Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

HiSilicon Kirin 9000 vs Apple A18

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У світі мобільних ARM-чипів HiSilicon Kirin 9000 і Apple A18 представляють різні епохи та підходи до продуктивності. Kirin 9000, випущений у 2020 році, був флагманом HiSilicon, тоді як A18 від Apple з'явився у 2024 році. Обидва чипи пропонують високу продуктивність, але A18 демонструє значний приріст у бенчмарках, особливо в одно- та багатоядерних тестах. Давайте порівняємо їхні характеристики, щоб зрозуміти, який чип краще підходить для ваших завдань.

Короткий висновок. Apple A18 значно випереджає HiSilicon Kirin 9000 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується результатами бенчмарків: A18 має майже втричі вищий одноядерний показник (3466 проти 1262) і більш ніж удвічі вищий багатоядерний (8592 проти 3507). Однак Kirin 9000 має кращу енергоефективність (100 балів проти 0), що може бути важливим для автономності. Якщо вам потрібна максимальна продуктивність для ігор та важких завдань, обирайте Apple A18. Якщо пріоритет — енергоефективність, Kirin 9000 все ще може бути хорошим вибором.

Основні відмінності

  • Apple A18 має значно вищий одноядерний показник у бенчмарках (3466 проти 1262), що свідчить про кращу продуктивність на одне ядро.
  • Багатоядерна продуктивність A18 також набагато вища (8592 проти 3507), що робить його кращим для багатозадачності.
  • GPU продуктивність A18 вища: у тесті Background blur A18 досягає 36.2 images/sec, тоді як Kirin 9000 — лише 11.8 images/sec.
  • Kirin 9000 має вищий бал енергоефективності (100 проти 0), що може забезпечити кращу автономність при меншому навантаженні.
  • Apple A18 випущений у 2024 році, тоді як Kirin 9000 — у 2020, тому A18 підтримує новіші технології та архітектури.

AnTuTu 10

CPU 242171 441992
GPU 315801 699959
Memory 155272 173158
UX 188275 358704
Total score 901517 1673813
HiSilicon Kirin 9000 901517 Немає даних
Apple A18 Немає даних 1673813

GeekBench 6

Asset compression 146.1 MB/sec 286.8 MB/sec
HTML 5 Browser 90.8 pages/sec 184.2 pages/sec
PDF Renderer 113.9 Mpixels/sec 201.2 Mpixels/sec
Image detection 71.8 images/sec 297.2 images/sec
HDR 98.9 Mpixels/sec 279.1 Mpixels/sec
Background blur 11.8 images/sec 36.2 images/sec
Photo processing 29.7 images/sec 90 images/sec
Ray tracing 4.01 Mpixels/sec 8.68 Mpixels/sec
Single-Core Score 1262 3466
Multi-Core Score 3507 8592
Compute Score (GPU) 7580 Немає даних

3DMark

Stability 54% Немає даних
Graphics test 36 FPS Немає даних
Score 6072 Немає даних
3DMark Wild Life Performance 6072 Немає даних

Ігри

PUBG Mobile 81 FPS
[Ultra]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 44 FPS
[Ultra]
Немає даних
Fortnite 29 FPS
[Low]
Немає даних
World of Tanks Blitz 51 FPS
[Ultra]
Немає даних
Genshin Impact 58 FPS
[Ultra]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 60 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон Huawei Mate 40 Pro
1344 x 3140
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 1x 3.13 ГГц – Cortex-A77
3x 2.54 ГГц – Cortex-A77
4x 2.05 ГГц – Cortex-A55
2x 4.04 ГГц –
4x 2 ГГц –
Кількість ядер 8 6
Частота 3130 МГц 4040 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv9.2-A
Техпроцес 5 нм 3 нм
Кількість транзисторів 15,3 млрд Немає даних
TDP (Sustained) 6 Вт Немає даних
Виробництво TSMC TSMC

Графічний прискорювач

GPU Mali-G78 MP24 Apple A18 GPU
Архітектура Valhall 2nd gen Apple Bionic GPU
Частота GPU 759 МГц 1398 МГц
Обчислювальних блоків 24 5
Шейдерних блоків 64 128
Всього шейдерів 1536 640
FLOPS 2331.6 Гфлопс 1789.4 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 Немає даних
Версія OpenCL 2.0 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор AI accelerator Neural Engine
Продуктивність NPU Немає даних 35 ТОПС

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR5X
Частота пам'яті 2750 МГц 7500 МГц
Шина 4x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 44 Гбіт/сек Немає даних
Об'єм До 16 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1 NVMe
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 Немає даних
Запис відео 4K при 60FPS 8K при 24FPS, 4K при 120FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 8K при 24FPS, 4K при 120FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- AV1
- VP8
- VP9
- Motion JPEG
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AAX
- AAX+
- AC-3
- AIFF
- CAF
- E-AC-3
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 48 МП

Зв'язок та мережі

Модем Balong 5000 Snapdragon X75
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 24
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 4600 Мбіт/с До 10000 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 2500 Мбіт/с До 3500 Мбіт/с
Wi-Fi 6 7
Bluetooth 5.2 5.3
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Жовтень 2020 року Вересень 2024 року
Клас Флагман Флагман
Офіційний сайт Сайт HiSilicon Kirin 9000 Немає даних

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

—

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Kirin 9000 чи Apple A18?

Apple A18 значно потужніший у графічних тестах, тому він забезпечить вищу частоту кадрів та кращу продуктивність у вимогливих іграх.

Який чип більш енергоефективний?

HiSilicon Kirin 9000 має вищий бал енергоефективності (100 проти 0), що може означати менше споживання енергії при легких навантаженнях.

Чи варто оновлюватись з пристрою на Kirin 9000 до A18?

Так, якщо вам потрібна значно вища продуктивність CPU та GPU, особливо для ігор та важких застосунків, Apple A18 буде суттєвим кроком вперед.

Який чип має кращий AI-блок?

На основі наявних даних, Apple A18 демонструє вищу продуктивність у завданнях, пов'язаних з обробкою зображень, що може свідчити про потужніший AI-блок.

Який чип підходить для робочих завдань?

Apple A18 з вищими багатоядерними показниками краще впорається з редагуванням відео, компіляцією коду та іншими ресурсомісткими задачами.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.