Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

HiSilicon Kirin 9000S vs Qualcomm Snapdragon 480 Plus

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

HiSilicon Kirin 9000S та Qualcomm Snapdragon 480 Plus — це два ARM-чипи, які належать до різних сегментів. Kirin 9000S, випущений у 2023 році, є флагманським рішенням, тоді як Snapdragon 480 Plus (2021) орієнтований на бюджетні пристрої. У цьому порівнянні ми проаналізуємо їхню продуктивність CPU та GPU, енергоефективність, результати бенчмарків та інші ключові параметри, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. HiSilicon Kirin 9000S значно випереджає Snapdragon 480 Plus за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується вищими результатами в AnTuTu (823241 проти 394850) та Geekbench (одноядерний 1324 проти 862, багатоядерний 4116 проти 1857). Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100), але Kirin 9000S пропонує кращу ігрову продуктивність. Snapdragon 480 Plus може бути достатнім для базових завдань, але для вимогливих додатків Kirin 9000S є кращим вибором.

Основні відмінності

  • Продуктивність CPU: Kirin 9000S має вищий одноядерний (1324 проти 862) та багатоядерний (4116 проти 1857) результати Geekbench.
  • Загальна продуктивність: AnTuTu 10 показує перевагу Kirin 9000S (823241 проти 394850), особливо в CPU та GPU підрозділах.
  • Ігрова продуктивність: Kirin 9000S отримав 0 балів у категорії «Продуктивність в іграх», тоді як Snapdragon 480 Plus — 9 балів, що може свідчити про кращу оптимізацію для ігор у бюджетного чипа.
  • Техпроцес: Kirin 9000S виготовлений за новішим техпроцесом (7 нм), що забезпечує кращу енергоефективність, хоча обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100).
  • Дата виходу: Kirin 9000S вийшов у серпні 2023 року, а Snapdragon 480 Plus — у жовтні 2021 року, що робить Kirin новішим і потенційно більш перспективним.

AnTuTu 10

CPU 274900 135356
GPU 150777 69876
Memory 231760 96988
UX 165804 92630
Total score 823241 394850
HiSilicon Kirin 9000S 823241 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 480 Plus Немає даних 394850

GeekBench 6

Asset compression 172.6 MB/sec 90.1 MB/sec
HTML 5 Browser 125.5 pages/sec 52.1 pages/sec
PDF Renderer 136.4 Mpixels/sec 64.3 Mpixels/sec
Image detection 76.8 images/sec 38.8 images/sec
HDR 118.1 Mpixels/sec 58 Mpixels/sec
Background blur 11.8 images/sec 4.64 images/sec
Photo processing 45.1 images/sec 16.4 images/sec
Ray tracing 5.15 Mpixels/sec 2.73 Mpixels/sec
Single-Core Score 1324 862
Multi-Core Score 4116 1857
Compute Score (GPU) 1453 1166

3DMark

Graphics test 29 FPS 5 FPS
Score 4940 982
3DMark Wild Life Performance 4940 982
Stability Немає даних 99%

Центральний процесор

Архітектура 1x 2.62 ГГц – TaiShan V120
3x 2.15 ГГц – TaiShan V120
4x 1.53 ГГц – Cortex-A510
2x 2.2 ГГц – Kryo 460 Gold (Cortex-A76)
6x 1.8 ГГц – Kryo 460 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 2620 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8-A
Техпроцес 7 нм 8 нм
TDP (Sustained) 7 Вт 3 Вт
Виробництво SMIC Samsung

Графічний прискорювач

GPU Maleoon 910 Adreno 619
Архітектура Maleoon Adreno 600
Частота GPU 750 МГц 950 МГц
Версія Vulkan 1.0 1.1
Обчислювальних блоків Немає даних 2
Шейдерних блоків Немає даних 128
Всього шейдерів Немає даних 256
FLOPS Немає даних 486,4 Гфлопс
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Da Vinci Hexagon 686

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4X
Частота пам'яті 2750 МГц 2133 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 44 Гбіт/сек До 17 Гбіт/сек
Об'єм До 16 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1, UFS 4.0 eMMC 5.1, UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 2520 x 1080
Запис відео 4K при 60FPS 1K при 60FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 1080p при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 64 МП, 2x 25 МП

Зв'язок та мережі

Модем Balong 5000 Snapdragon X51
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 4600 Мбіт/с До 2500 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 2500 Мбіт/с До 800 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.2 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Серпень 2023 року Жовтень 2021 року
Клас Флагман Бюджетний
Номер моделі Hi36A0 SM4350-AC
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 480 Plus

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Kirin 9000S має вищу продуктивність GPU (150777 проти 69876 в AnTuTu), що забезпечує кращу графіку в іграх. Однак Snapdragon 480 Plus отримав вищу оцінку в категорії «Продуктивність в іграх» (9 проти 0), що може свідчити про кращу оптимізацію для деяких ігор.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100), тому вони приблизно рівні за цим параметром. Kirin 9000S використовує новіший техпроцес, що теоретично може забезпечити кращу енергоефективність, але дані не показують різниці.

Який чип має кращу продуктивність CPU?

Kirin 9000S значно перевершує Snapdragon 480 Plus за продуктивністю CPU: одноядерний тест Geekbench 1324 проти 862, багатоядерний 4116 проти 1857. Також в AnTuTu підрозділ CPU вищий (274900 проти 135356).

Чи варто вибирати Snapdragon 480 Plus замість Kirin 9000S?

Snapdragon 480 Plus може бути виправданий лише в бюджетних пристроях, де ціна є ключовим фактором. Якщо вам потрібна висока продуктивність, Kirin 9000S є кращим вибором.

Який чип кращий для щоденних завдань?

Обидва чипи справляються з базовими завданнями, але Kirin 9000S забезпечує більш плавну роботу в багатозадачності та вимогливих додатках завдяки вищій продуктивності CPU та пам'яті (231760 проти 96988 в AnTuTu).

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.