Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

HiSilicon Kirin 960 vs Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два ARM-чипи різних поколінь: HiSilicon Kirin 960 (2016 рік) та Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1 (2022 рік). Kirin 960 колі був флагманом, а Snapdragon 4 Gen 1 — сучасний бюджетний процесор. Дізнайтеся, як вони проявляють себе в тестах продуктивності, енергоефективності та ігрових навантаженнях.

Короткий висновок. Snapdragon 4 Gen 1 випереджає Kirin 960 за продуктивністю CPU (19 проти 13 балів) та в іграх (8 проти 5 балів), а також має вищі результати в бенчмарках: 414048 проти 289944 в AnTuTu. Однак Kirin 960 значно кращий за енергоефективністю (100 проти 0 балів), що може бути важливим для автономності. Для сучасних завдань Snapdragon 4 Gen 1 є більш збалансованим вибором.

Основні відмінності

  • Snapdragon 4 Gen 1 має вищу продуктивність CPU (19 балів) порівняно з Kirin 960 (13 балів).
  • Kirin 960 значно перевершує Snapdragon 4 Gen 1 за енергоефективністю (100 проти 0 балів).
  • В ігрових тестах Snapdragon 4 Gen 1 набирає 8 балів, тоді як Kirin 960 — лише 5.
  • Snapdragon 4 Gen 1 має вищий загальний бал AnTuTu (414048) проти 289944 у Kirin 960.
  • Kirin 960 випущено у 2016 році, а Snapdragon 4 Gen 1 — у 2022, що позначається на техпроцесі та підтримці сучасних технологій.

AnTuTu 10

CPU 88089 143613
GPU 42552 73067
Memory 86202 88735
UX 73101 108633
Total score 289944 414048
HiSilicon Kirin 960 289944 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1 Немає даних 414048

GeekBench 6

Asset compression 74.6 MB/sec Немає даних
HTML 5 Browser 52.3 pages/sec Немає даних
PDF Renderer 56.6 Mpixels/sec Немає даних
Image detection 12.9 images/sec Немає даних
HDR 46.3 Mpixels/sec Немає даних
Background blur 2.47 images/sec Немає даних
Photo processing 11.6 images/sec Немає даних
Ray tracing 1.95 Mpixels/sec Немає даних
Single-Core Score 406 837
Multi-Core Score 1380 1875
Compute Score (GPU) 1191 Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 4x 2,36 ГГц – Cortex-A73
4x 1,84 ГГц – Cortex-A53
2x 2 ГГц – Cortex-A78
6x 1.8 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2360 МГц 2000 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8.2-A
Кеш L1 64 КБ Немає даних
Кеш L2 4 МБ Немає даних
Техпроцес 16 нм 6 нм
Кількість транзисторів 4 млрд. Немає даних
TDP (Sustained) 5 Вт Немає даних
Виробництво TSMC TSMC

Графічний прискорювач

GPU Mali-G71 MP8 Adreno 619
Архітектура Bifrost 1st gen Adreno 600
Частота GPU 1037 МГц 825 МГц
Обчислювальних блоків 8 2
Шейдерних блоків 16 128
Всього шейдерів 128 256
FLOPS 265.5 Гфлопс 422.4 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Немає Hexagon

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4 LPDDR4X
Частота пам'яті 1600 МГц 2133 МГц
Шина 2x 32 Біти 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 28.8 Гбіт/сек До 17 Гбіт/сек
Об'єм До 4 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 2.1 UFS 2.1, UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 2560 x 1600 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 2x 16 МП 1x 108 МП
Запис відео 4K при 30FPS 1K при 60FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 1080p при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 12 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Немає Так
Швидкість завантаження До 600 Мбіт/с До 2500 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с До 900 Мбіт/с
Wi-Fi 5 5
Bluetooth 4.2 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC
Модем Немає даних Snapdragon X51

Загальна інформація

Дата анонсу Жовтень 2016 року Жовтень 2022 року
Клас Флагман Бюджетний
Номер моделі Hi3660 SM4375
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1

3DMark

Stability Немає даних 99%
Graphics test Немає даних 6 FPS
Score Немає даних 1039
3DMark Wild Life Performance Немає даних 1039

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Snapdragon 4 Gen 1 має вищий бал продуктивності в іграх (8 проти 5) і кращі результати в 3DMark (1039 балів), тому він більше підходить для ігор.

Який чип енергоефективніший?

Kirin 960 має максимальний бал енергоефективності (100), тоді як Snapdragon 4 Gen 1 — 0. Це означає, що Kirin 960 споживає менше енергії при навантаженні.

Чи варто купувати пристрій на Kirin 960 у 2024 році?

Kirin 960 застарів: низька продуктивність CPU та GPU, відсутність підтримки сучасних стандартів. Для базових завдань ще придатний, але для ігор та важких додатків краще обрати Snapdragon 4 Gen 1.

Який чип краще справляється з багатозадачністю?

Snapdragon 4 Gen 1 має вищий Multi-Core Score (1875 проти 1380), що забезпечує кращу продуктивність у багатозадачному режимі.

Який чип має кращу підтримку AI?

Дані про AI-блок відсутні, але Snapdragon 4 Gen 1 новіший і, ймовірно, має кращі можливості для AI-завдань, хоча це не підтверджено тестами.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.