Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

HiSilicon Kirin 9010 vs Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 3

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

HiSilicon Kirin 9010 та Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 3 — два потужних ARM-чипи, що з'явилися на ринку у 2024 році. Kirin 9010 від HiSilicon орієнтований на флагманські смартфони, тоді як Snapdragon 7 Plus Gen 3 від Qualcomm позиціонується як преміальний середньобюджетний процесор. Обидва чипи пропонують високу продуктивність, але мають різні сильні сторони. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні характеристики, результати бенчмарків та енергоефективність, щоб допомогти вам визначити, який чип краще відповідає вашим потребам.

Короткий висновок. За результатами тестів Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 3 випереджає HiSilicon Kirin 9010 за загальною продуктивністю: у AnTuTu 10 він набирає близько 1,4 млн балів проти 939 тис. у Kirin 9010. Snapdragon також має вищі показники в Geekbench 6 (одноядерний — 1913, багатоядерний — 5098) порівняно з Kirin (1421 та 4323 відповідно). Крім того, Snapdragon демонструє кращу енергоефективність (100 балів проти 0 у Kirin) та продуктивність в іграх (42 бали проти 0). Однак Kirin 9010 може бути цікавий для тих, хто віддає перевагу флагманським пристроям Huawei.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Snapdragon 7 Plus Gen 3 набирає ~1,4 млн балів в AnTuTu 10, тоді як Kirin 9010 — ~939 тис. балів.
  • CPU: Snapdragon має вищі одноядерний (1913) та багатоядерний (5098) бали в Geekbench 6, ніж Kirin (1421 та 4323).
  • GPU: Snapdragon показує кращу продуктивність в іграх (42 бали) порівняно з Kirin (0 балів за цим показником).
  • Енергоефективність: Snapdragon 7 Plus Gen 3 отримує 100 балів, тоді як Kirin 9010 — 0 балів, що свідчить про значно кращу енергоефективність Snapdragon.
  • Дата виходу: Kirin 9010 вийшов у квітні 2024 року, а Snapdragon 7 Plus Gen 3 — у березні 2024 року.

AnTuTu 10

CPU 316992 370818
GPU 194727 487527
Memory 240630 307666
UX 187267 242288
Total score 939616 1408299
HiSilicon Kirin 9010 939616 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 3 Немає даних 1408299

GeekBench 6

Asset compression 170.6 MB/sec 212.4 MB/sec
HTML 5 Browser 126.9 pages/sec 154 pages/sec
PDF Renderer 142.9 Mpixels/sec 181.3 Mpixels/sec
Image detection 81.5 images/sec 117.4 images/sec
HDR 120.2 Mpixels/sec 156.1 Mpixels/sec
Background blur 12.3 images/sec 16.7 images/sec
Photo processing 43.8 images/sec 45.7 images/sec
Ray tracing 5.08 Mpixels/sec 5.53 Mpixels/sec
Single-Core Score 1421 1913
Multi-Core Score 4323 5098
Compute Score (GPU) 1540 8207

Центральний процесор

Архітектура 2x 2.3 ГГц – TaiShan V121
6x 2.18 ГГц – TaiShan V121
4x 1.55 ГГц – Cortex-A510
1x 2.8 ГГц – Cortex-X4
4x 2.6 ГГц – Cortex-A720
3x 1.9 ГГц – Cortex-A520
Кількість ядер 12 8
Частота 2300 МГц 2800 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv9.2-A
Техпроцес 7 нм 4 нм
Виробництво SMIC TSMC
TDP (Sustained) Немає даних 5,5 Вт

Графічний прискорювач

GPU Maleoon 910 Adreno 732
Архітектура Maleoon Adreno 700
Частота GPU 750 МГц 950 МГц
Версія Vulkan 1.0 1.3
Обчислювальних блоків Немає даних 2
Шейдерних блоків Немає даних 768
Всього шейдерів Немає даних 1536
FLOPS Немає даних 1459.2 Гфлопс
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Da Vinci Так

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5X LPDDR5X
Частота пам'яті 4200 МГц 4200 МГц
Шина 4x 16 Біт 4x 16 Біт
Об'єм До 16 ГБ До 24 ГБ
Пропускна здатність Немає даних До 64 Гбіт/сек

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1, UFS 4.0 UFS 4.0
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 3840 x 2160
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 60FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 200 МП

Зв'язок та мережі

Модем Balong 5000 Snapdragon X63
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 4600 Мбіт/с До 5000 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 2500 Мбіт/с До 3500 Мбіт/с
Wi-Fi 6 7
Bluetooth 5.2 5.4
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Квітень 2024 року Березень 2024 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі Hi36A0 SM7675
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 3

3DMark

Graphics test Немає даних 64 FPS
Score Немає даних 10829
3DMark Wild Life Performance Немає даних 10829

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 3 має кращу продуктивність GPU (42 бали проти 0), що робить його більш придатним для ігор.

Який чип більш енергоефективний?

Snapdragon 7 Plus Gen 3 значно енергоефективніший (100 балів) порівняно з Kirin 9010 (0 балів), що забезпечує довший час автономної роботи.

Чи варто вибирати Kirin 9010 через флагманський статус?

Kirin 9010 орієнтований на флагмани Huawei, але за продуктивністю поступається Snapdragon. Якщо ви не прив'язані до екосистеми Huawei, Snapdragon буде кращим вибором.

Який чип має вищу продуктивність CPU?

Snapdragon 7 Plus Gen 3 має вищі бали в Geekbench 6 (1913 одноядерний, 5098 багатоядерний) проти Kirin 9010 (1421 та 4323).

Який чип новіший?

Обидва чипи вийшли у 2024 році: Snapdragon 7 Plus Gen 3 у березні, Kirin 9010 у квітні.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.