором. Для базових завдань Kirin 820 все ще може бути достатнім.

Основні відмінності

  • Snapdragon 7 Plus Gen 2 має значно вищий загальний бал AnTuTu (1 123 375) порівняно з Kirin 820 (494 513), що свідчить про кращу загальну продуктивність.
  • У Geekbench 6 Snapdragon 7 Plus Gen 2 набирає 1697 балів в одноядерному тесті та 4404 у багатоядерному, тоді як Kirin 820 – 788 та 1972 відповідно, що вказує на суттєву перевагу в CPU.
  • Продуктивність GPU у Snapdragon 7 Plus Gen 2 також вища: 338 296 балів у AnTuTu GPU проти 144 816 у Kirin 820, що забезпечує кращу ігрову продуктивність.
  • Snapdragon 7 Plus Gen 2 швидше обробляє зображення (114 зображень/сек проти 36.4) та PDF (157.2 Mpixels/сек проти 65.3), що покращує роботу з мультимедіа.
  • Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100 балів), тому різниця в автономності залежатиме від інших компонентів пристрою.

AnTuTu 10

CPU 146219 339488
GPU 144816 338296
Memory 101046 209037
UX 102432 235554
Total score 494513 1123375
HiSilicon Kirin 820 494513 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 2 Немає даних 1123375

GeekBench 6

Asset compression 99.6 MB/sec 176.4 MB/sec
HTML 5 Browser 46.6 pages/sec 115.8 pages/sec
PDF Renderer 65.3 Mpixels/sec 157.2 Mpixels/sec
Image detection 36.4 images/sec 114 images/sec
HDR 60.3 Mpixels/sec 134.1 Mpixels/sec
Background blur 6.16 images/sec 16.2 images/sec
Photo processing 17.7 images/sec 41.8 images/sec
Ray tracing 2.86 Mpixels/sec 4.67 Mpixels/sec
Single-Core Score 788 1697
Multi-Core Score 1972 4404
Compute Score (GPU) 2258 5290

Ігри

PUBG Mobile 58 FPS
[Low]
77 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile 41 FPS
[Ultra]
59 FPS
[Ultra]
Fortnite 27 FPS
[Low]
38 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz 48 FPS
[Ultra]
116 FPS
[Ultra]
Genshin Impact 33 FPS
[Medium]
53 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang 57 FPS
[Ultra]
114 FPS
[Ultra]
Смартфон Huawei Honor X10
1080 x 2400
Xiaomi Poco F5
1080 x 2400
Shadowgun Legends Немає даних 81 FPS
[Ultra]

Центральний процесор

Архітектура 1x 2.36 ГГц – Cortex-A76
3x 2.22 ГГц – Cortex-A76
4x 1.84 ГГц – Cortex-A55
1x 2.91 ГГц – Cortex-X2
3x 2.49 ГГц – Cortex-A710
4x 1.8 ГГц – Cortex-A510
Кількість ядер 8 8
Частота 2360 МГц 2910 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A Немає даних
Техпроцес 7 нм 4 нм
TDP (Sustained) 5 Вт 6 Вт
Кеш L1 Немає даних 1024 КБ
Кеш L2 Немає даних 2 МБ
Кеш L3 Немає даних 8 МБ
Кількість транзисторів Немає даних 10,2 млрд
Виробництво Немає даних TSMC

Графічний прискорювач

GPU Mali-G57 MP6 Adreno 725
Архітектура Valhall 1st gen Adreno 700
Частота GPU 850 МГц 580 МГц
Обчислювальних блоків 6 2
Шейдерних блоків 64 768
Всього шейдерів 384 1536
FLOPS 652.8 Гфлопс 1781.7 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Так

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR5
Частота пам'яті 2133 МГц 3200 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 31.78 Гбіт/сек До 25.6 Гбіт/сек
Об'єм До 12 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.1 UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3360 x 1440 3360 x 1600
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 48 МП, 2x 20 МП 1x 200 МП
Запис відео 4K при 30FPS 4K при 60FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Balong 5000 Snapdragon X62
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 4600 Мбіт/с До 4400 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.1 5.3
Навігація GPS, GLONASS, Beidou GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC
Швидкість завантаження Немає даних До 1600 Мбіт/с

Загальна інформація

Дата анонсу Березень 2020 року Березень 2023 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі Немає даних SM7475-AB
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 2

3DMark

Stability Немає даних 84%
Graphics test Немає даних 45 FPS
Score Немає даних 7530
3DMark Wild Life Performance Немає даних 7530

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Kirin 820 чи Snapdragon 7 Plus Gen 2?

Snapdragon 7 Plus Gen 2 значно кращий для ігор завдяки вищій продуктивності GPU (338 296 балів у AnTuTu проти 144 816) та CPU, що забезпечує плавний геймплей у вимогливих іграх.

Чи варто оновлюватися з Kirin 820 на Snapdragon 7 Plus Gen 2?

Так, якщо вам потрібна вища продуктивність для ігор, багатозадачності або роботи з важкими додатками. Snapdragon 7 Plus Gen 2 пропонує вдвічі вищі результати в бенчмарках.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100 балів), тому споживання енергії приблизно однакове. Автономність більше залежить від ємності акумулятора та оптимізації пристрою.

Чи підтримують ці чипи 5G?

HiSilicon Kirin 820 має вбудований модем 5G, тоді як Snapdragon 7 Plus Gen 2 також підтримує 5G. Обидва забезпечують швидке підключення до мереж п'ятого покоління.

Який чип краще справляється з AI-завданнями?

Snapdragon 7 Plus Gen 2 має потужніший AI-блок, що підтверджується вищими показниками в тестах обробки зображень (114 зображень/сек проти 36.4) та розмиття фону (16.2 зображень/сек проти 6.16).

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.