Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

HiSilicon Kirin 9000S vs Qualcomm Snapdragon 782G

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

HiSilicon Kirin 9000S і Qualcomm Snapdragon 782G — два потужні ARM-чипи, що з'явилися на ринку з різницею в кілька місяців. Kirin 9000S, випущений у серпні 2023 року, є флагманським рішенням HiSilicon, тоді як Snapdragon 782G від Qualcomm (листопад 2022) позиціонується як чип середнього-високого рівня. Обидва процесори пропонують високу енергоефективність, але відрізняються за продуктивністю CPU, GPU та результатами бенчмарків. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові параметри, щоб допомогти вам визначитися з вибором.

Короткий висновок. HiSilicon Kirin 9000S випереджає Snapdragon 782G за загальною продуктивністю (загальний бал 823 241 проти 674 056) та багатоядерною швидкістю (4116 проти 2820 балів). Він також демонструє кращі результати в обробці зображень, HDR та веб-серфінгу. Snapdragon 782G, хоча й поступається в CPU, має вищий показник продуктивності в іграх (23 проти 0 балів) і трохи кращу енергоефективність. Якщо вам потрібна максимальна потужність для багатозадачності та важких додатків, обирайте Kirin 9000S. Для ігор та економії заряду — Snapdragon 782G.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Kirin 9000S набирає 823 241 бал у AnTuTu 10, тоді як Snapdragon 782G — 674 056 балів, що робить Kirin приблизно на 22% потужнішим.
  • Багатоядерна продуктивність CPU: Kirin 9000S отримує 4116 балів у Geekbench 6, значно випереджаючи 2820 балів Snapdragon 782G.
  • Графіка та ігри: Snapdragon 782G має вищий бал продуктивності в іграх (23 проти 0), що свідчить про кращу оптимізацію GPU для ігрових навантажень.
  • Енергоефективність: обидва чипи отримали 100 балів за енергоефективність, але Snapdragon 782G виготовлений за техпроцесом 6 нм, що може забезпечити нижче енергоспоживання порівняно з 7 нм у Kirin 9000S.
  • Обробка зображень: Kirin 9000S демонструє вищу швидкість виявлення зображень (76,8 зображень/с проти 52,1) та HDR (118,1 Мпікс/с проти 88,3), що важливо для камер та мультимедіа.

AnTuTu 10

CPU 274900 225606
GPU 150777 162571
Memory 231760 130246
UX 165804 155633
Total score 823241 674056
HiSilicon Kirin 9000S 823241 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 782G Немає даних 674056

GeekBench 6

Asset compression 172.6 MB/sec 161.6 MB/sec
HTML 5 Browser 125.5 pages/sec 67.7 pages/sec
PDF Renderer 136.4 Mpixels/sec 100.6 Mpixels/sec
Image detection 76.8 images/sec 52.1 images/sec
HDR 118.1 Mpixels/sec 88.3 Mpixels/sec
Background blur 11.8 images/sec 11.3 images/sec
Photo processing 45.1 images/sec 23.5 images/sec
Ray tracing 5.15 Mpixels/sec 4.37 Mpixels/sec
Single-Core Score 1324 1119
Multi-Core Score 4116 2820
Compute Score (GPU) 1453 2757

3DMark

Graphics test 29 FPS 17 FPS
Score 4940 2958
3DMark Wild Life Performance 4940 2958

Центральний процесор

Архітектура 1x 2.62 ГГц – TaiShan V120
3x 2.15 ГГц – TaiShan V120
4x 1.53 ГГц – Cortex-A510
1x 2.7 ГГц – Cortex-A78
3x 2.4 ГГц – Cortex-A78
4x 1.9 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2620 МГц 2700 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8.4-A
Техпроцес 7 нм 6 нм
TDP (Sustained) 7 Вт 5 Вт
Виробництво SMIC TSMC
Кеш L2 Немає даних 2 МБ

Графічний прискорювач

GPU Maleoon 910 Adreno 642
Архітектура Maleoon Adreno 600
Частота GPU 750 МГц 700 МГц
Версія Vulkan 1.0 1.1
Обчислювальних блоків Немає даних 2
Шейдерних блоків Немає даних 384
Всього шейдерів Немає даних 768
FLOPS Немає даних 1075.2 Гфлопс
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Da Vinci Hexagon 770

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR5
Частота пам'яті 2750 МГц 3200 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 44 Гбіт/сек До 25.6 Гбіт/сек
Об'єм До 16 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1, UFS 4.0 UFS 2.2, UFS 3.0, UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 2520 x 1080
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 200 МП

Зв'язок та мережі

Модем Balong 5000 Snapdragon X53
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 22
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 4600 Мбіт/с До 3700 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 2500 Мбіт/с До 1600 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.2 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Серпень 2023 року Листопад 2022 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі Hi36A0 SM7325-AF
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 782G

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Kirin 9000S чи Snapdragon 782G?

Snapdragon 782G має вищий бал продуктивності в іграх (23 проти 0), тому він краще підходить для ігрових навантажень, хоча Kirin 9000S потужніший загалом.

Чи варто вибирати Snapdragon 782G замість Kirin 9000S через енергоефективність?

Обидва чипи мають однаковий бал енергоефективності, але Snapdragon 782G виготовлений за техпроцесом 6 нм, що може забезпечити трохи кращу автономність.

Який чип має кращу продуктивність CPU?

Kirin 9000S значно випереджає Snapdragon 782G за багатоядерною продуктивністю (4116 проти 2820 балів Geekbench 6), що робить його кращим для багатозадачності.

Чи підтримують ці чипи 5G?

На основі наданих даних не можна визначити підтримку 5G. Рекомендуємо перевірити специфікації виробника.

Який чип кращий для щоденного використання?

Kirin 9000S забезпечує вищу продуктивність у більшості завдань, але Snapdragon 782G може бути енергоефективнішим. Вибір залежить від ваших пріоритетів.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.