Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

HiSilicon Kirin 820 vs Qualcomm Snapdragon 860

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

HiSilicon Kirin 820 і Qualcomm Snapdragon 860 — це два ARM-чипи, які з'явилися на ринку з різницею приблизно в рік. Kirin 820, випущений у березні 2020 року, орієнтований на середній сегмент, тоді як Snapdragon 860, анонсований у квітні 2019 року, є флагманським рішенням попереднього покоління. Обидва чипи пропонують високу продуктивність, але мають суттєві відмінності в архітектурі, графіці та енергоефективності. У цьому порівнянні ми детально розглянемо їхні характеристики, результати бенчмарків та особливості, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. За результатами тестів Qualcomm Snapdragon 860 випереджає HiSilicon Kirin 820 за загальною продуктивністю (638989 проти 494513 балів в AnTuTu 10). Snapdragon 860 також має вищі показники в одно- та багатоядерних тестах Geekbench 6 (988/2560 проти 788/1972). Однак Kirin 820 демонструє кращу енергоефективність (100 балів проти 100, але з меншим енергоспоживанням завдяки техпроцесу 7 нм). Якщо вам потрібна максимальна продуктивність для ігор та важких завдань, Snapdragon 860 буде кращим вибором. Для повсякденних завдань і тривалої автономності Kirin 820 також є гідним варіантом.

Основні відмінності

  • Snapdragon 860 має вищий загальний бал AnTuTu 10 (638989) порівняно з Kirin 820 (494513), що свідчить про його перевагу в загальній продуктивності.
  • У Geekbench 6 Snapdragon 860 набирає 988 балів в одноядерному та 2560 в багатоядерному тестах, тоді як Kirin 820 — 788 та 1972 відповідно.
  • Графічна продуктивність Snapdragon 860 (GPU 154614 балів) перевищує Kirin 820 (GPU 144816 балів), що робить його кращим для ігор.
  • Kirin 820 використовує техпроцес 7 нм, що забезпечує вищу енергоефективність порівняно з Snapdragon 860 (8 нм), хоча обидва мають однаковий показник енергоефективності 100 балів.
  • Snapdragon 860 має кращі результати в тестах обробки зображень (53.8 images/sec проти 36.4) та HDR (79.4 Mpixels/sec проти 60.3), що важливо для AI-завдань.

AnTuTu 10

CPU 146219 174948
GPU 144816 154614
Memory 101046 133311
UX 102432 176116
Total score 494513 638989
HiSilicon Kirin 820 494513 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 860 Немає даних 638989

GeekBench 6

Asset compression 99.6 MB/sec 115.2 MB/sec
HTML 5 Browser 46.6 pages/sec 67.6 pages/sec
PDF Renderer 65.3 Mpixels/sec 89.4 Mpixels/sec
Image detection 36.4 images/sec 53.8 images/sec
HDR 60.3 Mpixels/sec 79.4 Mpixels/sec
Background blur 6.16 images/sec 7.65 images/sec
Photo processing 17.7 images/sec 26.4 images/sec
Ray tracing 2.86 Mpixels/sec 3.58 Mpixels/sec
Single-Core Score 788 988
Multi-Core Score 1972 2560
Compute Score (GPU) 2258 2513

Ігри

PUBG Mobile 58 FPS
[Low]
58 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile 41 FPS
[Ultra]
54 FPS
[Ultra]
Fortnite 27 FPS
[Low]
26 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz 48 FPS
[Ultra]
98 FPS
[Ultra]
Genshin Impact 33 FPS
[Medium]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 57 FPS
[Ultra]
56 FPS
[Ultra]
Смартфон Huawei Honor X10
1080 x 2400
Xiaomi Poco X3 Pro
1080 x 2400
Shadowgun Legends Немає даних 56 FPS
[Ultra]

Центральний процесор

Архітектура 1x 2.36 ГГц – Cortex-A76
3x 2.22 ГГц – Cortex-A76
4x 1.84 ГГц – Cortex-A55
1x 2.96 ГГц – Cortex-A76 (Kryo 485 Prime)
3x 2.42 ГГц – Cortex-A76 (Kryo 485 Gold)
4x 1.8 ГГц – Cortex-A55 (Kryo 485 Silver)
Кількість ядер 8 8
Частота 2360 МГц 2960 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.2-A
Техпроцес 7 нм 7 нм
TDP (Sustained) 5 Вт 6 Вт
Кеш L1 Немає даних 512 КБ
Кеш L2 Немає даних 1 МБ
Кеш L3 Немає даних 2 МБ
Кількість транзисторів Немає даних 6,7 млрд
Виробництво Немає даних TSMC

Графічний прискорювач

GPU Mali-G57 MP6 Adreno 640
Архітектура Valhall 1st gen Adreno 600
Частота GPU 850 МГц 675 МГц
Обчислювальних блоків 6 2
Шейдерних блоків 64 384
Всього шейдерів 384 768
FLOPS 652.8 Гфлопс 1036.8 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Hexagon 690

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 2133 МГц
Шина 4x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 31.78 Гбіт/сек До 34.13 Гбіт/сек
Об'єм До 12 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.1 UFS 3.0, UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3360 x 1440 3840 x 2160
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 48 МП, 2x 20 МП 1x 192 МП, 2x 22 МП
Запис відео 4K при 30FPS 4K при 120FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 8K при 30FPS, 4K при 120FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Balong 5000 X24 LTE, X50 5G
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 20
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 4600 Мбіт/с До 5000 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.1 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS
Швидкість завантаження Немає даних До 1240 Мбіт/с

Загальна інформація

Дата анонсу Березень 2020 року Квітень 2019 року
Клас Середній клас Флагман
Номер моделі Немає даних SM8150-AC
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 860

3DMark

Stability Немає даних 97%
Graphics test Немає даних 20 FPS
Score Немає даних 3456
3DMark Wild Life Performance Немає даних 3456

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Kirin 820 чи Snapdragon 860?

Snapdragon 860 має вищу продуктивність GPU (154614 балів проти 144816), тому він краще підходить для ігор. Однак Kirin 820 також забезпечує хорошу ігрову продуктивність у більшості сучасних ігор.

Чи варто переплачувати за Snapdragon 860?

Якщо вам потрібна максимальна продуктивність для важких завдань або ігор, Snapdragon 860 виправдовує свою ціну. Для повсякденного використання Kirin 820 буде достатньо.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однаковий показник енергоефективності (100 балів), але Kirin 820 виготовлений за техпроцесом 7 нм, що теоретично забезпечує менше енергоспоживання.

Чи підтримують ці чипи 5G?

HiSilicon Kirin 820 має вбудований модем 5G, тоді як Snapdragon 860 підтримує лише 4G LTE. Для 5G потрібен зовнішній модем.

Який чип кращий для AI-завдань?

Snapdragon 860 має кращі результати в тестах обробки зображень та HDR, що свідчить про потужніший AI-блок. Kirin 820 також має AI-прискорювач, але поступається в продуктивності.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.